PC vs. Konzole

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 12. 12. 2007 22:08

PS: O prázdninách jsem mohl nahlédnout tak trochu pod pokličku a jsem rád že jsem se na tu VŠ vůůbec dostal i když trochu později. Peďák není žádná sranda a kdo si myslel že je tak ten tam nestudoval-rovnítko peďák-leháro-háro už dávno neplatí...

Co se učitelky IT týče-jste si JISTÍ že nemá pravdu ? AGP slot je pořád hodně mezi lidmi rozšířený !Pokud tvrdí že na nových deskách tak to je blbost, ale mezi uživateli AGP bude stále hodně rozšířené ! Což mě napadlo jako návrh na malou anketku.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 12. 12. 2007 22:18

vaclavbarak píše:Řekl bych že konzole je lepší než PC a to z tohoto důvodu:
nové herní PC stojí cca 20 až 30 tisíc (a i více)
PlayStation 2 nebo 3 stojí od 4 do 11 tisíc. což je podle mě přijatelnější.
Cena her je podle mně na stejné úrovni.n/quote]

JJ Playstation 2 stoji kolem 3K, v USA dokonce pod 2K. a slusne herni PC okolo tech 20-30 tisic. ale az nejake takove budes mit, tak vedle nej tu PS2 postav a porovnej :)

Kazdopadne hry na next-gen konzole PS3 a X360 jsou bohuzel vyrazne drazsi nez ty pro PC.

-Dreamer- píše:Mě ale pořád vrtá hlavou, proč ceny her na konzole časem tolik neklesají, oproti těm na PC. Za rok máte Crysis za 600,- ale Mass Effect bude stát pořád stejně, jakto? Tady vidím jasný bodík pro PC.
Naposledy upravil sega.maniac dne 12. 12. 2007 22:33, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 12. 12. 2007 22:32

Jak které hry se sluší říct. Např. CoD4:MW si cenou s konzolemi moc nezavdá :( Třebas UT3 bude za litřík a já ho určitě seženu ještě za míň, jupííí. Na PS-3 bude za osmnáctku nejmíň...
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 12. 12. 2007 22:36

Heady569 píše:
a PC ti snad slouží jen na hraní? :wink:-/quote]

PC mám na net, hudbu, DVD a fotografie (na podobné věci stačí PC v ceně cca 15 000 vč monitoru, za tolik peněz nekoupíš dobrý PC na hry)
PlayStation 2 mám na hry
vaclavbarak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 12. 12. 2007 22:39

Tie ceny Konzolovych hier su vazne masaz hlavne PS3&X360 :? ...Kde zijem,je jedina vyhoda to,ze naspat shop od teba odkupi konzolovu hru a to celkom za dost(napr.kupis za 59e a tych 40+je dost mozne,ze dostanes)PC hra ti ostava naveky,to nikto nevykupuje...

Tym padom prides k slusnej Konzolovej hre zo sekacu (v super stave)celkom lacno,ale stale jeto viac ako new PC hra...

Aj tak pri nakupe PS3 hier ma aspom utesuje,ze kupujem blue-ray disk a nie nejake DVDcko s 5korunovymi vyr. nakladmy :D (to si nahovaram a potom je nakup prijemnejsi) 8)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod PC 12. 12. 2007 23:29

Mě se ta verze pé es trojky co teď prodávají v EU nelíbí :/ Doufám že do léta kdy má konečně vyjít MGS4 bude v EU jiná... Lepší.
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 12. 2007 02:59

PC píše:Peďák není žádná sranda a kdo si myslel že je tak ten tam nestudoval-rovnítko peďák-leháro-háro už dávno neplatí...
n/quote]

heh, na pedak (na UK) jsem se ciraou nahodou dostal...ale ambiciozne jsem se na to vykaslal, kdyz jsem se dostal i na VSE :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 12. 2007 09:52

spajza X píše:Tie ceny Konzolovych hier su vazne masaz hlavne PS3&X360 :? ...Kde zijem,je jedina vyhoda to,ze naspat shop od teba odkupi konzolovu hru a to celkom za dost(napr.kupis za 59e a tych 40+je dost mozne,ze dostanes)PC hra ti ostava naveky,to nikto nevykupuje...

Tym padom prides k slusnej Konzolovej hre zo sekacu (v super stave)celkom lacno,ale stale jeto viac ako new PC hra...

Aj tak pri nakupe PS3 hier ma aspom utesuje,ze kupujem blue-ray disk a nie nejake DVDcko s 5korunovymi vyr. nakladmy :D (to si nahovaram a potom je nakup prijemnejsi) 8)

tak jako ano, jsou tam skoro šestikorunové náklady...:D:D
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod spajza X 13. 12. 2007 10:31

Nekaz mi to dobre :D :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Dragon King 13. 12. 2007 10:38

aj tak PC je podla mna lepsi lebo kupovat si PS2alebo PS3 koli hram a este si kupit PC na net...atd..radsej PC na vsetko a raz za cas nejaky novy kompponent do PC...ne?
<MUSIC is my life....sXe MMC
Die with your marks on,. Be true and stay Alive XXX Drugs are for f***ing losers
Davsan:ciii woe.. anblívbl.. :D kofolu mam sice taky rad, ale prece nemuzes srovnavam kofolu s Malibu..:D
fanousek fan doupe podcastu.
Dragon King
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 13. 12. 2007 11:05

Vies co je optimal?Som nato prisiel :mrgreen: :

Vykonny notebook(mam na mysli vykonny)+maly 12" NTB+poriadny telkac s PS3 a X360+nejaky handheld...A samo poriadne repro s Digital/optical out.

Spravis,zahras,atd. vsetko co potrebujes...Nenervujes sa,ze zas to seka na pidi displayicku,nepchas peniaze do niecoho co ma vydrz tak pol roka/rok a aj tak to neni nikdy ono :wink:

V poslednej dobe prichadzam na kvalitne myslienky,ze? :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 12. 2007 12:20

vaclavbarak píše:
Heady569 píše:
a PC ti snad slouží jen na hraní? :wink:-/quote]

PC mám na net, hudbu, DVD a fotografie (na podobné věci stačí PC v ceně cca 15 000 vč monitoru, za tolik peněz nekoupíš dobrý PC na hry)
PlayStation 2 mám na hry /quote]

PC hry urovne PS2 mas za 8000Kc, PC na urovni X360 mas za 15000Kc. Monitor sem neplet, konzole ho taky nema.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod Heady569 13. 12. 2007 12:26

spajza X píše:Vies co je optimal?Som nato prisiel :mrgreen: :

Vykonny notebook(mam na mysli vykonny)+maly 12" NTB+poriadny telkac s PS3 a X360+nejaky handheld...A samo poriadne repro s Digital/optical out.

Spravis,zahras,atd. vsetko co potrebujes...Nenervujes sa,ze zas to seka na pidi displayicku,nepchas peniaze do niecoho co ma vydrz tak pol roka/rok a aj tak to neni nikdy ono :wink:

V poslednej dobe prichadzam na kvalitne myslienky,ze? :D

ještě k tomu mít kvalitní peníze :-D
D3vilR4ge
Heady569
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 13. 12. 2007 12:58

maj konzole dema a nebo se tam kupujou hry naslepo ?
A7i + Sigma 40f1.4 + 135f1.8 a Tamron 28-75f2.8.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 13. 12. 2007 13:01

caves...Jasne,ze maju dema a stahujes priamo s konzolou z netu,surfujes,OS mozes mat atd.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka