Stalker:Clear Sky

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wint3r 18. 5. 2008 21:18

Na tuhle hru se docela dost těším, o to víc mě potěšilo, že na internet unikla "demoverze". Píši do uvozovek, protože to není normální plnohodnotné demo, nýbrž hratelná ukázka z loňského E3. Proto často padá a jsou přítomny různé bugy. To ale nebrání v tom, aby vám nedal připomenout starého Chernobyla a ukázal nové prvky jak v hratelnosti, tak grafice. Zejména nová hra světela stínů je suprová a západ slunce taky nevypadá špatně. "Demo" je možné stáhnout z torrentů, z pochopitelných důvodů zde nebudu dávat linky. Ale můžu Vám říct, že to stojí za to! Pokud vám nevadí stáhnutí 400MB souboru a líbil se vám první Stalker, neváhejte ani minutu!
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zouki7 19. 5. 2008 18:25

Byť mě to velmi, velmi láká,nehodlám si zprasit compa,radši si počkám, přeci jen to není....fér.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 5. 2008 18:32

Celkem by me zajimalo co onen "Clear Sky" vlastne obsahuje, hodlam totiz koupit puvodni STALKER a o CS jsem slysel ze je to jen jakasi readice puvodniho dilu s nejakyma lokacema navic. Jak to vlastne je? Jeto uplne nova hra s novym pribehem nebo ne?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 19. 5. 2008 18:39

No, přesně nevím, ale zatím mně to přijde, že v něm bude všechno, co nesthili nebo vystřihli z Chernobylu. Na úplně novou hru to asi nevidím, ale na datadisk se mi to zase zdá velké. :hm
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod zouki7 19. 5. 2008 19:43

No,nový příběh to má,bude se to odehrávat cca. rok před SoCH,budou tam snad jen 4 lokace navíc (15), ale ty ostatní prej budou kompletně předělaný, bude to teda vlastně hodně vylepšenej první díl....Jedinej důvod pro dohrání SoCH bude ten zamotanej příběh.:-)
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 5. 2008 19:52

Já bych to, ctění přítomní, chápal jako takové hezký, milý stand-alone datadisk. Nového tam něco bude, něco se zrecykluje a nic zásadního se nezmění (snad tedy vedlejší úkoly budou poutevější). Přesto se ale HODNĚ těším.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 20. 5. 2008 05:51

Nemá se náhodou odehrávat před prvním STALKERem?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 20. 5. 2008 13:44

Ano, má.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 25. 5. 2008 20:52

Wint3r píše:No, přesně nevím, ale zatím mně to přijde, že v něm bude všechno, co nesthili nebo vystřihli z Chernobylu. Na úplně novou hru to asi nevidím, ale na datadisk se mi to zase zdá velké. :hm

RPG prvky + auta? :-D :-D
A já je tak chtěl!!!!
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 26. 5. 2008 17:26

Prdlajz auta, pudeš po svých :-)) .
Day/Night video:
http://n-joy.cz/#/video/stalker-clear-s ... nabkbogds/
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 27. 5. 2008 05:56

Tak auta někdo neoficiálně přidělal už do jedničky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 27. 5. 2008 13:36

Jj, do jedničky je hromada modů, díky nim si můžeš hru vyšperkovat podle svého. Nejlepší jsou samozřejmě mody na prohloubení atmosféry, co přidávají různé mlhy a tak.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ahorek 27. 5. 2008 16:57

Děj se má odehrávat před prvním dílem a má v podstatě doplnit to co v jedničce nebylo. Trochu mi to připomíná Vietcong: Fist Alpha, tam to bylo podobně.

EA Demo jsem taky zkoušel, sice třeba při prohledání mrtvoly psa hra spadne, ale jinak to funguje a grafika je fakt suprová:)
ahorek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 5. 2008 22:09

Jestli nebudou auta a RPG prvky, pak je tahle hra úplně zbytečná...

Chci stalkera, tak jak byl prezentovaný kdysi. :'(
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 1. 6. 2008 18:22

kurca: Mozna, ale i tak je to strasne peckoidni hra. U me se radi do meho TOP.

Jinak jak uz ostatni rekli, Clear Sky se odehrava pred puvodnim STALKEREM (bodejt by ne, kdyz mel 5 koncu nebo kolik) a jedna se o cisty datadisk.

_DAVE_: koupi doporucuji ;-) Za ty penize, to je skoro zadarmo. POZOR! Kup si tuhle verzi http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=1097 . Nová platinova za 599,- je uprimne receno o hovne a je drazsi.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků