Sbírka PC her

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fever 5. 7. 2009 21:32

Kúpil som si Meridian4 pack na Stame (bola zľava). 14 (nielen) budgetoviek, no niektoré sú fakt kvalitné.

http://store.steampowered.com/sub/1600/

A navyše... 5 z nich má achievementy. :D
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 7. 2009 22:33

No Fever, v podstatě za něco stojí ten:Alpha, Pacific storm a Shadow ground, jinak to jsou ptákoviny, že...no aspoň máš co hrát o prázdninách, hej , Bon Apetit,...známý systém z nuceného výseku: 1kilo Syrového a k tomu 2-3 kila sanačního ovařeného...U Zvonu se za komanče kolem roku 1955- 60 , hodně vařila sekaná, Karboše, plněná paprika apod. no hlavněě , že bylo co jíst a z čeho vařit...Marcel od Zvonu,...celkom slušný kup, až na to provarené mesko, ajajaj, no snad Ti to bude fungovat?!
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Pilf4r 6. 7. 2009 16:32

Tak sem objednal SW:KoTOR2 a doufam, že mě to dokáže aspoň na nějakou tu dobu zabavit :))
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 7. 2009 16:57

Neboj, dokáže. Akorát konec je takový... jako by holt tvůrce tlačil distributor a čas.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 7. 2009 17:17

Ja jsem ten konec moc nepobral (Za svetlou stranu. Za temnou jsem to nehral) :-[
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 7. 2009 21:14

Konečně se mi podařilo naťukat všechny originálky (+ pár neoriginálek) do profilu na Playfire, tak se můžete mrknout, co na těch fotkách vlastně bylo :-) Je jich 490... Teda, všechny ne, není tam většina z DVD od časopisů. Zase někdy jindy :)

http://www.playfire.com/scobra1cz
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 7. 7. 2009 07:55

Logan007 píše:jezek: sme mohli skáknout na kafe, když si byl v JRC ...

Já byl pracovně ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 7. 2009 09:26

Ja SCobra, hezký, akorát ma štveš s: AoE II.,já je snad z JRC nevyrazím?, FF VIII. najdu si čas je vydrtit é sehnat na PC nebo snad kvůli FF budu shánět Plazstejšna s dajakým archívem,he?!?, někde?, Dark Colony, no to huž asi těžko Anežko, a YAGERa, toho bych snad z JRC vytlačit někdy moh?...zbytek ma až tolik nemrzí...Přeji Ti ať se daří a máš tam spoustu děr, tož zábava až do důchodu a pak si budeš jen Hrát, he...konečně, doufejme. Tož zatím sysli, ehm jak dlouho taká originálka vydrží?...některý jsou palený fakt na Humusu a cvičenejma vopicema, za ty peníze a o adjustaci ani nemluvě,že...Starec Marcel od Zvonu
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2009 09:39

Tady je AoE II dočasně vyprodáno, třeba je to pravda a zase ho mít budou.
http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=361

Final Fantasy bude asi dost problém - u nás na PC nesehnatelné, v zahraničí špatně (ale to je ti stejně k ničemu).
Jedině tady:
FFVIII: http://www.game2k.cz/pocitacove-gameboy ... ii-pc.html
FFVII: http://www.game2k.cz/pocitacove-gameboy ... ii-pc.html
Nicméně nemám s tím zkušenosti, určitě je potřeba víc zájemců, takže kdyby ses domluvil s více lidmi, třeba by to i vyšlo :-)

Dark Colony těžko a Yager za nákup ani nestojí...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 7. 2009 09:51

No děkuji Ti za snahu , spíš to vidím na nějakýho playstejšna , z druhé ruky...i s FF řadou, komplet, he. No uvidíme na Jaře?!...co bude mít vyšší preference, he. Starec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod kainis 7. 7. 2009 10:30

SCobra píše:Konečně se mi podařilo naťukat všechny originálky (+ pár neoriginálek) do profilu na Playfire, tak se můžete mrknout, co na těch fotkách vlastně bylo :-) Je jich 490... Teda, všechny ne, není tam většina z DVD od časopisů. Zase někdy jindy :)

http://www.playfire.com/scobra1cz

Wow, epesní sbírka :tleskani Nejvíc mě dostal ten Montezumas return, to je snad nejzapadlejší kravina na světě, ale kdysi jsem hrála demo a nějak mě to zasáhlo a čas od času koketuju s tím, že si to seženu :-)) To je počítám jedna z těch neoriginálek co vlastníš, ne? Závidím to fajnové místo ve skříňce a na té polici, kde jsou čestně vystaveny krabicovky, to by se mi na ten můj bordel taky šiklo ^^
kainis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2009 11:17

Ne, hry, u kterých jsou penízky, jsou originálky, pokud jsem na penízky někde nezapomněl. Montezuma je originálka, dokonce mám od něj snad i krabici.

Konečně jsem koupil tohle (za příšernou cenu):
Mech4Inner_50709.jpg
Mech4Inner_50709.jpg (34.92 ) Zobrazeno 1457 krát
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 7. 7. 2009 11:31

Horší už to dneska být nemůže! Proč sem dáváš takové věci! Asi Ti dám ban a budu mít klid :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2009 11:33

Jaký věci? Co je na nich špatného? :-)
Navíc mi pořád ještě jeden Mech Pack chybí :(
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Pilf4r 7. 7. 2009 12:31

To by mě zajímalo na kolik tě tyhle Mechy přišli ? :D
Pilf4r
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka