Dead Space - serie

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 8. 2. 2011 08:31

Příběh mi taky sedí, je lepší. Jenom prostě mi chybí i ta atmoška. Ikdyž ke konci jsou některé zvraty a scény výborné. Zase na druhou stranu mi vadí určité nelogičnosti v architektuře. Sice je to kvůli hře, ale až moc to bije do očí.
Jinak oblek je vážně fajn.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod USER47 9. 2. 2011 19:14

Ishimura je hodně atmosférickej level. Alespoň tedy předtím, než se na člověka začnou hrnout armády monster.

btw: Všimli jste si, že v několika pasážích, například na začátku tý Ishimury, hraje hudba očividně inspirovaná Morriconeho soundtrackem k The Thing?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 9. 2. 2011 23:37

Dohráno, po 16,2 hodinách a jsem rozpačitý. Příběh 10/10, ale jinak docela mínus...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod USER47 9. 2. 2011 23:42

Asi se dostávám ke konci (13. kapitola) a na tý zvýšený akčnosti fakt něco je. V několika posledních kapitolách už skoro přes nepřátele nevidím na cestu. Přitom ty klidnější atmosféričtější pasáže jsou na hře nejlepší.:(

btw: Co jsi tam dělal 16 hodin? Já jsem u Markeru a na počítadle mám něco kolem osmi, přitom prolejzám každej kout (v rámci možností, vzhledem k brutální linearitě to moc nejde).
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 10. 2. 2011 00:06

Ježek určitě s tabulkou překládal všechny nápisy.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 2. 2011 00:27

Taky hlasim finis. Nahrano mam neco kolem 9 hodin...takze celkem solidni cas.

U mne jasnych 9/10. Jak uz jsem psal, vybornou jednicku to prekonava ve vsem. Ten kone cmi teda taky vadil, kvuli akcnosti. 14. kapitolu jsem prakticky jen probehl. (diky vy-vite-komu) jeste kouknu na film a mel bych dohrat ten Extraction. A tak nejak mne to nalakalo na jreplay jednicky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 10. 2. 2011 00:27

Tak ježek je aspoň jeden z těch kterým nevadí ani krátká herní doba dnešních her :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 10. 2. 2011 10:03

Já ji naopak oceňuju. Ale tady jsem to fakt přehnal. Normálně u mne funguje vzorec: herní doba = (n/2)+n , kde n je rovno průměrné herní době z recenzí. DS2 je výjimka.

-- 10. 2. 2011 09:36 --

Jinak celý koment zde (jezek): http://www.databaze-her.cz/hry/dead-spa ... novejsich/
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod USER47 10. 2. 2011 15:46

Dohráno. Celkem to zabralo asi devět a půl hodiny. Bylo to v zásadě výborný, ale v poslední třetině už se moc tlačilo na pilu s nepřáteli. I tak je to asi jedna z nejlepších moderních sérií, ne-li vůbec nejlepší.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 15. 2. 2011 08:57

Zkoušeli jste někdo to DLC pro DS2: http://www.escapistmagazine.com/news/vi ... cked-on-PC
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 2. 2011 10:46

Tyhle ty DLC s oblekama jsou IMHO zbytecny. Budto si chvili pockat az vyjde nejaky komplet, nebo se na oto vykaslat uplne. Vsak puvodni DS tech stahovatelnych obleku melo tak 8. A prakticky k nicemu to nebylo.

Radeji nejakou dalsi kapitolu.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 2. 2011 18:57

První trailer k připravovanému DLC, které vyjde 1.3.2011 http://www.youtube.com/watch?v=rWhpVoIR5cw&hd=1
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 2. 2011 19:20

Zadnej Isaac? Nuuudaaaa. :-(

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 2. 2011 10:44

Proč nuda? Však není od věci si někdy zahrát za někoho jiného
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 2. 2011 13:26

Ale ja chci pokracovani pribehu s Isaacem. Ne nejakym hejskem. (Kdo to vubec je? Ten z Extraction?)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka