PC vs. Konzole

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 1. 2014 20:43

Jako 100% výkonnostní alternativa k PS4 je spíše 7870/270X, na X1 nejspíše postačí i tento nadopovaný 7790.

Mimochodem doufám že ten X1 vlastní jen casual rodinky kvůli kinectu, protože třeba s tím předělaným Tomb Raiderem je to fail jak cyyp.

24,30,60 vsync fps doma nasimulovat můžu, a u to Raidera je to opravdu docela poznat. (né že by to nešlo hrát). Raději měli na tom X1 jít dolů z rozlišením.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 1. 2014 22:56

JJ Xone je jen pro casual rodinky kvuli Kinectu, nejspise proto ma nejlepsi ovladac na trhu a bezkonkurencni online sluzbu, aby se pak lidem asi lepe tancovalo u Just Dance :-) Konzoli nedela jen GPU karta, mimoto Forza 5 jede s prehledem 1080/60 (stabilnich 60, ne jako GT) a Ryse je stale jednou z nejlepe vypadajicih next-gen her. Uvidime co prijde dal. Ja osobne treba take nechapu proc DriveClub nema uz davno potvrzenych 60fps a nevysel, furt se kolem hry neco suska a zatim je potvrzeno jen 30 snimku. Ridge Racer 7 bezel 1080/60 uz v r. 2006 pri startu PS3, i kdyz to byla velka vjimka.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 1. 2014 23:02

To jo, to je jasné, konzole jsou konzole. Jen to byla reakce na to, že nejsou až tak slabé. Slabé jsou, ale do budoucna můžou jen překvapit. Nevadí to, pokud bude alespoň 60 FPS u všeho, ale fandové to trochu přehánějí s tím výkonem :D

-- 26. 1. 2014 23:03 --

Mezitím jsem poladil místo a možnosti připojení, takže až vyjdou na nové konzole nějaké hry, tak je také pořídím. Zatím není důvod.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 27. 1. 2014 00:04

sega.maniac - Bys měl křísit Segu a ne Microsoft ne? :-) ten to na rozdíl od Segy nepotřebuje.

Nelamentovalo se náhodou pár týdnu zpátky, že ty E3 záběry z Forzy5 byly jaksi citelně lepší než je realita? Fajn hra to asi bude, ale to nic nemění na tom, že prostě běží na HD7790 - podle toho se odvíjí její grafické možnosti. Tady si počti. A mimochodem, Srovnávat Forzu5 s GT, které je na PS3 - nepřijde ti to trochu zoufalé?

http://www.eurogamer.cz/articles/2013-1 ... ve-forza-5


Ryse -Zrobte cokoli pod CryEngie3 rychle, tak ať to utáhne 7790. Vysledek? Hra typicky "launchově" průměrná (ale to bych křivdil novému Killzone), a zpracování? Fajn, ale před devíti měsíci jsem hrál Crysis3 které vypadalo přinejmešim stejně, jen jsem ho nehrál na X360, kde bylo v detailech nižších, než jsou nejnižší na PC.
Proto ti tohle všechno přijde jako "next-gen", nicméně tohle už tu dávno je. ;-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 1. 2014 16:54

sega.maniac: Xbox nejlepší ovladač? Pro koho? Pro tebe? Pro Frantu z Horní Dolní?
Live bezkonkurenční online službu? Pro koho? Pro tebe? Pro Frantu z Horní Dolní?

Ne každému sedne velikost XBOX ovladače. Ne každému sednou asymetrické analogy...
PSN umožňuje na PS4 hraní F2P her bez nutnosti placaného PS+

Každému vyhovuje něco jiného a proto nejde říct, co je obecně nejlepší.

A ohledně grafiky. Ridge Racer 7 a Forza 5 jsou graficky stejné hry, když teda mají obě 1080p/60fps?
Kvalita grafiky se nesoudí podle rozlišení a snímkovací frekvence.. Forza 5 má ošizené stíny, statické nasvícení.....naproti tomu Driveclub má PLNĚ modelovanou grafiku a například všechny stromy na vzdálených kopcích jsou objekty. Není to jen "fotopozadí" hor.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 1. 2014 16:57

Na druhou stranu mi přijde blbost patlat se s detaily, které stejně nikdo neocení a akorát žerou výkon (jako ty stromy). Fotopozadí fungují dobře jak ve Forze tak v GT, takže bych se jich klidně držel a nemuseli by řešit jestli 30 nebo 60 FPS.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 1. 2014 17:24

To bych řekl, že Ryse vypadá líp než C3.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 27. 1. 2014 17:52

Nevím co kdo na tom Ryse vidí....
Jediné opravdu hezké je na tom "art", technicky ta grafika není nijak extra oslňující... Být Ryse v současnosti, BF4 je mu po grafické stránce velkou konkurencí...
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 27. 1. 2014 20:20

Neumírám.

Ryse je krásná hra. Ale to je všechno. Prý. Jinak je to capovina...
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sniper2003 28. 1. 2014 00:37

Ja mam treba i7-2600k,8gb paměti,dočasně gtx260,23" ips Dell.Na pc hraju jen strategie a fps,teda jen ze světa Aliens.Hned vedle 51" plasmu na kterou mam mimo pc připojené PS3 a PS4 kde hraju vše ostatní,u PS3 mam Move,CFW a 750gb disk.Na PS4 zatím nejsou moc hry co mě baví,takže hraju v podstatě jen Resogun.Cekam na nejake party hry pro kameru,závody a Uncharted.Hrat mě baví v podstatě na všem,nerozlišuju platformy a nemam problém ani s jednou,hádkám pc vs konzole nerozumím,každá platforma má úplně odlišné super hry.A to žive pamatuju války C64 vs Sinclair vs Atari 8bit a Amiga vs ST (Commodore C64 a Amiga byly moje krevní skupina) :):):) hraju od roku 1985...
Sniper2003
First Blood

Odeslat příspěvekod beat 28. 1. 2014 16:27

I normální lidé jsou... :)
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 28. 1. 2014 18:07

beat píše:sega.maniac: Xbox nejlepší ovladač? Pro koho? Pro tebe? Pro Frantu z Horní Dolní?
Live bezkonkurenční online službu? Pro koho? Pro tebe? Pro Frantu z Horní Dolní?.


Tomuhle se muzu tak maximalne zasmat, kor od mainstream hrace co skoro nic nehraje, bez urazky ;-) Necetl si o problemech jake DS4 ma? nemluve o vydrzi baterie a PSN ma pak stale ty same neduhy co melo na PS3, neboj s majiteli PS4 jsem v kontaktu denne. K tomu DriveClubu, ano cetl jsem a jeste ma i realne modelovane kytky, stejne co rostou v dane oblasti, jen si rikam, zdali by nebylo lepsi dat zavodni hre 60 snimku nez tyhle "zbytecnosti".

_DAVE_: Xbox One me zatim nelaka, ale prirovnani ke casualnim rodinkam no nevim, takovym bohate postaci Kinect 1 s X360 :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 28. 1. 2014 19:46

sega.maniac: DS4 má pro mě osobně jeden jediný problém - a to je výdrž baterie. Co se zbytku týká, je ten ovladač v pohodě. Nemám ovladač od XBOX ONE, ale mám doma k PC ovladač od X360, tak snad porovnávat mohu. A ne, XBOX ovladač pro mě osobně není nejlepší.

Co se Live týká, je to jistě kvalitní služba. Druhá věc je ta, že každému vyhovuje něco jiného a PSN má prostě jiná specifika než Live. Někomu více vyhovují hry v PS+ nebo možnost hrát F2P hry bez placeného členství..

Ohledně Driveclub. Pokud si myslíš, že je lepší 60fps a žádné květiny, vytvoř si takovou hru. Tvůrci Driveclub jsou prostě jiného názoru :-)
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 28. 1. 2014 19:55

Xbox One ovladac ale neni X360 ovladac:) Ma 40 vylepseni.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 1. 2014 20:15

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků