Dead Space - serie

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 29. 1. 2013 12:25

Peter S. Kenedy píše:Mě se naopak líbí, že tam dali coop. Nikoho to nenutí hrát ve dvou, ale je tam ta možnost, navíc v coopu je ta hra trochu jiná, takže si to člověk zahraje aspoň 2x. Kdyby v RE5 nebo 6 nebyl coop, tak mě ta hra ani tolik nebaví.

Jo, ale pro lidi, co si raději užijí atmosféry je to zabiják. Pro coop musíš upravit celkovou hratelnost a nejde to pak nastavit tak, aby to v singlu byl děsuplný zážitek a v coopu řežba :arrow: je to řežba i v singlu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2013 13:24

Jo, v tom máš asi pravdu. Je mi líto, že se dead space serie zakčňuje a doufám, že se ještě někdy dočkám toho pravého hororového zážitku. Naštěstí jsou tady takové vyjímky jako ZombiU :)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 1. 2013 13:39

Ale já si kvůli jedné hry nebudu kupovat další konzoli. To spíš uvažuju nad Dark Souls.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 1. 2013 13:42

To je jasné, já to myslel spíš obecně, že pár vyjímek ještě existuje.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cru4l 29. 1. 2013 16:39

jezek: taky to tak vnímam. Vyloženě mě to zklamal a to i přes to, že jsem od toho moc po dvojce nečekal...

WiiU mě moc nebere (ale líbí se mi) a ZombiiU vyloženě závidim, ale kvůli jedný-dvoum hrám (zatím) se ho nevyplatí kupovat.

Dark Souls miluju a doporučuju. Strašidelný to v tom pravym slova smyslu neni, přesto ten pocit "neštěstí" a strachu ze smrti je občas k zbláznění ;)
Cru4l
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 30. 1. 2013 06:41

Jako myslím si, že az budu DS3 hrát, tak mně bavit bude, ale ta atmosféra se už nevrátí, tomu nevěřím. Na 100% to ale bude dostávat vysoké hodnocení, protože série jako taková posun dopředu určitě zažívá. Někomu to sedne víc, někomu míň. Pamatuju, že když vyšel první DS, tak tady lidi nadávali, že se to nedá ovládat, že to není akční atp. Těm všem to bude vyhovovat víc.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 3. 2. 2013 14:02

http://gear.ea.com/titles/dead-space/ce ... piece.html

Věru nevypadají zas tak zle... A na to, že je to limitka na 500 kusů, a je to od EA, tak to neni zase tak drahý. :D
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 2. 2013 08:36

Koukal jsem na ně jinde a moje úchylka na hodinky dostává zabrat. Ale i když to není zas tak moc, za takové hodinky, musím se držet ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 2. 2013 00:27

Tak kupoval nekdo? Hraju na PS3 single a musim rict ze me to snad bavi vic jak dvojka, porad to ma vybornou atmosferu a hororove to taky porad je, zatim jsem v pate kapitole a byly tam sice i prestrelky, ale mely sve oduvodneni.
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 2. 2013 14:15

U mne zatim dobry.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 11. 2. 2013 10:26

Martin Zavřel to hodnotil celkm obstojně, takže to vidím na první koupi po slevě na 600.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 2. 2013 07:43

Vůbec se toho neboj, zatím jsem ve 12. kapitole a nemůžu se od toho odtrhnout.Jsou tam akčnější pasáže to jako jo, ale nic hrozného, stále jsou tam i ty hororovější ;)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 2. 2013 13:31

IMHO trojka je zatim jednoznacne nejslabsi dil. Hraju zasadne po setmeni, se sluchatkama a zatim jsem se lekl jenom jednou (neni nad to kdyz clovek v klidu hleda kam posle sondu, otevre dvere a tam ho hned chytne nekromorf).

Hlavne se mi dost protivi to, ze i na normal jsou vsude rozhazeny lekarnicky a naboje.

Isaac je uz taky moc velkej kapo a kde v jednicce a dvojce se bal o svuj zivot spolecne s hracem, ted je to frajer co si dovoli utrousit i nejakou tu vtipnou hlasku kdyz porcuje nepratele.

Dojedu to ale kvuli pribehu a kvuli krasnemu zpracovani a designu. A taky diky (ne)hudbe.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 2. 2013 17:15

S tím že na normal je to moc lehké souhlasím, ale od toho jsou tam ty další obtížnosti. Já už se lekl teda vícekrát, ale to má asi každý individuální. Isaac už je přece ostřílený borec když už si prošel dva díly takového teroru, takže sem tam nějakému vtípku se nedivím a sedí mi to tam. Pro mě je to zase lepší než dvojka, toť můj názor.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 3. 2013 23:34

Uzasne. Pred chvili se mi to seklo a samozrejme ze se ta hra neulozila. Nechapu co ma za smysl ukladat inventar ale ne postup.

A to neni poprve co se mi to stalo. Minule jsem prosel celou jednu vedlejsi misi, normalne jsem to vypnul, abych to pak po par dnech zapl a ejhle - stojim na zacatku. Docela lituju toho, ze jsem nepockal az hra zlevni.


Ani nejak nemam chut to dohravat. Samy strileni. Nulovy pocit strachu a ohrozeni. Navic je to nuda - ne ze by vybehli 3 nepratele a pak zjistili ze proti vam stejne nemaji sanci. Ono jich tam nabehne postupne treba 10. U drtive vetsiny souboju se staci jenom kleknout do rohu a drtit je rezackou kdyz do vas budou nepratele nabihat. Kdyz clovek nestiha tak Stazuje. Po genialni jednicce, skvele vyvazene dvojce, je tohle fakt na facku...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků