Dead Space - serie

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 2. 2011 22:31

No jo, ale uz vychazi jen par her co maji aspiraci na GOTY. Na prd je, ze v prosinci, az zas bude udileni cen, tak si nikdo na DS2 ani nevzpomene. :-(
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 6. 2. 2011 22:33

Tak hra roku bude Crysis 2 to je snad jasné ne?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 2. 2011 22:37

Spousta her ma aspiraci na GOTY ale Crysis 2 to urcite neni, a na tom se myslim shodne vetsina lidi tady. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 2. 2011 22:40

Pro Weightliftera možná bude :-) Jinak bych se dost divil :-) Ještě by to mohl vyhrát Duke... Ale to by musel být fakt skvělej.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 6. 2. 2011 22:43

Asi máte pravdu, Crysis 2 to nebude už jen proto že to udělali v New yorku takže to bude asi něco takého jako CoD. Žádná volnost jako v Crysis 1, což je velká škoda
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 2. 2011 23:06

Duke to nevyhraje. Nepochybuju o tom, ze to bude zabavna hra, ale pokazde to bude jen tupa strilecka (v tom dobrym slova smyslu).

Podle mne se o GOTY muze pokusit jeste ME3 nebo Skyrim.

-- 6. 2. 2011 23:07 --

Jo btw...diky DS2 jsem objevil EA Store... Jsem celkem prekvapenej...je to v podstate to samy co Steam. A taky tam jsou celkem fajn slevy.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 6. 2. 2011 23:57

GOTY je naprosto jasně nachystaná pro DE:HR:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 2. 2011 00:08

Hahahaha...U wish. :mrgreen:
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 2. 2011 07:50

ME3 vyjde asi až na začátku příštího roku, jako vyšel ME2, takže ten DS2 neohrozí. DE3 by mohl, ale moc na to nevěřím...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 2. 2011 10:11

DS jedna byl pro mne GOTY úplně jasný, tady určitě ne. Jinak nevíte, kolik je celkem obleků? Momentálně mám 4 a jsem ve 12 kapitole a celkový odehraný čas 12,5 hodiny, zatím. Opravdu nechápu, jak to někdo proběhne za 6 hodin...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 2. 2011 21:11

jezek píše:DS jedna byl pro mne GOTY úplně jasný, tady určitě ne.

To je dost divny, vzhledem k tomu, ze dvojka vyladila jednicku k dokonalosti. Jedinnej problem (a ten je ale subjektivni) byla zmena prostredi. Na Ishimure byl clovek vic izolovan.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 7. 2. 2011 21:23

Jedničce bych už kvůli ovládání nedal GOTY
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 7. 2. 2011 22:44

Lojza: Jednička měla fakt šílenou atmosféru, co ti sevřela koule do svěráku a nepustila :) Dvojka je obecně slabší na atmosféru, ale jen trošičku. Za to je mnohem více akční než jednička.

Weight: To těžkopádné ovládání v jedničce mělo imitovat značnou váhu a nemotornost toho obleku, IMO dobrý nápad. Mne osobně se to ovládalo bez problémů, jen na ty dvě pasáže, kde jsi střílel meteority a potom bosse z věžičky, jsem si musel zvýšit citlivost myši. Jinak jsem celou hru dojel na tovární nastavení a nebyl problém. Asi bude problém mezi židlí a kláveskou ^^
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 7. 2. 2011 22:52

Lo!Zza píše:
jezek píše:DS jedna byl pro mne GOTY úplně jasný, tady určitě ne.

To je dost divny, vzhledem k tomu, ze dvojka vyladila jednicku k dokonalosti. Jedinnej problem (a ten je ale subjektivni) byla zmena prostredi. Na Ishimure byl clovek vic izolovan.

Víceméně to řekl Torham. Jednička měla čílenou atmosféru, dvojka ji prostě nemá a musím říct, že od 12 kapitoly spíš se nutím ke hraní. Spíš mne baví ten příběh, než samotné hraní, takže chci vědět, jak to dopadne.

2Weight: Opakuju poněkolikáté, přešel jsem z jedničky přímo na dvojku a ovládání je na chlup stejné. Problém je ve Tvé mašině ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 2. 2011 22:54

Ale ne, Weightovi to plavalo. Kdyby si vypl Vsync tak mu slo normalne. :P

Hele, to jak jsem rekl, ze cloveka ve dvojce nama sanci nic zaskocit? :D Tak to uz neplati. Zacinam mit nedostatek naboju a lekarnicek. Jsem rad, ze jsem to nekoupil na PS3, protoze to by se fakt nedalo. nekromorfu je uz celkem dost.

Btw, proc sakra dali Advanced Suit az na konec hry? :-\ Vzdyt se vsude ukazovalo, ze to bude Isaacuv hlavni oblek. Pres zacatecni nelibost, jsem se do toho novyho obleku zamiloval. Je proste k*revsky cool. 8-)

-- 7. 2. 2011 22:56 --

jezek píše:Víceméně to řekl Torham. Jednička měla čílenou atmosféru, dvojka ji prostě nemá a musím říct, že od 12 kapitoly spíš se nutím ke hraní. Spíš mne baví ten příběh, než samotné hraní, takže chci vědět, jak to dopadne.

Jak rikam, to je subjektivni. Mne ta zmena nevadi. A libi se mi ze pribeh je hutnejsi nez v jednicce.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků