Deus Ex 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 8. 2011 11:01

Právě že ani review - nic.

Papírákům nech jejich exkluzivitu. Tohle je vlastně to jediné co je kvůli jejich vydávací neflexibilnosti drží nad vodou a já papír mám rád.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 17. 8. 2011 10:40

Špatná zpráva pro všechny, co chtějí kupovat z UK:
http://www.rockpapershotgun.com/2011/08 ... on-locked/
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 17. 8. 2011 10:53

Tak ja to budem mať asi z Alzy, jeden mála obchodov, čo píše vydanie 26.8 a nie 31.8 ako večšina SK eshopov.. možno by mi to toho 26 i prišlo, najneskôr tak ale 30 určite.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 8. 2011 11:41

Tak User mě předběhnul. Ale přidám jiný odkaz: http://www.escapistmagazine.com/forums/ ... ion-Locked a výcuc:
Deus Ex na FB píše:DEHR je uzamčen pro různé regiony. Verze pro UK trh půjde aktivovat pouze na UK účet na Steamu. Podobně verze pro Polsko/Rusko. V Německu asi neseženete verzi s anglickými texty. Proto objednávejte u českých prodejců.


2 16mcfan: Máš tu Alzu ověřenou? Na FB píšou, že jim někdo volal a že vůbec nevěděli, kdy a jestli jim tu sběratelku vůbec někdo dodá. Info ze včerejška.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 17. 8. 2011 11:47

Tak idem na istejšiu voľbu: http://www.pc-hry.sk/obchod/pchra.php?i ... N%C3%81VKA

Mám snimi skúsenosti a možno tá pošta bude i výhodnejšia premňa, nemusím byť doma aspoň. Alebo pohľadám iný shop.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 8. 2011 13:09

Tam tam zkus poslat mejla a uvidíš.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 17. 8. 2011 16:23

Tak na normálku píšu cca 5 kusov a AUG ed. 26.8 http://www.alza.sk/deus-ex-3-human-revo ... 250862.htm

Takže by to mohla byť pravda. Meila by som rád poslal, ale asi som blbý, slepý, ale nevidím nikde kontakt...
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 17. 8. 2011 18:10

Mám předobjednanou Augmented Edici z Anglie. Uvidím, jestli půjde u nás hrát nebo ne. Jedno vím jistě, Deuse 3 si určitě zahraju a dvakrát za něj platit určitě nebudu.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 17. 8. 2011 18:20

Legálně hrát nepůjde, pokud je to PC verze a máš Steam účet registrovanej českou IP adresou:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 17. 8. 2011 19:12

Kupuju hry od roku 1992. Za těch 19 let si nevybavuji, že bych si koupil hru a pak jí nespustil. Ano, občas jsem musel koupit 3D kartu nebo nový počítač, ale nakonec jsem rozběhl všechno. Jestli tvůrci Deus Ex 3 stojí o toto krásné prvenství, budiž jim přáno. Pokud Deuse 3 nespustím, budu to muset řešit patchem, třeba i fanouškovským.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 17. 8. 2011 19:37

Patchem z dílny Skidrow:). Každopádně ona je to stejně singlovka, tak je to fuk.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 8. 2011 19:37

2 Chumbaba: jde o to, co píše User tady: viewtopic.php?p=8352051#p8352051 nebo já tady: viewtopic.php?p=8352161#p8352161
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 17. 8. 2011 20:24

Jezek: Ne, o to nejde. Jde o to, že si legálně předobjednám hru, o které tvůrci 10 dní před vydáním napíšou že na mém PC nepůjde hrát, protože je z Anglie. Na takové vyjádření já peču a buďto moje předobjednaná hra z UK půjde hnrát, nebo ji natvrdo zpirátím a ještě napíšu Square/einixu, že to maj zato. Co to má jako bejt?
Počítám, že Chumbaba to myslel nějak takhle...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 17. 8. 2011 21:55

zase dalsi super napad na kterej doplatej poctivy uzivatele co kupujou originalky a pirati se tomu jenom smejou...
seek discomfort
powerball
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 17. 8. 2011 22:25

Myslím, že je to pěkný příspěvek do fóra "Warez - otázky etiky". Je to tak, táhne se to s námi už léta. Pirátské verze krásně fungují, mají všechny bonusy a DLC a je radost je hrát. S legálními kopiemi je hromada problémů a opruzu. Steamy, Social Cluby, stahování exe souborů, permanentní připojení na web... pirátí se vesele dál a platící zákazníci "platí". Nevím, jestli podobné pitomosti jsou třeba i na xboxu? Tam se pirátí taky, ale nemyslím, že by hráči byli obtěžováni tak zásadně a často.
Chumbaba
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků