Dead Space - serie

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 10. 2008 00:01

[spoiler]
Chapter 01: New Arrivals
Chapter 02: Intensive Care
Chapter 03: Course Correction
Chapter 04: Obliteration Imminent
Chapter 05: Lethal Devotion
Chapter 06: Environmental Hazard
Chapter 07: Into the Void
Chapter 08: Search and Rescue
Chapter 09: Dead on Arrival
Chapter 10: End of Days
Chapter 11: Alternate Solutions
Chapter 12: Dead Space

[/spoiler]
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 28. 10. 2008 00:15

Weightlifter: Nehrál jsem DeadSpace..ale jen vytrhnuto z recenze na Tiscali:"I když to má Dead Space oproti ostatním hrám díky vesměs uzavřeným lokacím hodně zlehčené, po grafické stránce tvoří současnou absolutní špičku."

IGN 9.0 Graphics
Visually striking.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 10. 2008 03:51

hmmm dojeto ,,
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 10. 2008 08:19

Tak to teda nevím, jaké jiné detaily než maximální mám nastavit, ale vypadá to slabě
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 28. 10. 2008 09:07

Jak to na sobě nemá nápis Crysis, tak je to graficky slabé, nehratelné a celkově špatné - pan Weightlifter :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Torham 28. 10. 2008 09:22

davee píše:Jak to na sobě nemá nápis Crysis, tak je to graficky slabé, nehratelné a celkově špatné - pan Weightlifter :-D
Přesně vystiženo ^^ To já si raději než Crysis zahraju už toho Doomíčka a nebo F.E.A.R. ;-) K tématu bohužel nemám zatím co říct :-( Snad se k Dead Space někdy dostanu, vypadá velice zajímavě, snad to je alespoň trochu hororové :-)

Weightlifter píše:Ale zase nemůžete tvrdit, že Dead Space na CryEnginu 2 by nebyla bomba :twisted:
No...tady bych se hádal :-) CE2 exceluje v exteriérech, interiéry sice zvládá, ale nevím, jak by si poradil s uzavřeným prostorem ala právě Dead Space nebo Doom 3. On ten engine není vhodný úplně na všechno a navíc tu máme ty humusné nároky a nic moc optimalizaci, že? To, že Crysis je na Very High/AA/AF + vysoké rozlišení nehratelná na übersestavách s několika übergrafikami v SLI/Crossfire, o něčem vypovídá...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 28. 10. 2008 09:48

No dobře dobře :mrgreen: ještě to pořád hraju
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 10. 2008 03:35

Alianna Hitomi píše:hmmm dojeto ,,

Nejak rychlo nie :) si dobra...ako to,ze nemas ani jednu trophy? :hm

//(asi si hrala na PC co :D )
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2008 12:56

Tak pro mě je dead space velký kandidát na hru roku...hratelnost úžasná, atmosfera parádní, zvuky skvělé prostě není co vytknout...navíc je to naprosto nádherně optimalizované a na mé docela "šunce PC" to pod 30 FPS neklesne...je fakt že hraju na rozlišení 1024*768 ale i tak je to super

Weighte já tě fakt nechápu jak můžeš říct že graficky je to o ničem...já naprosto slintám u grafiky a právě takový debilní neoptimalizovaný crysis mě naprosto nezaujal svou grafikou...měl by sis jít psát na nějaké Crysis forum
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Torham 29. 10. 2008 13:07

Peter S. Kenedy píše:Weighte já tě fakt nechápu jak můžeš říct že graficky je to o ničem...já naprosto slintám u grafiky a právě takový debilní neoptimalizovaný crysis mě naprosto nezaujal svou grafikou...měl by sis jít psát na nějaké Crysis forum
:tleskani
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 29. 10. 2008 14:14

PSK - A tohle zacina byt velka deviza multiplatformovych her, ktere se vyrabeji s ohledem na relativne nizky vykon konzoli. Stejne jako FC2, i tohle bezi na lowend grafikach v cene 2500Kc jako z praku. Diky takovymto hram je dnes jiz hrani na pocitaci naprosto lacinnou zalezitosti.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Weightlifter 29. 10. 2008 14:34

Peter S. Kenedy píše:Weighte já tě fakt nechápu jak můžeš říct že graficky je to o ničem...já naprosto slintám u grafiky a právě takový debilní neoptimalizovaný crysis mě naprosto nezaujal svou grafikou...měl by sis jít psát na nějaké Crysis forum

Je to o ničem, hlavně ty low res textury no fuj i starý Doom 3 s vylepšeníma vypadá lépe než tohle
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 29. 10. 2008 15:07

Vy jste ale dvojka...
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2008 20:35

Ano _DAVE_ to máš pravdu FC2 mi jede naprosto plynule na high nastavení ikdyž samozřejmě musím dát stíny na medium ty žerou nejvíc :-) a to moje sestava dneska vyjde do 8000 neli méně

Weighte :tleskani :lol: podařilo se ti mě rozesmát
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 10. 2008 21:56

Tak jsem si zrovna dal další hodinku v dead space a ta atmosfera je tam naprosto úžasná...akorát na střední obtížnost se mi to zdá dost těžké...málo nábojů a hodně nepřátel
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka