Nejlepší adventura

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chumbaba 2. 10. 2005 16:12

ALIMÁK: Tak s tím Gabrielem jseš teda můj člověk :!:

(P)OSEL SMRTI: Je to krásně udělaná adventura, zejména s krásnou grafikou a slušnou hudbou. Jedinou skutečnou slabinou je příběh, který sice velice slibně začíná, ale ve své podstatě je nelogický a nezvládnutý. Je to škoda, protože jinak na to tahle hra určitě má.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alimak 2. 10. 2005 19:20

Chumbaba píše:ALIMÁK: Tak s tím Gabrielem jseš teda můj člověk :!:

(P)OSEL SMRTI: Je to krásně udělaná adventura, zejména s krásnou grafikou a slušnou hudbou. Jedinou skutečnou slabinou je příběh, který sice velice slibně začíná, ale ve své podstatě je nelogický a nezvládnutý. Je to škoda, protože jinak na to tahle hra určitě má.a/quote]


Dalo by se říct, že jsem na tu hru koukala s otevřenou pusou. Výborný příběh!
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 3. 10. 2005 09:57

ALIMAK: Je to právě schopnost úžasu, co dnešnímu hernímu světu chybí. Dneska každý žasne leda nad počtem polygonů...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 3. 10. 2005 15:23

Já třeba ne...
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 3. 10. 2005 15:48

AlanWake píše:Já třeba ne..../quote]


Já vím, slovo "každý" jsem nezvolil vhodně.

Ale snad si rozumíme.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlanWake 3. 10. 2005 16:50

Jasně :)
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alimak 3. 10. 2005 17:21

Chumbaba píše:ALIMAK: Je to právě schopnost úžasu, co dnešnímu hernímu světu chybí. Dneska každý žasne leda nad počtem polygonů...m/quote]


Mistři v legendách byli z Crya, jen kdyby tolik nehulili. :lol: Jejich adventura RING Legenda o Nibelunzích byla dobrá.
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 3. 10. 2005 18:44

ALIMAK: Fakt byla ta adventura o Nibelunzích dobrá? Já jsem totiž shodou okolností fanoušek Wagnera a jeho tetralogii Prsten Nibelungův velmi dobře znám. Možná i proto mi ta hra od Crya přišla úplně mimo a po pár minutách jsem ji poněkud otřeseně smazal. Ale líbilo se mi intro se smuteční hudbou...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alimak 4. 10. 2005 09:45

Chumbaba píše:ALIMAK: Fakt byla ta adventura o Nibelunzích dobrá? Já jsem totiž shodou okolností fanoušek Wagnera a jeho tetralogii Prsten Nibelungův velmi dobře znám. Možná i proto mi ta hra od Crya přišla úplně mimo a po pár minutách jsem ji poněkud otřeseně smazal. Ale líbilo se mi intro se smuteční hudbou...s/quote]


Já to bohužel nedohrála pro vadu CD. Hratelně to možná bylo otřesný, ale určitá mystika v tom byla, musíš být trochu tolerantní, každý si legendy vykládá po svém. :lol: Jinak doporučuju navštívit Neuschwanstein :)
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 4. 10. 2005 14:26

ALIMAK: Nojo, Neuschwannstein bych někdy rád viděl, zatím ho znám jenom z knih a z Gabriela 2. Konec konců, o Wagnera a věci kolem jsem se začal zajímat hlavně díky Gabrielovi Knightovi 2. GK2 - pro mě je to jedna z nejlepších her vůbec...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alimak 5. 10. 2005 08:10

Chumbaba píše:ALIMAK: Nojo, Neuschwannstein bych někdy rád viděl, zatím ho znám jenom z knih a z Gabriela 2. Konec konců, o Wagnera a věci kolem jsem se začal zajímat hlavně díky Gabrielovi Knightovi 2. GK2 - pro mě je to jedna z nejlepších her vůbec...h/quote]


V GK2 je Neuschwannstein? Dvojku jsem bohužel nehrála. Ale zkusím hodit sítě a sehnat ho. Díky za tip. :lol:
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 5. 10. 2005 08:37

ALIMAK: Je to tak. Hra se odehrává v Bavorsku, kde je hrad Ritter (neboli Knight). Příběh se točí mj. kolem Ludvíka II. a Wagnera, je to naprostá senzace. Jedinou potenciální nevýhodou je, že je to filmově namluvené bez titulků, čiliž to chce rozumět mluvené angličtině.
Mimochodem, GK1 je taky super.
PS: Upozornění - hry o Gabrielu Knightovi jsou tak dobré, že po nich člověku připadá 90% ostatních adventur jako naprostá nuda (Longest Journey, Broken Sword a spol.)
PPS: Co jsi dělala na Neuschwannsteinu? :)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 5. 10. 2005 10:35

RE: Alimak - Gabriela2 najdes tady :: http://abandonware.the-frenchkiss.biz/i ... so&npage=1
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alimak 6. 10. 2005 14:46

Chumbaba píše:ALIMAK: Je to tak. Hra se odehrává v Bavorsku, kde je hrad Ritter (neboli Knight). Příběh se točí mj. kolem Ludvíka II. a Wagnera, je to naprostá senzace. Jedinou potenciální nevýhodou je, že je to filmově namluvené bez titulků, čiliž to chce rozumět mluvené angličtině.
Mimochodem, GK1 je taky super.
PS: Upozornění - hry o Gabrielu Knightovi jsou tak dobré, že po nich člověku připadá 90% ostatních adventur jako naprostá nuda (Longest Journey, Broken Sword a spol.)
PPS: Co jsi dělala na Neuschwannsteinu? :)"/quote]


zatím nic, chystám se tam na jaře :twisted: Ale viděla jsem spoustu obrázků jak exteriéru, tak interiéru, už se nemůžu dočkat. GK2 pro mě bohužel není, chtělo by to titulky. Mluvenému slovu moc nerozumím :cry:
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alimak 6. 10. 2005 14:50

Nejvíce mě zklamala Siberia. Vůbec mě nebavila a ten příběh!!! Mladá holka okamžitě sekne se vším a jede se starým dědkem někam pryč. A může mi někdo vysvětlit jak se dostala pak zpátky poté, co si dědka vzali mamuti? Loď byla tuším rozbitá...
I want it now I want it now not
the promises of what tomorrow brings
I need to live in dreams today

PC, PS2, NDS LITE, XBOX 360
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků