Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 29. 7. 2011 09:26

No hustý, hustý, hustý! Konečně!

Je velice vhodné nainstalovat neoficiální patch: http://www.patches-scrolls.de/vampire_bloodlines.php

To use the patch with the Steam version run the unpatched game once, then disable "Steam Community In Game" and "Automatic update" before installing to \steamapps\common\vampire the masquerade - bloodlines.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 29. 7. 2011 21:42

Taky vám Steam stahuje hry tak hrozně pomalu? Jsem si ve 4 koupil Company of Heroes a furt se stahujou... 250-350kB/s... Kdybych si to stáh nelegálně, tak už je mám 3x stažený...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod 8Paul 29. 7. 2011 21:48

Dneska jsem koupil a tahal Vampire Bloodlines a jelo to 2.5MB/s

Server mám nastaven Frankfurt.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 7. 2011 21:50

Hrajete ty Vampires s nejakyma modama (krom toho patche), pry se s tim da dost vyhrat.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 13. 8. 2011 11:48

Origin mě pěkně naštval... Po dlouhý době jsem měl volnej večer, koupil jsem si Dead Space 2, stáhnul, nainstaloval, všechno šlo jak po másle, teším se, že si zase jednou pořádně zahraju. Při spuštění hry mě to hodilo okno, že si hru musim aktivovat. OK, aktivoval jsem, ale nic se nedělo... Při všech dalších pokusech o spuštění hry mi to hodí stejný okno, kterym když se proklikam, tak se napíše "activation successful", ale nic se nespusti :roll: na EA support neví co s tim, akorát řekli, že jim nefunguje nějakej activation server... (reinstall už jsem zkoušel..)
Fakt zasr*aný ochrany, který nase*ou jenom poctivý hráče.
Origin jde pryč a všechny hry od EA už budu jenom stahovat, minimálně dokavaď nezmění ochrany. Vyhozený prachy.

//LOL... Ještě před psanim tohoto postu mi to spustit nešlo, pak jsem to zkusil naposled před vymazáním a hned se to spustilo :-)) Aspoň, že tak.. Akorát teď na to několik dní nebudu mít čas..
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod negr 13. 8. 2011 12:27

Takových obdobných problémů jsem se Steamem už měl...
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 13. 8. 2011 17:39

I že bys 2 dny nemohl spustit novodobou hru?
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod negr 13. 8. 2011 18:04

No tak třeba když vyšel MotorM4X, tak jsem ho radostně ihned koupil (bo se tahle hra špatně shání), jenže Valve hru jaksi zapomnělo nahrát na content servery, takže se dal stáhnout za ty dva dny od vydání.

No a pak se něco pokazilo po jednom updatu (ale to bylo tak pře dvěma lety), prostě klient při spouštění padal bez nějaké chybové hlášky padal, reinstall nepomohl a Steam support byl v té době legendárně pomalý :) Všechno se záhadně vyřešilo až dalším updatem, který přišel asi za 8 dní - během nichž samozřejmě nešla spustit žádná hra ze Steamu.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 13. 8. 2011 19:56

Hele, DS2 jsem koupil v předprodeji a aktivoval se na Originu úplně bez problémů....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod .soul 13. 8. 2011 20:09

Tak jsem na to přišel - hraju to na notebooku a když ZAPNU powersafe mode, tak se ta hra v pohodě zapne, když ho vypnu (popřípadě zapojim do nabíječky), tak hra nefunguje. (seriously, wtf)
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 8. 2011 20:34

To dokazuje, že notebooky mají záhadnou kompatibilitu s hrama :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 8. 2011 22:53

Dneska tam mam potencionalni zajem o Section 8 a Front Mission Evolved. Ta druha jmenovana, jak jsem si vsiml, je od Square a podle videi to vypada na fajn futuristickou akci....na PC celkem nezvyk.

Mate nekdo nejakou zkusenost?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 17. 8. 2011 08:29

Recky a názory nic moc: http://games.tiscali.cz/recenze/front-m ... enze-53964
http://www.databaze-her.cz/hry/front-mission-evolved/
Za kolik to je?
//Koukám, 5 éček je asi v pohodě.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 17. 8. 2011 08:37

4,41 Euro kazda.

No celkem si pochvaluji pribeh a ten mne zajima nejvic. Na PC moc ryze pribehovych her (krom adventur) neni.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 8. 2011 11:58

Tak Front mission byla skvělá serie, třetí díl jsem hrál na PS1 už dávno, ale hrozně mě bavil. Bohužel to co s ním udělal square enix to je fakt *****. Nehrál jsem ten poslední díl, ale podle recenzí a videí to s fornt mission má společného jen roboty
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka