The Longest Journey/ Dreamfall

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dritzzt 20. 2. 2006 07:49

Hrali jste?
Dritzzt
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dritzzt 20. 2. 2006 07:50

Hned na zacatek mam dotaz. Da se k necemu pouzit ten synteticky list? Nebo je v inventari jenom na okrasu.
Dritzzt
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 20. 2. 2006 12:15

Konkrétně si to už nepamatuju, ale vím, že The Longest Journey byla v některých věcech hodně specifická adventura. Na mnoha místech totiž člověk vyřešil nějaký puzzle, aniž by věděl, proč vlastně. Smysl to dostalo až po několika hodinách dalšího hraní.
Příkladem je jakýsi mechanismus před domem, jehož vyřešení je skutečně potřeba až na jakýsi jiný problém kdesi na nádraží. Ale je to všechno už tak dávno...
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 21. 2. 2006 10:10

Synteticky list? Nepamatuji si, ze by tam bylo potreb delat neco s listem...kde jsi ho sebral?

2Dawe:
Jinak tu masinu pred domem si resil kvuli tem klestim, ktere jsi z toho ziskal a nasledne pouzil na nadrazi, abys neco vytahl s kolejiste. Podle me je tohle mozna lepsi system, nez kdyz se ti driv neaktivni mista zaktivni, protoze si udelal nekde neco jineho. Automaticky zapomenes, ze si tu uzitecnou vec videl, protoze se nedala zvednout.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 21. 2. 2006 13:55

No jasně, kleště. Jen že byly potřeba až dlouho po tom, co se dala ta mašina vyřešit, takže tam chyběla nějaká jasná motivace, proč to vlastně dělám. Ale u TLJ jsem se bavil moc - asi bych se po ní měl zkusit zase poohlídnout.
Naposledy upravil David Sláma dne 21. 2. 2006 15:21, celkově upraveno 1
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 21. 2. 2006 14:23

Kleste se hodi vzdycky ^_^, musis brat na vedomi prvni poucku radneho adventuristy: Pober vsechno, co neni pribity a nacpi to do inventorare, nasledne pouzij vsechno na vsechno a to by bylo, aby ses nedostal dal. ^_^
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 21. 2. 2006 14:33

A když je to přibitý, tak máš kleště, abys vytáhl hřebíky :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 21. 2. 2006 14:36

No dyt sem to rikal, ze kleste se hodi vzdycky :)

Jinak TLJ se snad da jeste sehnat za par supu v ty edici levnych her.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dritzzt 21. 2. 2006 14:50

[quote="Karel Kališ";Synteticky list? Nepamatuji si, ze by tam bylo potreb delat neco s listem...kde jsi ho sebral?
[/quote]

V chodbe z rosliny pred loznici. Podle me ale je tam jenom na okrasu a nema nejaky vyuziti.
Dritzzt
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 21. 2. 2006 14:53

Dritzzt píše:[quote="Karel Kališ";Synteticky list? Nepamatuji si, ze by tam bylo potreb delat neco s listem...kde jsi ho sebral?


V chodbe z rosliny pred loznici. Podle me ale je tam jenom na okrasu a nema nejaky vyuziti.[/quote]

Aha, tak to bude opravdu k nicemu. Ja osobne sem ho ani nebral.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 25. 3. 2006 15:29

Nemel se nekde potom zasadit nahodu?
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 3. 2006 20:48

Dreamfall je hotov...jsem zvědav jak dopadne...
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 28. 3. 2006 21:37

ten syntetický list se dá zasadit na zahradě jak bydlí jeden chlápek ve stromě , jak dohrajete hru odemkne se vám bonusová galerie
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 29. 3. 2006 14:59

Alianna píše:ten syntetický list se dá zasadit na zahradě jak bydlí jeden chlápek ve stromě , jak dohrajete hru odemkne se vám bonusová galerie /quote]


Zajimave, na to jsem ani neprisel, k dohrani to potreba nebylo. Je tam vic takovych blbinek?
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jo_Do 25. 4. 2006 21:00

Několikrát jsem se ji pokoušel hrát, ale vždy jsem se přistihl, že se zoufale nudím při dialozích. Absolutně mě nezajímalo co si myslí ty dvě lesbické majitelky penzionu u televize, jak je to hned zezačátku. Fůra zbytečných nudných dialogů a to nejsem žádný dyslektik, čtení mi nedělá nejmenší potíže.
Navíc je to adventura, takže zdravý rozum jde stranou a člověk musí uhodnout co po něm tvůrce hry vlastně chtěl.
Úplně zbožňuji, když "špatným" postupem zablokujete děj, ale adventura vám to nijak neoznámí.
Mám teď čas a chci něco hrát, ale není co, i když mám doma X her - je to smutné.
Jo_Do
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků