Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2009 01:18

Tak mě napadá, půjde GTA4 vůbec hrát bez netu? To by pak mohlo hrát singleplayer i víc lidí najednou ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 12. 2009 11:27

Prý to umí nějaký offline režim, ale na spuštění podle mě potřebuješ kontrolu účtu. Takže to víc lidí hrát moct nebude.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 24. 12. 2009 11:54

Njn, když steam má velké slevy.. Myslím, že asi až 70%. S.T.A.L.K.E.R. asi za 2,24 euro..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 12. 2009 14:26

Já se zblázním, nechal jsem to celou noc, abych měl ráno staženo 17%. Tak jsem samozřejmě *****, no nic, nechám to dál. Přijdu po snídani, koukám rychlost 500-700, tak paráda, pár hodin to vydrželo, stáhlo se to do 71%. Jenže pak se to přerušilo, já to znova nahodil a prakticky to jede nulovou rychlostí, tu a tam tam proteče pár bajtů, ale rozhodně žádnej souvislej download. Zkoušel jsem stahovat jak z německa, tak z central europe, ale to je z bláta do louže.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 24. 12. 2009 15:34

Ako je to s Games for Windows - Live a Steamom? To aj v SR/ČR je to povinný install? GFWL tu totiž nie je podporovaný... :/
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod negr 24. 12. 2009 22:34

Ak je GfWL v krabicovce, tak je i ve Steam verzi.
Pro GTA 4 má Cenega na svém fóru návody pro instalaci a vytvoření účtu na GfWL: http://www.cenega.cz/forum/viewtopic.php?f=18&t=16

Sasakr: včera mi docela dobře jelo Polsko, klidně vyzkoušej exotiku jako Taiwan, Honkong... někdy natrefíš na nevytížený server.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 24. 12. 2009 23:17

Z vlastnej skúsenosti viem, že český distribútor do krabicovej hry u niektorých GFWL hier ho ani nedáva...

Vyzerá to tak, že ak nedám pri vytváraní účtu podporovanú krajinu, nebudem môcť získavať achievementy/hrať multiplayer a pod. Potom si ale nemôžem kupovať MS pointy, pretože nemám platobnú kartu z dotyčnej krajiny. Krajina sa navyše nedá zmeniť.

Pekné svinstvo.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod negr 24. 12. 2009 23:44

Nóóóóó... Je to svinstvo :)
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 25. 12. 2009 00:35

Navyše, z toho, čo som sa na internete dočítal, som zistil, že je veľké množstvo ľudí, ktorí sa na to sťažujú už niekoľko rokov(!) a MS s tým nič neurobil a ani neplánuje jednoducho preto, lebo by sa im to asi nevyplatilo. :/

Takže... Tak. Trochu OT, ale so Steamom to sčasti súvisí... Ten je na tom oveľa lepšie. :D
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Fever 25. 12. 2009 18:44

Nová denná akcia na Steame - Oni si z nás robia asi srandu... :D
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 12. 2009 19:19

Proc myslis? Ja rozhodne beru BF2...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 12. 2009 21:13

Fever: Jo, ten Games4Windows mi taky s_re :-! Nechce se mi kvůli blbý hře dělat novou registraci.. :-!
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 25. 12. 2009 22:30

Lo!Zza píše:Proc myslis? Ja rozhodne beru BF2...

Tak mali sme thread na /v/, hádali sme hry, dúfali sme nejaký MW2 či F3, počítali sme minúty a nakoniec...Elf Bowling. :D
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 12. 2009 23:40

Aha. :D No ja bych na ty novinky zas tak velky slevy necekal...ale ja jsem rad, nektery veci tam jsou vazne za par korun. Uz jsem vzal Titan Quest, Sacred, Trine, Beyond Good and Evil...jeste vezmu zitra urcite toho BF2 a jsem zvedavej co jeste pripravi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 29. 12. 2009 13:57

Tak, Prey, ktorý bol v dennej akcii, je VYPREDANÝ. Došli im keye. :)

Škoda, že som si to nestihol kúpiť. Ale konečne mám Killing Floor a Burnout Paradise. A Keby som nemal Bioshock, tak ho určite beriem za 5€.
Fever
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků