Na aku PC hru sa najviac tesite?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 7. 2009 00:05

No Vítajtě Chlapci a pekne si občas pobuďte..., abych pravdu řek , tak se moc netěším a spíš strach o prachy, co bych si případně utrhl od huby(FG INDIA...stalo se,hech) a pak sakroval před ,,dnem B,,... nad důchodcovským menii:ťaj, rohlíky Tesco se švábama. Bojim , bojim...v obouch případech, že to nedopadne,,s tím upřílišněním,,dobře...Těším se aspoň na ,,konečné dodatky k Falloutu 3,,! a snad v Mágách vyjde nějaká slušná hra do Vánoc...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 9. 7. 2009 01:09

Ja už sa prestávam tešiť na nové hry, pretože ich už mám toľko, že nestíham hrať a to je ich ešte veľa, čo už vyšli, ale ich ešte nemám... O_o
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod spacewolf 9. 7. 2009 21:38

PC píše:Těšil jsem se na Alana Wakeů a ejhle - bude jen s s*boxu... K PC verzi se vyjádří až po vydání té S*boxové...

Škoda...


Myslim, že si to moc bereš. Tak či onak na PC vychází víc výborných her než kolik můžeš dohrát. Tedy pokud nejsi na úřadu práce. Já to beru tak, že oni sami se připravují o peníze.

Navíc Alane má na PC vyjít, holt jen budeme trochu déle čekat, to přeci není žádná katastrofa.

Jediná hra hra, která na PC nevyšla a já bych si ji opravdu rád zahrál je Fable2, nepřesávám doufat.

Já se jinak teď aktuálně nejvíc těšim na Wolfa a taky se bojim, aby ho nepokazili.

P.S.: Tím označením PC nemyslím tebe, aby nedošlo k mílce. :-))
PC, PSP, PS2
spacewolf
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 9. 7. 2009 22:30

Wake na PC samozřejmě vyjde, a IMO vyjde ve stejnou dobu jako na xbox..

JInak já se těším na Fallout New Vegas, Mafii 2 a Splinter Cell Conviction.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 9. 7. 2009 23:28

Mimochodom celkom sa neviem dočkať Guitar Hero: World Tour na PC, ktorý bol oznámený.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 10. 7. 2009 05:49

spacewolf píše:Jediná hra hra, která na PC nevyšla a já bych si ji opravdu rád zahrál je Fable2, nepřesávám doufat.

Tak první vyšel taky s velkým odstupem, toho bych se nebál.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 10. 7. 2009 11:01

Tak mám víceméně jasno, co budu chtít : Starcraft 2, Diablo 3, dnes ohlášený C @ C 4 a možná Mafie 2 ( no to asi jo - to je povinnost :)) . A pak možná ještě něco překvapí .
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 12. 8. 2009 12:46

Poslední dobou pokoukávám hlavně po Wolfensteinu a Borderlands, ale taky sem celkem zvědavej co se vyklube z novýho Maxe Payna a Red Dead Redemption :-) A nakonec pořád očekávám Dragon Age Origins ^^
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Terry.Cooper 7. 9. 2009 22:04

Tekken 6..Ještě chvíli..Ještě chvíli..bože:D
-život pluju kraulem i když nikam nespěchám (mý vlastní;) )
-tak jako křik nebohých před mou hlavní i já kráčím vstříc k zkáze své vlastní (uvědomělý zabiják)
-jsem technologicky extrémně vybavenej s minimem času si to užít:).Ideální kombinace (fakt)
Terry.Cooper
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 9. 2009 16:17

Na PC?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 13. 9. 2009 10:33

Ja už konečne chcem Fallout 3 GOTY edíciu so všetkými DLC. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 9. 2009 11:36

Jo na DLC taky čekám jako na smilování boží, potřebuju se dostat z Projektu Čistá Voda :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 16. 5. 2014 11:05

Nejvíc se těším na Fallout 4 :) Snad brzo vyjde a bude tak dobrý jak si myslím že bude.
Necrosczzz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 7. 2015 18:09

urcite na Doom 4,trojka bola skvela a revolucna
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 3. 10. 2015 18:28

forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků