Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 6. 2006 21:07

Co říkáte na tenhle ditribuční systém? Spokojeni, nebo naopak Steam nemáte rádi? Já jsem byl ke Steamu zpočátku nedůvěřivý, ale po koupi Half-Life 2 (tedy i CS:S) jsem začal mít Steam hodně rád. (Důvod - Non Steam serverů je pár set, Steam serverů je pár desítek tisíc. :wink: )
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 6. 2006 21:10

Asi takhle - když jsem si domů přinesl HL 2 ( v té době jsem měl ještě dial-up ), tak jsem myslel, že puknu zlostí ;) - teď pařím DoD a někdy i CS 1.6 a steam si nemůžu vynachválit ;) .... Myslím, že kdyby třeba EA okopírovala steam, udělal by jen dobře ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 6. 2006 21:12

Já jsem updaty po instalaci tahal dvě hodiny. Ale na Steamu jssou zase HODNĚ dobrý ty updaty okamžitě po vyjití. Odpadá stahování a instalace patchů. Prostě restartuješ, chvilu čekáš a update máš rovnou implementovaný...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 22. 6. 2006 21:14

Steam je bezproblému, ale asi bych nechtěl spouštět kvůli každý hře nějakou další aplikaci. Takže jo, Steam dobrej, ale ať u toho zůstanou jen Valve.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 6. 2006 21:16

to mr_wawra: podle mě lepší spouštět novou aplikaci, než rvát CD/DVD do mechaniky ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 6. 2006 21:17

Kdyby každá hra, co mám v PC měla svůj vlastní distribuční systém, tak mi nestačí stránkovací soubor na disku ani za nic...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 6. 2006 21:20

já neřikám, aby to dělal KAŽDÝ distributor, jen ti největší - především EA ( od ní mám teď na disku 4 hry, to je hrozný :) ) a asi i UbiSoft ;)
btw: no tak by si ty programy vypínal, myslíš si, že mám pořád zapnutej steam ?? :lol:
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 6. 2006 21:22

Nevím jak ty, ale já jo, nikdy nevím, kdy si budu chtít zahrá CSko a Steam se mi pokaždý zapínat nechce. (ICQ atd. vypínám)
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 6. 2006 21:27

lol, počkej, ICQ, kvůli 15 mb v paměti vypínáš, ale Steam, kterej žere o dost víc ( řekl bych ti to přesně, ale bohužel teď něco stahuju bez možnosti pauzi a steam se chtěl zrovna updatovat, tak na to prdím ) a navíc brzdí internet si necháváš ?? :lol:
//edit: tak jsem zjistil, že Steam zabírá v paměti ( respektivě po jeho vypnutí se uvolní... ) kolem 30-35 MB a u ICQ Lite je to kolem 10-15 MB - jen pro představu, co se tedy vyplatí vypnout víc ;)
jo a btw: zapínání ICQ dokonce někdy trvá i dýl ( pokud máš hodně kontaktů ) než u Steamu :)
Naposledy upravil 3D_Crab dne 22. 6. 2006 21:39, celkově upraveno 1
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 6. 2006 21:28

musíte si uvědomit že lidi bez netu jsou v tomto případě v hajzlu
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 22. 6. 2006 21:31

jn, chtělo by to najít nějakej offline způsob ověření cd-keye ( telefon/smska ? ) ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 22. 6. 2006 21:35

když vyšel HL2 tak jsem ještě neměl net - takže i kdybych si ho koupil nemoh bych ho hrát - bohužel jsem musel hrát C-HL2 :evil:

ps: asi víte co znamená to "C" před HL2 že :mrgreen:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 23. 6. 2006 00:38

STEAM nikdy v životě. Nainstalují halfa 2 a zaregistruji se na steamu. Vše ok. Ověřuji soubory a spouštím hlafa super jedu. Druhý den half nejede STEAM je nedostupný :(,,, no nic třetí den konečně jedu,,, čtvrtý den STEAM je nedostupný zkuste později ,,, pátý den half life 2 není přístupný v single režimu ,,, šestý den unnistal halfa 2 ,, reinstall windows ,, instalace halfa 2 ,,, předělávka na piratský STEAM,,, celý týden vše v pořádku hallife 2 dohrán ,,, ponaučení si z toho vyvodte ,,,
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 6. 2006 05:16

Mě teda Steam nic podobnýho nikdy neudělal. Na pirátský Steam bych nikdy nepřešel, kámošovi takhle zrušili (zabanovali) konto v němž měl opravdu hodně her...
BTW: Steam mě teď, když je v klidu zabírá tak tři MB, není to trochu rozdíl? :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 23. 6. 2006 05:19

No ono to byla jen aby si STEAM myslel, že je vše ok a já mohla v klidu hrát. Prostě jeho offline verzi.
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků