Na aku PC hru sa najviac tesite?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 6. 2008 19:15

Vše při starém, Fallout 3 + Mafia 2 :-D
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Darwel 12. 6. 2008 19:31

StarCraft 2!!!
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod robcolonel 15. 6. 2008 14:24

Těšim se rozhodně na VALVe hry (HL2:EP3 a Portal 2), C&C3: Red Alert 3, Mafia 2 a (SNAD NĚKDY) Diablo III, protože to tam určitě někdo z Blizzardu kutí
The Cylons were created by men. They rebelled. They evolved. They look and feel human. Some are programmed to think they are human. There are many copies. And they have a PLAN.
robcolonel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod bedikk 15. 6. 2008 14:33

u mě se teď tak trochu rozběhla StarCraft2 mánie :D .. takže se těšim jak malej.
Indian-tv.cz --- pacin-hra.cz --- bedikk.cz
bedikk
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 25. 6. 2008 21:20

Já se kua těším na Deus Ex 3. Ale mám zároveň mám velkej strach, že díky konzolistům schopnejm ovládat hru jen pěti tlačítkama na gamepadu můžem na starej dobrej Deus Ex zapomenout. Jestli to bude zjednodušený jak Bioshock nebo DE2, tak potěš pánbůh.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 1. 7. 2008 11:35

robcolonel píše:...(SNAD NĚKDY) Diablo III, protože to tam určitě někdo z Blizzardu kutí
Jo, máš pravdu :arrow: http://www.doupe.cz/sc-108-a-129951/default.aspx. Diablo III bylo oznámeno 28.6.2008 na Blizzard Worldwide Invitational v Paříži. Jenže já se na něj moc netěším...

Rosťa Viktorin, Doupě.cz píše:To, co ale přitáhne většinu hráčů k monitorům (ano, Diablo 3 je ve vývoji exkluzivně pro PC a Mac), jsou především hratelné charaktery, dlouhý zástup kreatur a nikdy nekončící clickfest.
To tučně označené se mi na takovýchto hrách přímo hnusí >:-( To aby raději Square Enix vyloudili další Kingdom Hearts - je to sice taky akční "hack & slash" RPG, ale narozdíl od Diabla nestačí klikat (zde mačkat buttonky), ale taky musíte něco předvést - myslím tím hlavně pohyb po bojišti, uhýbání útokům, parryování ataků zbraní, atd. :!: ;-) Tedy věci, na které Diablo zvysoka kašle :-/

Raději bych už ten Fallout 3, snad ho Bethesda nepokazí (= neudělá z něj postapokalyptický Oblivion), protože předchozí díly měly setsakramentsky hodně do sebe. StarCraft II mne taky celkem zajímá a na Mafii 2 se těším jak malej Jarda :-P
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 1. 7. 2008 11:42

Darwel píše:StarCraft 2!!!

Zatraceně, ať už vyjde... Už jsem zase projel 2x kampaň SC jedničky. :-))

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 1. 7. 2008 11:47

Darwel píše:Zatraceně, ať už vyjde... Už jsem zase projel 2x kampaň SC jedničky. :-))
Jestli se na SC2 těším, tak kvůli kampani. Příběh jedničky (ačkoliv se to nezdálo) byl promakaný a ve dvojce by prý kampaň měla mít různé mechanizmy pro každou rasu (u Terranů by měla být nelineární - budete si z paluby Hyperionu vybírat mise, u ostatních asi bude standardní model...nevím). A příběh bude samozřejmě pokračovat :-) Multiplayer se mi zhnusil...coby občasný MP hráč nepotřebuju frustraci z porážek od "malých fracků", kteří hru hrají immerwere jako v případě jedničky :roll: Navíc MP SC 2 bude očividně zase o rychlosti, APM (Action Per Minute, prostě jak rychle dokážete klikat/mačkat rozkazy :-/ ) :roll: :-/ :roll:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 1. 7. 2008 11:50

Torham: No jo, jenže ono to ani nijak jinak nejde, když si někdo usmyslí, že na tebe ve třetí minutě hry pošle 50 Zerglingů a ty máš jednoho Zealota. :-))

Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 1. 7. 2008 11:51

Darwel píše:Torham: No jo, jenže ono to ani nijak jinak nejde, když si někdo usmyslí, že na tebe ve třetí minutě hry pošle 50 Zerglingů a ty máš jednoho Zealota. :-))
No právě kvůli orientaci na rychlost tyhle situace vznikají :roll: V takové Company of Heroes nebo World in Conflict je ta hra o něčem jiném ;-) Samozřejmě, rychlost je taky potřeba, ale není to narozdíl od SC2 dominantní záležitost...v CoH hraje hlavní úlohu schopnost velet (ono nejde udělat parní válec, tomu účinně zabraňují herní mechanismy - hlavně nizoučký populační limit a dloouhá výroba jednotek). WiC je zase o týmové spolupráci hráčů-velitelů, kdy každý velí jiným druhům jednotek (jeden je pěchoťák, další dělostřelec,...). Beru, že tyhle hry jsou v MP náročnější na schopnosti hráče, ale ve WarCraftu/StarCraftu ten, kdo neumí rychle kmitat s myší a bičovat tlačítka na kryse, nemá vůbec žádnou šanci (ten tvůj post je toho pěkným příkladem :-) ) :-/
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod niio 1. 7. 2008 12:42

:idea: :idea: :idea: Citujte prispevok a doplnajte ho aj s komentarom, datumom vydania a podobne(viacej hier ma nenapadlo): :idea: :idea: :idea:

Takze momentalne by si hraci nemali nechat ujst nasledovne tituly

RPG:
mass effect - pribeh z roku cca 2180, vesmirne scifi RPG. Hra roku 2007 na Xbox. na PC vyslo tusim 5.6.2008
DiabloIII- na nete su uz gamevidea, ma ist o pokracovanie DiabloII aj s nadviazanim na pribeh
FalloutIII-svet po nuklearnej vojne, vyvoj postav, udajne az 200roznych dejovych linii pribehu a teda roznorode zakoncenia hry. datum vydania tusim koniec2008 alebo zaciatok roka 2009

zavodne:
Grid-zavody od codemasters, beziace na NEON engine, velmi kvalitna grafika, vysoky framerate, super efekty, super poskodenie vozidiel. super AI. jazdi sa po okruhoch. Uz vyslo na PC
Collin McRae Rally Dirt - posledne rally od codemasters, uz vyslo, osobne som bol rozcarovany, velmi tazko sa mi auto ovladalo jak na klavesnici, tak na volante. odohral som asi iba 20%. Avska fanusikom zavodenia odporucam, uz to vyslo
Burnout - sielene arkadove zavody - zrazajte, killujte burajte, skacte, nicte, pretekajte, velmi uspesne na Xbox. Datum vydania na PC neviem

strategie:
starcraftII - vydanie sa chysta az na buduci rok, nepotrebuje komentar
Command & Conquer - dalsie pokracovanie C&C, datum vydania neviem

Arkadne FPS:
mafiaII-jednoznacne moje #1
JustCauseII-slubuje este vacsi a krajsi otvoreny svet s este vacsim mnozstvom zabavy typu GTA. Jednoznacne odporucam, pri jednotke som sa skvele zabavil
GTAIV - mesto NewYork so vsetkym co vas napadne, vyjst by malo niekedy 11/2008

FPS:
Crysis Warhead - pokracovanie crysis.datum vydania neviem
Stalker Clear SKY - pokracovanie stalker, pribeh bude zasadeny pred dobu, ktora bola v stalker shadow of cernobyl
FarCry2 -pokracovanie farcry, prostredie bude z africkej savany, mnozstvo roznych postupov, ako splnit ulohu, interaktivne prostredie, skutocne horenie a sirenie ohna..
rozprava sa aj o BioshockII

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
Naposledy upravil niio dne 1. 7. 2008 13:37, celkově upraveno 6
AMD X2 5000+ BE 2.6@3.1,ASUS EAH3870 512DDR4 890/1196,ASUS M3A AMD770FX,Samsung 16MB 250GB HD252HJ + 32MB 1TB HD103UJ ,WD320GB 7200rpm USB2.0, 4x2GB DDR2 800MHz, LG 20" LCD L204WT-BF 5ms 1680x1050,Artic freezer pro64,Fortron 400W Blue storm II
niio
Killing Spree

Odeslat příspěvekod DevAstor 1. 7. 2008 12:46

sakra co to byt za prehled? kde jsou pecky jako Fallout, Red Alert a Duken?
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 1. 7. 2008 12:49

Fallout3 tam je ;-)
Akorát tam jsou i věci,které už vyšly...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod DevAstor 1. 7. 2008 12:53

jak jsem to psal tak tam nebyl :hm
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage

Odeslat příspěvekod Torham 1. 7. 2008 13:07

Ten přehled je piece of crap :-/ :mrgreen:
Torham
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka