Na jakou hru, která vyjde, se těšíte v roce 2007

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod alximiq 24. 7. 2007 08:11

jj,no uvidime,ale uz sme OT =)
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 24. 7. 2007 08:13

Já si taky myslím, že MGS4 bude jen na PS3. Konec konců, je to asi jediná super hra, která bude PS3 only, zvlášť po těch řečech, že FF13 bude i na PC. Sony musí udržet alespoň nějaký důvod aby lidi PS3 kupovali a mohl by to být právě MGS4.

(Já osobně ho oželím, hrát za starého Snakea se mi nijak zvlášť nechce)
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 24. 7. 2007 08:35

FF XIII na PC? Jaj, kde na to chodíte? :lol:
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 24. 7. 2007 08:58

Myslím, že to bylo v papírovém Doupěti, ale už je to tak půl roku, když byla móda otiskovat pořád dokola záběry z toho videa ve vlaku.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 24. 7. 2007 09:59

hmm, tak to je ještě více nepravděpodobnější než ten MGS :)
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 24. 7. 2007 10:11

Těším se na Katamari Damacy Beautiful, Virtua Fighter 5 a možná i Sega Rally Revo.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 24. 7. 2007 11:06

ještě jsem zapomněl na Manhunt 2 :-)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 24. 7. 2007 13:24

Pro mne jednoznačně Hellgate a Jericho.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Alcil 24. 7. 2007 14:20

jezek píše:Pro mne jednoznačně Hellgate a Jericho.o/quote]

na Jericho jsem se taky těšil, ale první ukázky mě odradily...ten tým hrdinů je děsně nesympatickej :-)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 24. 7. 2007 14:54

No to jo,ale čekám něco podbného jako u Undyingu,jedna ruka zbraň,druhá "koula".
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Alcil 24. 7. 2007 15:03

jezek píše:No to jo,ale čekám něco podbného jako u Undyingu,jedna ruka zbraň,druhá "koula".o/quote]

mně se prostě nelíbí ty klasické herní typy jako namakanec s kladivem, asiatka s katanou...to prostě není speciální vojenský tým pro mě :-) Já potřebuji normální týpky v maskáčích se samopalama. Clive Barker měl vždycky cit pro civilní hrdiny, nechápu, proč ho nevyužije i ve hrách (třeba ten v Undying byl docela sympatickej)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod negr 24. 7. 2007 15:16

Něco je od Barkera, něco od vývojářů a taky do toho kecá vydavatel. Jestli to bude banda vojáků ala Vetřelci - tak jenom dobře... Každopádně screeshoty z E3 vypadají pekelně dobře.

Ascil píše:Já potřebuji normální týpky v maskáčích se samopalama. p/quote]

Ti byli v Swiss teamu :twisted: (kdo nepochopil, až mrkne na trailer)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 24. 7. 2007 15:27

negr píše:Něco je od Barkera, něco od vývojářů a taky do toho kecá vydavatel. Jestli to bude banda vojáků ala Vetřelci - tak jenom dobře... Každopádně screeshoty z E3 vypadají pekelně dobře.

equote="Alcil"]Já potřebuji normální týpky v maskáčích se samopalama. p/quote]
Ti byli v Swiss teamu :twisted: (kdo nepochopil, až mrkne na url=http://www.youtube.com/watch?v=j5PwWVhG3vg]trailer[/url])

což voto, protivetřelčí tým je jedním z mýh nejoblíbenějších...a Michael Biehn dokonalý zástupce mariňáků, ale právě tenhle druh mi v Jerichu chybí. Autoři her by si měli uvědomit, že vojáci nemaj ruku jak já stehno :-)
A ta holka nedopadla zrovna dobře, i když nebyla ze Swiss teamu :-)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 24. 7. 2007 15:32

momentalne davam najvacsie sance Burnoutu Paradise i ked system otvoreneho mesta mi moc nevyhovuje, PGR4 bude urcite opat super - dynamicke pocasie a tie dalsie noviky, no slintam :), skoda ze FFVII Crisis Core nebude v EU tento rok aa
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Předchozí stránka