Vaše náměty na hry ?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 5. 8. 2006 19:13

Ale ne, to je kravina. Hele, jdete okolo stolu. Na stole leží hrnek. Seberete hrnek. A praštíte s tím hrnkem někoho do hlavy. Nic moc, myslím já. Nebo ho otrávíte. Nebo hodíte. Nic složitého. Fakt. V oblivionu přece jde hýbat se vším co tam leží. Tady by s tím šly udělat tři věci - někoho praštit nebo naplnit, nebo hodit a samo položit - to jde dneska. Nic těžkého.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 5. 8. 2006 19:52

pc: mmm, hezky, ale bylo by dobry udelat to jako boiling point, s tema frakcema
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2006 19:58

PC píše:Ale ne, to je kravina. Hele, jdete okolo stolu. Na stole leží hrnek. Seberete hrnek. A praštíte s tím hrnkem někoho do hlavy. Nic moc, myslím já. Nebo ho otrávíte. Nebo hodíte. Nic složitého. Fakt. V oblivionu přece jde hýbat se vším co tam leží. Tady by s tím šly udělat tři věci - někoho praštit nebo naplnit, nebo hodit a samo položit - to jde dneska. Nic těžkého.t/quote]

Jenže podle toho, co si psal prvně, by tohle muselo jít s každym objektem ve hře - stromy, kameny, větve, vozy, stoly, židle a já nevim co všechno. Pokud bys chtěl jako hlavní přednost hry volnost volby.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 5. 8. 2006 20:49

PC: Podle mě si vývoj a programování představuješ moc lechce. To se prostě nedá udělat. Nebo udělat by to šlo, ale vývoj by byl moc drahý a ta hra by se nikdy nezaplatila. Ale nápad je to hezký.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2006 21:52

Nápad je to moc dobrej, hra by to byla rozhodně zajímavá a rád bych ji někdy viděl. To musim uznat :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 5. 8. 2006 21:55

Právě, že nápad je to perfektní. Ale těžko realizovatelný, i když jednou, kdo Wii...
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Bastardik 5. 8. 2006 22:14

Simulator sexu na Wii a NDS
:lol: :lol: :lol:
Bastardik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 5. 8. 2006 22:16

Bastardik píše:Simulator sexu na Wii a NDS
:lol: :lol: :lol:
Tak to PC dřív zrealizuje ten svůj projekt. :lol:
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Arašíd 5. 8. 2006 23:32

jak by fungoval ten simulátor sexu na Wii si neumím představit...CO bys dělal s ovladačem? :D
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 5. 8. 2006 23:37

Já si to právě dokážu představit až moc. :(
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Arašíd 5. 8. 2006 23:47

ja právě vůbec :) u EyeToye ano, ale jaké "kousky" by se daly provádět s Wii ovladačem, to mi je záhadou :)
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 5. 8. 2006 23:50

To je tim, že si ještě nezkažená duše. Ale ET by se na to dal využít líp, to je pravda. Ale škoda, že ty Nintengirls ne a ne vyjít.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ten poslední fakt LOL
Naposledy upravil peanut dne 5. 8. 2006 23:56, celkově upraveno 1
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Arašíd 5. 8. 2006 23:53

děkuji, pokud to nebyla ironie. Většina mých blízkých si totiž myslí pravý opak :)
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 5. 8. 2006 23:58

[quote="Arašíd"tděkuji, pokud to nebyla ironie. Většina mých blízkých si totiž myslí pravý opak :)-/quote]Ne nebyla ET by se na to hodil víc. S Wiimote mě napadají jen dvě činnosti. Jinak editoval jsem můj předešlý post.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Arašíd 6. 8. 2006 00:06

Nintengirls by byly v pohodě, jen by asi musely být vydáni Nintenboys, aby nemohlo být N nařčeno z diskriminace 8)
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků