Nejlepší adventura

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chumbaba 27. 5. 2005 08:10

Já mám nejradši Gabriela Knighta. Každý díl má skvělý příběh, myšlenku i atmosféru. Filmové scény ve dvojce jsou podle mě velkým kladem té hry, ne záporem. Hudbu taky miluju, nedávno jsem stáhnul soundtrack z Beast Within, doporučuju.

Kde se dá sehnat souborné vydání GK? Chci ho! Jeden čas se prodávalo v LK, ale jen německy.

Shannara - to je super, že se pořád hrají tyhle postarší hry. Pro mě Shannara skončila na tom můstku, co je dál, to NEUZNÁVÁM!!! :o ... Adventury od Legendu měly vůbec krásnou grafiku...

Jinak mám taky rád Discworld Noir a Blade Runnera, to jsou taky super adventury. Nemám rád Broken Sword a Longest Journey, ale hádat se o to znova nebudu.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 27. 5. 2005 08:59

Klasicky prni dil Discworld!!!! na ten jsem zapomel!!!!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 27. 5. 2005 11:03

2Chumbaba: Nojo, filmy v GK2 jsou super uvádějící do děje, i když upřímně řečeno dneska už s tím prokládáním vypadaj docela úděsně, ale co naděláš. Mě spíš trochu nesednul styl samotný hry, tehdy bylo v modě zdigitalizovat postavičku a vrazit ji do předkresleného pozadí. Po nádherně kreslené GK1 to byl trochu šok, nevypadá to příliš vábně (ani tehdy ne).
Já vlastně ani nevěděl, že něco jako souborné vydání GK existovalo.
Legend - je trochu pech, že poslední pařby od Legendu(Callahan´s Crosstime Salloon) se už k nám nedostali, takže je člověk strašně blbě shání.
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 27. 5. 2005 14:01

Ale pozadí v GK2 snad nebylo předkreslené, byly to fotky, ne?
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 29. 5. 2005 17:55

Jseš si jistej? Já nevím, faktem je, že nemám příliš dobrou vizuální paměť, ale já mám dojem, že to bylo kreslený..i když zase jestli to nebyla fotka, do který bylo něco dokreslovaný, to by bylo možný..ale nejsem neomylnej, možná se pletu - ale platí to, co jsem napsal předtím, ten styl mi zkrátka nesednul :D
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pecan7 29. 5. 2005 22:11

polda :lol:
pecan7
First Blood

Odeslat příspěvekod Tol 30. 5. 2005 01:11

xgandalf píše:Jseš si jistej? Já nevím, faktem je, že nemám příliš dobrou vizuální paměť, ale já mám dojem, že to bylo kreslený..i když zase jestli to nebyla fotka, do který bylo něco dokreslovaný, to by bylo možný..ale nejsem neomylnej, možná se pletu - ale platí to, co jsem napsal předtím, ten styl mi zkrátka nesednul :D=/quote]


Pozadí v GK2 bylo udělané na základě fotek, ale pohráli si s tím, aby to vypadalo líp (resp. aby to nevypadalo podobně jako třeba Ramonovo kouzlo :lol: ) a sem tam něco doupravili dorenderovanými 3D objekty :)

Digitalizovaná postavička na předkresleném pozadí byla třeba v DarkSeed2 nebo v Noctropolis, kde to ale kupodivu vypadalo dobře- btw tahle hra je celkově imo silně nedoceněná :)
Tol
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 6. 2005 08:11

...jsem ani netušil kolik jsem hrál adventur :-)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 6. 2005 08:14

Little Big Adventure NA psx, TROCHU MI TAM VADILI VLASTNOSTI POSTAVY, MYSLÍM TÍM OVLÁDÁNÍ...Broken Sword II také na PSX, byl dost dobrej. Nějakého Poldu, také Mrazíka, to byl celkem běs...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 1. 6. 2005 08:16

...adventurám jsem nikdy nepřišel na chuť. Snad proto že jsem se s nimi nedostal tolik do kontaktu, snad proto že jich na konzole není tolik, a snad proto že mi na takovýchto hrách vadí to, že se dají bez návodu zahrát jen hóóódně těžce, zda-li vůbec...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 1. 6. 2005 22:53

2dr.misa: Každému co jeho jest, na konzolích sis opravdu moc adventury užít nemohl. Ale většina adventur se samozřejmě dá dohrát bez návodu, akorát prostě musíš počítat, že oproti novějším titulům (např. naprosto typickej případ - Fable na XBOX, kterej si pověst nejdelší hry rozhodně nezaslouží) si na ně musíš vyhradit opravdu hoooodně, ale hoooodně volnýho času. :)
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tol 1. 6. 2005 23:01

xgandalf píše:2dr.misa: Každému co jeho jest, na konzolích sis opravdu moc adventury užít nemohl. Ale většina adventur se samozřejmě dá dohrát bez návodu, akorát prostě musíš počítat, že oproti novějším titulům (např. naprosto typickej případ - Fable na XBOX, kterej si pověst nejdelší hry rozhodně nezaslouží) si na ně musíš vyhradit opravdu hoooodně, ale hoooodně volnýho času. :)"/quote]


Pokud se ovšem nejedná o takové Full Throttle,které se dá dohrát za 4-5 hodin, ale zase je tak geniální, že si ho už léta hraju párkrát do roka znovu a znovu :D
Tol
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Case 2. 6. 2005 19:03

Hmm Fable je ale RPG ...
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2005 20:21

Full Throtle bylo boží, ale mě se nejvíc líbila CURSE OF ENCHANTIA ještě na AMIZE. Potom INNOCENT UNTIL CAUGHT (u týhle hry sem demoloval nábytek) a BENEATH A STEEL SKY. No a samozřejmě MONKEY a GOBLINS.

Nedávno jsem zkoušel rozject nějaký adventury, ale už jsem jim asi odrostl. Připadali mi najednou NŮŮŮDNÉ a POMALĚÉÉ. Holt jsem namlsanej METAL GEAR SOLIDAMA a FINAL FANTASAMA (moc pěkný slovo).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qmox 2. 6. 2005 20:29

moje top su:
Legend of Monkey island 1-3
Loom
Indiana Jones last crusade
Larry 7(vsak viete preco)
qmox
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků