Dead Space - serie

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 10. 2008 21:58

Peter S. Kenedy píše:
Weighte :tleskani :lol: podařilo se ti mě rozesmát

To je dobře, bohužel to ale moc k smíchu není ^^ ale chápu, že jsi na takovou grafiku zvyklý z konzolí
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 30. 10. 2008 00:25

_DAVE_ píše:PSK - A tohle zacina byt velka deviza multiplatformovych her, ktere se vyrabeji s ohledem na relativne nizky vykon konzoli. Stejne jako FC2, i tohle bezi na lowend grafikach v cene 2500Kc jako z praku. Diky takovymto hram je dnes jiz hrani na pocitaci naprosto lacinnou zalezitosti.
Ano, alias jak z mínusu MP her (většinou malé textury a celkově nižší kvalita grafiky PC verzí MP her oproti skutečným možnostem PCčka) udělat velké plus (tebou zmíněná relativní nenáročnost na GK) :-)

Weight: Tohle má i jinou stránku. Taková hra je, jak _DAVE_ napsal, skvěle hratelná i na low-end grafice za nuznejch 2,5k. Zatímco tvůj Crysis dává TVRDĚ pohulit i superduperübergrafikám za deset i více tyček, na které většina lidí - překvapivě - nemá :D Sice na hraní Crysis stačí i moje 8800GT, ale pořád - řada lidí zatím nemůže upgradovat z různých důvodů. Proto hry s grafikou typu Dead Space mají smysl - zahraje si je skoro každý na rozumné detaily v rozumném rozlišení a klidně i s AA ^^

Crysis mi spíše než hru připomíná interaktivní technické demo :lol:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 10. 2008 09:18

Mno tak treba pro me je Warhead akcni hrou roku 2008. Nedostatky hledam jen tezko. naroky jsou opravnene, grafika je tam velmi komplexni.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 30. 10. 2008 10:08

PSK: Mě to zase na střední přijde celkem lehký, ale jsem teprve na začátku Act 3.

Proti čemu je dobrej plamenomet? Připadá mi, že na ně moc neúčinkuje.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 10. 2008 11:43

Jo s tím plamenometem to taky moc nechápu...opravdu moc dobře neučinkujena potvory...nevím mě to příjde těžké protože je nejlepší jim ustřelovat končetiny a než jednu ustřelím vezme to tak 3 až více nábojů a stejně ani potom neumře je třeba odstranit další nebo ho zašlápnout...jakmile se ale přidá k tomu více nepřátel najednou tak je to už dobrý masakr a nábojů je podle mě málo...ted se s nimi už snažím šetřit tak uvidíme

Weighte ano nemá to grafiku jako crysis, ale já nepotřebuji hrát hru, kterou vlastně ani nerozjedu a kromě grafiky tam moc pozitivů aspon pro mě není...další stereotypní FPS...těch už tady bylo dost...vsad se že kdyby měl crysis grafiku jako třeba dead space tak tady zase napíšeš že crysis je kravina
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod beat 30. 10. 2008 11:56

Asi si tu hru někde seženu... většina tu tvrdí že je to graficky podprůměr..
Naproti tomu IGN dá PC verzi devítku a podle Tiscali je to graficky špička.
Zajímavé rozpory...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Weightlifter 30. 10. 2008 11:56

DAVE: souhlas!
PSK: myslím, že ne i když grafika ke Crysisu taky patří, rozhodně mě ta hra jen kvůli grafice nebaví
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 30. 10. 2008 12:25

Prosím,debaty ohledně "Crysis vs. zbytek univerza" směřujte do Crysis tématu.Mě už fakt nebaví číst sem tam nějaké info o DS mezi řádky o crysis.Zatím prosím...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod MichyX 30. 10. 2008 12:52

v teto hre se vyplati mit pouze 2 zbrane jelikoz nachazite naboje v 99% pripadu (obcas mi vypadla nejaka jina munice ale fakt jen zridka cca 10x za hru) do zbrani co nesete , a je blbost nalezat zbrane do stupidni rezacky (ta pila - nevim uz jak se jmenovala) kdyz mate daleko lepsi zbrane , osobne doporucuju nechat si pistoli - ta je nejlepsi a dokonce jsem s ni zabil poslednih bosse , samozrejme plne vylepsena krome rychlosti nabijeni a kapacity , a na tuhe momenty tu provazovou pistoli , ta je jeste lepsi nez normal pistole ale naboju do ni neni moc ale pokud se nastradaji je to maso hru jsem dohral na stredni (od pulky hry mi to zacalo psat stredni obtiznost opravdu netusim proc xD ) a hru jsem dokoncil s kopcem naboju , nikdy nebyl nedostatek (nedostatky byvaly kdyz jsem jeste tahal 4 zbrane) a v inventari 5 velkych a 2 stredni lekarnicky. Kdo vi co by bylo kdybych ssebou tahal ty zmetky
MichyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 30. 10. 2008 14:56

A co ta plazmová puška?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod MichyX 30. 10. 2008 16:36

30 ran z pulzni pusky svede to co 2 rany mirne upgradovanou pistoli , s pulzni musis kropit takhle ustrelis nohy a dalsi rana je smrtici , pozdeji se objevi nepratele kteri jsou 2x odolni (vypadaji jako by vstali z hoven xD ) do nich 3 rany na odseknuti noh ale kdyz se tam takove svine objevi tak pouzivam tu provazovku , rozehraju na tezsi obtiznost a uvidim jak tam obstojim
EDIT: pockat plazmova ... to je jaka ?? pokud myslis laserovou tak ta se dlouho zhavi a imho by mela zabijet na jednu ranu ale nedela to a vylepsovat se mi ji nechce xD
MichyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 30. 10. 2008 17:03

Myslím tu armádní pulzní pušku. Jinak ta laserová pistole je celkem slušná, na jednu ránu jsem odsmahnul tu svini z mimina s těma chapadlama. Pak jsem ještě našel tlakový dělo nebo co, ale nevím co to je, nemám na to prachy. :D Ta provazová je něco jako ta základní řezačka ale silnější?
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 30. 10. 2008 18:03

Hra ti dava naboje podla toho,ake zbrane puozivas....Ta pila je imho asi najlepsia zbran,nenarocna na municiu a super zabavna...staci jeden kotuc na vacsinu monstrov,len sa treba naucit ju pouzivat.Ked rozrezes brucho toho tucneho,vyleze z neho aj 30 malych potvor a tu sa hodi ta pulzna puska,len pokropit(inak ju fakt nepouzivam)...Ked ich je moc naraz,bomba z provazovky...Ostatne riesim s tou zakladnou puskou a pilou,hram na hard,takze nabojov mam fakt minimum a som nuteny na jedneho monstra niekedy vystriedat aj tri zbrane...

Inak na medium je to moc lahke a na hard moc tazke :) som zvolil to druhe.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod MichyX 30. 10. 2008 18:09

me se pletou ty zbrane ony jsou 3 ktere jsou efektem i jmeny podobne ja jim rikam
Rezacka - na ***** zbran vystreli kotouc ktery se toci , celkem ucine na male cerviky a kdyz nejsou naboje ale jelikoz jste uposlechli moje rady a mate pouze 2 zbrane , nemate nedostatek naboju
Provazovka - vystreli neco jako energeticke lanko ktere rozreze nepratele
Pistolka - streli 3 rany vodorovne nebo svisle

vsechny jsou takove na odkrajovani koncetin ale zatimco s pistolkou ustrelis nohy tak z provazovkou sundas 3 emzaky co na tebe bezi (taky do nohou strelit) jsou to hodne podobne zbrane , dale tu jsou
tlakovka - uplne na prd max na cerviky ale to je lepsi nejaky sud vybusny
laserovy kanon - zhavi dlouho a prisel mi neuciny
rezacka , provazovka a pistolka vyse
pulzni puska (samopal) - mi prisel slaby
plamenomet - zkusil jsem jednou a nic moc

SPAJZA: o vikendu prijedou kamosi a budu jim predvadet nove hry tak si do pracek vezmu tu kotoucovou rezacku protoze to ma skvely efekt takze pak uvidim jak moc je dobra ale fakt jsem si ji moc neoblibil , ke konci (hrani se 4 zbranema) jsem uz nebral ani naboje do toho a vyhazoval ty kotouce s inventare
MichyX
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 30. 10. 2008 18:23

Rezacka u mna ruuluje a kotuce sa z nej nestrielaju,to je plytvanie,ale len vystrelis 3m pred seba a rezeeeeees,po upgrejdnuti vydrze,kludne aj 3och s jednym kotucom (tych co vyzeraju jak z hoven ;) )Mno a efekt je uzasny :)

Dalej to neriesim a prezitiu zdar :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka