Call of Duty: Black Ops (7)

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 10. 11. 2010 21:28

Nejlepší byl první díl a jeho datadisk
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 10. 11. 2010 22:45

Veledůležitá otázka: Dedikovaný servery ano nebo ne ? Jestli to má ten sranda systém připojování z MW2, tak letos na CoD kašlu.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 10. 11. 2010 23:12

Dedikovaný servery jsou. Akorát mám dojem, že jsou snad omezený na jednoho jejich poskytovatele a netuším, zda má nějaký pobočky i mimo USA.:D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 11. 2010 09:59

Heh. Muze nekdo potvrdit na PC verzi jestli to teda ma nejaky dedikovany servery? Jestli ne tak na to kaslu. :-\
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 11. 11. 2010 17:11

USER47: Však jsem psal, že jsem u CoD2 jen kvůli MP :) Singl byl beztak nejlepší v jedničce.. Jinak se mi ta hra dost solidně škube.. Takové šílené rádoby lagy s tím, že fps skáče od 15 do 70.. Přitom to běží na stejném engine, jako MW2 a ten mi běží krásných 60-100 fps :-X
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 11. 11. 2010 17:56

super vlastni vojaci vas vytlaci do nepratelske palby , nejde strilet skrz tela mrtvych pratelskych vojaku

dementni hra to je
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 11. 2010 18:43

http://kotaku.com/5687361/black-ops-ope ... thing-else


Nechapu. Kdyz je to takova sracka jak to mohlo mit nejlepsi launch v historii? Lidi jsou fakt ovce.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 11. 11. 2010 19:52

mno ...dohrano ..musim rict..ze debilnejsi fps sem jeste nehral .. ..

+ na max detail 60 fps bez skubnuti
+ je to delsi nez mw2 o dve hodiny :D
+ jedna jedina mise...a to ta v horach ..pekne prostredi ..pekna akce..

- vsechny ostatni mise - s napaditosti akce si moc nedali...jedine, na co je ta hra dobra..tak mozna na instantni epilepsii + ohluchnuti ..protoze celou hru slysite ohlusujici strelbu nonstop..proste jatka porad dokola
- grafika hnus (hnusnejsi nez v mw2) ..jak psala ali, maskovani tunelu se nekonalo
- vzdalim se od teamu a hra me kvuli tomu zabije? wtf? ..
- za celou hru sice jedna horsi chyba ve skriptu, ale donutila me hrat celou misi znova
- design Hindu ..to si doufam delali *****, nebo sem to spatne pochopil ..ale vesmes to vypadalo jak naprosty hybrid jakoby hind nikdy nevideli ...radsi nekomentovat to, ze z pozice vzadu se preci hlavne ridi vrtulnik a ten vepredu ma strilet...kazdopadne ve hre sedite vzadu..a delate vsechno s nekonecno munici .....Pro cloveka co ma rad simulatory je tohle proste neprijatelne
- jizdni model ..na motorce ..wtf..
- a konecne samotny pribeh ..to je proste jedno velke wtf..

verdikt - Medal naprosto s prehledem vyhral ... pribehem, a tim, ze alespon pulka hry me tam bavila :D tady me bavilo opravdu *nothing* ..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 11. 2010 20:05

Alianna Hitomi píše:nejde strilet skrz tela mrtvych pratelskych vojaku

A to je špatně?!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 11. 11. 2010 20:30

jo nepratelum to jde v klidu, viz mise ve vietnamu , jsem skrcena a lecim se , vojak prede mnou padne a ja zahlednu jak nepritel jde ke mne (vidim vrsek jeho hlavy a zbran instiktivne vystrelim ale nic kursor miri na mrtve telo pratelskeho vojaka , nepritel vystreli a skrz mrtve telo par vystrelu a ja zarvu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 11. 2010 20:33

Taky jsem se na to chtěl zeptat :D

Loizza: Já hlavně nechápu, jak to dokázali dvěma COD za sebou, když už na MW se nadávalo...

Jo, jinak dneska přitáhli do práce tu edici s autíčkem na vysílačku :-) Vypadá celkem použitelně :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 11. 11. 2010 22:30

Taky taky dohráno. Ta zběsilost nezastavitelné akce je už trochu moc, mohli by trochu ubrat. Nejhorší jsou momenty, když musíte běžet a držet krok s parťákama, jinak se přes vás převalí vlna nepřátel. Jinak nevím co mi přišlo lepší jestli Medal nebo Black OPS, obě imho špatný, každá jiným způsobem.

Co mě ale nejvíc štvalo, když máte zbraně v obou rukách, zmáčknutím levého tlačítka střílíte z pravé zbraně a naopak. Byl jsem zvyklej na opačné ovládání z MW2, tady jsem kvůli tomu párkrát umřel.

Zombie Mod. hrál jsem ho jen chvilku, nějak mě to moc nebavilo.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 12. 11. 2010 00:19

Graficky je to strašné textury jsou otřesné. Jinak když se bojovalo v džungli v tom Vietnamu tak jsem se musel smát když jsem to porovnával s 3 roky starým Crysisem který vedle toho vypadá tak 10x lépe. Proč pořád jedou na tom starém enginu? S takovým Cryenginem 3 by to vypadalo zcela jinak, další CoD by na něm mohlo jet
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 11. 2010 09:59

Protože to potřebujou prodat... Myslíš, že by se to s Cryenginem a jeho nároky prodávalo takhle? Těžko... Navíc to musí běhat co nejplynuleji i v multiplayeru.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 11. 2010 10:53

Cryengine, cryengine... kristepane. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků