Icy Tower

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod unknown 8. 5. 2006 14:08

Mate to? Znate to? Pro ty kdo to neznaji, doporucuju stahnout a zahrat si to (stahnout si to muzete treba odsud), je to takova 2D hopsacka v takovy jakoby vezi (jak nazev napovida) a vy mate za ukol po vyskakat "schodech" co nejvys, aniz by ste spadli dolu. Podle me je to perfektni hra na odreagovani, docela se u toho i zasmeju (hlavne kdyz to hraju jeste s nekym). Ted jsem si ji zase po dlouhy dobe stahnul, tak se s vama o ni chci podelit, at taky poznate, co je dobry :mrgreen:. Takze jeste jednou, DOPORUCUJU STAHNOUT ! :wink: :)
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 8. 5. 2006 16:08

jj, husty, akorat nevim, jak udelat aby za mnou litali ty hvezdicky a byl sem rychlej :) sem si stahnul nejaky replaye od nejakejch profihracu :D a tam furt lital strasne vysoko
botepidemic
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 8. 5. 2006 20:35

to botepidemic : Mus to zkouset, zkouset a zkouset, uvidis, ze az se ti to parkat povede, tak uz budes vedet jak na to :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FaZZy 20. 6. 2006 19:24

nejsem si jist už je to doba co jsem to hrál ale dělalo se to buť tak že jsem se rozběhl nebo, kvojskok, dá se odrážet od zdí. nejlepší jsou kombinace kdy je pořádný rozběh kvojskok a odraz od zdi to se pak lítá vysoko.
Static X, Hypocrisy, In Flames, SoulFly, Sepultura,Dark Tranquility,.. 4ever :twisted:
OC: Athlon 3000+ 1,8GHz@2,8GHz
A? učiníš co chceš, stejně toho budeš litovat.
Max Cavalera je metalový Bob Marley
FaZZy
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 20. 6. 2006 19:42

to FaZZy : Jj, tak nejak to je :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 21. 6. 2006 09:35

myslim, ze je tam i nejaka napoveda, jak se daji delat ty komba, ale tim si nejsem jisty, taky jsem to uz hodne davno nehral, ale rozhodne se da skakat vysoko tak, ze se rozbehnes co nejdal a taky u te zdi (po ni se da utikat)
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrueOtaku 2. 9. 2006 16:54

jj, dřív jsem to hrával chvílema... udělal jsem skore něco kolem 11000 tuším :) asi žádný rekord, ale pak už je to rychlý jak svi* a nestíhačka :P
TrueOtaku
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 2. 9. 2006 17:52

to TrueOtaku : Jestli si udelal opravdu skore 11 000, tak to ses podle me dost dobrej, protoze moje nejvyssi skore je skoro 3x nizsi :oops: :D.
Jinak, s kym ste hrali? Ja potom co jsem zjistil, ze se da ten pandulak zmenit, tak jsem hral jenom s cernouskem :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TrueOtaku 2. 9. 2006 18:38

Multi player by neškodil třeba i na split screen :) - i když by to asi trochu stížilo orientaci.... np :P škoda, že je to jen single. Ale je to jedna z těch lepších freeware her
TrueOtaku
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 2. 9. 2006 19:47

to TrueOtaku : To mas pravdu, s multiplayerem by to mohla bejt velka sranda, skoda ze neni no :?
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamča72 29. 10. 2006 00:30

jj...to je taková návykovačka, na jakým schodu ste byly nejvíc já asi nějak na 300
Bon Voyage...
Kamča72
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod unknown 29. 10. 2006 11:29

to Kamča72 : Ja sem se ted dival na skore a pise mi to 285 schodu, ale myslim ze nez sem to smazal a znova nainstaloval tak sem taky lehce prekonal hranici 300 schodu. Ja vim, neni to zadnej zazrak, ale me to staci 8) :)
7,46 kg/hp
unknown
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 1. 12. 2006 03:26

Vítečná hra, nedávno jsem to hrál a strašně mě to chytlo, ale po čase se toho prostě člověk přehraje, ale určitě se k ní zas někdy vrátim :)
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 6. 12. 2006 15:29

WTF?????? :shock: tam se daji menit panacci???? sakra, tak to si musim zase stahnout a pozkouset.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 6. 12. 2006 19:35

marz píše:WTF?????? :shock: tam se daji menit panacci???? sakra, tak to si musim zase stahnout a pozkouset.

Dou, ale sou tam tak jen tři druhy...já si stáhnul z netu Dart Wadera :)
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků