Call of Duty 5: World at War

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 9. 2011 23:14

No, umělá inteligence šla se mi zdá dolů. Přistane granát, za mnou stojí trubka a já se odtamtud nedostanu...a bum...konec. Nebo mě sejme vlastní plamenometnej tank, ačkoliv stojím tam, kde boti...

Taky se mi stává, že mě sejme granát, i když mezi mnou a jím je kryt. To ve dvojce nebylo.

A nevíte, co je to to bílá na obrázku? Nějaká chyba?
Přílohy
2011-09-23_00001.jpg
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 9. 2011 22:26

Heleďte fungovalo vám v COD5 shození na lištu? Já shodím, ale už neobnovím. Teď se mi po čtvrt hodině hraní mise povedlo zmáčknou Win tlačítko. Mám moc moc moc velkou radost :grr:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 10. 2011 23:09

Takže pár slov. Nejdřív zpracování. Je to prostě mise od mise. Některé vypadají jak z COD2, jiné zase vypadají famózně. Například vylodění. Ale alespoň se to hýbe jak po másle. Zvláštní jsou ty zvuky zbraní, takhle opravdu znějí? Já jen že proti jedničce i dvojce jsou ty zvuky naprosto jiný, takový uchu líbivější, ale nějak se mi nezdají...

No a samotné hraní...bohužel v Pacifiku jsem měl docela problém, nikoho vidět moc nešlo a ačkoliv na normal vydrží hráč hodně, stejně jsem měl spoustu míst, kde jsem se zasekl. Proto hodnotím mise za rusy mnohem, ale mnohem lépe. Vtipná mi přišla mise v letadle, zejména ve srovnání s horrorem z United Offensive. A teď přijde to nejhorší, ano, je to spawn protivníků, dokud se nehnu za nějaký bod. Nesnáším to a znechucuje mi to celé hraní. Opět je nutné hrát taktikou, kdy někam vlítnu, snad přežiju a ukončím tím ten otravný spawn. Abych řekl pravdu, nechápu, jak se takováhle hra dá hrát na veterána, protože tohle tím pádem dělat nejde. Zvláštní bylo, že i v Reichtagu měli plamenomety, jejichž nekonečná náplň byla extrém, ačkoliv nedostatek, jako byl v UO, to byl zase druhý extrém.

Takže jak jsem řekl, obtížnost vcelku vysoká (měl jsem vypnutá crosshair), zábavnost dost kolísavá, zpracování slušné, atmosféra nic moc...60%, protože to bylo lepší, než dvojky, ale ne o moc. Ať žije jednička.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brtisj 22. 6. 2013 21:28

mám problém naistaloval jse cod5 a nejde mi spustit mutiplay a ani online profil mi nejde založit poradí někdo
brtisj
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 6. 2013 07:40

Poslední dobou to hrozně blbne, ale nepodařilo se mi zjistit, co se s tím dá dělat...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků