PRODEJ / VÝMĚNA / KOUPĚ

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 11. 2. 2011 01:47

koupím na pc hry duke nukem 3d, tomb raider1, xs, sviw 3d, entomorph, death rally jen komplet s origo velkou papírovou krabicí
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 2. 2011 10:43

Cha :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Pilf4r 11. 2. 2011 10:47

hodně štěstí při shánění ;-) :-D
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod party boy 11. 2. 2011 13:34

party boy píše:Ahoj lidi, je mi to blbý, ale nebyla tu někdy sekce bazar? Vůbec to nemůžu najít. Píšu to tedy sem. Doufám, že to neni proti pravidlům. Nechtěl byste někdo GTA 4 EFLC vyměnit za normál GTA 4? Tak nějak jsem dostal zas chuť na Niko Bellica :-))

//Přesunuto z GTA4 tématu-jezek

Kdyžtak na prodej. Praha 5. Cena 350.

Obrázek
Obrázek
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 11. 2. 2011 17:58

SCobra píše:Cha :D

z nostalgie by to zasloužilo mít doma, duke 3d sem pařil jen ten shareware na pc (na saturn mam origo ale je to něco jinýho), sviw 3d a xs sem hlupák kdysi prodal za babku, death rally sem měl jen ten shareware a entomorph byla moje první hra k pc ztracena při stěhování (dneska rarita jak hovado na ebayi :-) )

a ještě sem jednu zapomněl C&C:red alert, takže kdyby někdo nechtěl já je beru o<:)
Panzer.Dragon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 2. 2011 18:03

Jsem se taky nesmál těm hrám, ale tomu, že ti je nikdo za rozumnou cenu neprodá :-) Jsem byl rád, když jsem Tomb Raider Gold sehnal v jewel boxu za slušnou cenu (asi 20 dolarů).
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 11. 2. 2011 18:49

hm, no moc s tim nepočítam že by to někdo chtěl prodat :-)
Panzer.Dragon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 11. 2. 2011 20:53

I když Red Alert tu krabicové mám :P
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod party boy 15. 2. 2011 18:36

party boy píše:
party boy píše:Ahoj lidi, je mi to blbý, ale nebyla tu někdy sekce bazar? Vůbec to nemůžu najít. Píšu to tedy sem. Doufám, že to neni proti pravidlům. Nechtěl byste někdo GTA 4 EFLC vyměnit za normál GTA 4? Tak nějak jsem dostal zas chuť na Niko Bellica :-))

//Přesunuto z GTA4 tématu-jezek

Kdyžtak na prodej. Praha 5. Cena 350.

Obrázek
Obrázek

250 :-D
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod herobrush 20. 2. 2011 22:14

vacil píše:Bývávalo, ale akorát mi to vždycky sežralo všechny peníze. Teď mam úplně jiný priority a budu rád, když se většiny z toho nějak zbavim (je zajímavý že colektorky moc lidí nechce).

Ahoj Vacil, prosím te, nejde mi ten seznam her, které chceš prodat. Prosím te, nezaslal by si mi ten seznam na e-mail ??
Koupim: Starcraft Battle Chest , Starcraft Expansion Set , Warcraft 3 Reign of Chaos Collectors Edition , Warcraft 2 Deluxe Edition , Baldurs Gate 1 ( puvodne vydání ) , Icewind Dale 1 ( puvodne vydání ) , Icewind Dale 2 Collectors Edition , Deus Ex 1 ( puvodne krabicové vydání ) , Half Life 1 ( puvodne krabicové vydání nebo Collectors Edition ).
herobrush
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2011 22:18

Pokud vím, tak už všechno z toho seznamu rozprodal (nebo aspoň to, co chtěl), takže je logické, že se na něj nejde dostat ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod herobrush 20. 2. 2011 22:21

Aha, a nemá nekdo na prodej Mass Effect 2 Collectors Edition nebo puvodni vydani her Call of Duty 1 a 2 ??
Koupim: Starcraft Battle Chest , Starcraft Expansion Set , Warcraft 3 Reign of Chaos Collectors Edition , Warcraft 2 Deluxe Edition , Baldurs Gate 1 ( puvodne vydání ) , Icewind Dale 1 ( puvodne vydání ) , Icewind Dale 2 Collectors Edition , Deus Ex 1 ( puvodne krabicové vydání ) , Half Life 1 ( puvodne krabicové vydání nebo Collectors Edition ).
herobrush
First Blood

Odeslat příspěvekod Sasakr 20. 2. 2011 22:50

Nevím, co je původní vydání, ale mám COD 1 i s datadiskem.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod herobrush 23. 2. 2011 23:06

Dobrý večer, konečne sem si udelal seznam her které shánim. Neprodal by nekdo puvodni krabicové vydání techto her ?

Starcraft Battlechest
Starcraft Expansion Set
Warcraft 2 Deluxe Edition
Warcraft 3 Reign of Chaos Collectors Edition
Diablo
Diablo 2 Expansion Game of the Year
Diablo 2 Collectors Edition
Diablo Battlechest
Half Life 1 ( puvodne krabicové vydání )

Velmi sháním:
Deus Ex 1 ( puvodne krabicové vydání )

Ale nejvíc sháním tyhle herní klenoty:
Baldurs Gate 2 Shadows of Amn Collectors Edition
Icewind Dale 2 Collectors Edition ( je tam i takový plakát s obludama )
puvodni krabicove vydání vlastne všetkých Baldurs Gate a Icewind Dale

Sem ochoten zaplatit hoodne velký peníze. Hlavne za Deus Ex, Baldurs Gate, Icewind Dale a za všechny Collectors Edition ( Diablo 2... ).
herobrush
First Blood

Odeslat příspěvekod herobrush 24. 2. 2011 16:43

Ješte dodám, že pokud budete schopní odeslat jakoukoliv hru s mího seznamu ku me na Slovensko, cena se muže až zdvojnásobit !
Samozrejme, nemám problém ani s nákupem v Čechách, takže at Vás to neodradí.
Takové minimum ceny je asi 15 - 20 euro dokonca za nekteré kousky sem ochoten zaplatit až 30 - 45 euro ! Takže neváhejte !
herobrush
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka