Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 1. 2014 19:45

Nevím přesně, cca 27. Protože jsem to hrál dvakrát už. A ne naposled. To je ono, pro Tebe ta hra cenu nemá, ale pro mě ano. Stejně jako Crysis 3 (3x dohraný a stejně ne na 100%) a třeba další příklad Far Cry 3, cca taky 700 Kč s tím, že jsem to hrál třikrát. 2x cca 25 hodin a potřetí 35 hodin na 100%.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 1. 1. 2014 22:07

Mě by to třikrát nebavilo. Než koupím steam/origin/uplay hru, tak si zjistím přibližnou herní dobu a od toho se odvíjí částka, jakou jsem ochotný za hru utratit. Minulý rok byl výjimečný tím, že jsem se už v průběhu roku dostal k novým titulům za zlomek ceny - několik her původem z AMD a nVidia bundlů (Bioshock Infinite, Tomb Raider, Far Cry 3, Metro Last Light), další hry jsem koupil v akcích u online distributorů (F1 2013, Dead Island Riptide, The Bureau XCOM Declassified)...
oneill_sx1
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 1. 2014 16:27

teď je tam v akci jakýsi Nether (masíve multiplay postapo horor akce) a nevypadá to vůbec špatně podle videí co tam maj :-))

do toho určitě jednou - spolu s předělávkou Army II - DayZ (masíve multiplay zombie akce) půjdu, ale spíš až to bude ve finální podobě (obojí zatím jako předběžný hry) :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 1. 2014 17:19

DayZ je předělávka Army 3 ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 1. 2014 17:24

aha - no tím líp.. nebo hůř? aby mně to zvládnul komp :-l
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 2. 1. 2014 17:30

DayZ je na upraveném ostrově z ArmA 2, engine je něco mezi dvojkou a trojkou :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 1. 2014 17:32

já moc o tý hře nevím, ale vím že její přímý konkurent - teď nevím název - dopadl hrozně a steam jim tu hru vyhodil... slibovali tam spoustu obřích map a byla tam jen jedna malá, když vás zabili tak jste museli 5h čekat a nebo zaplatit asi půl eura za okamžitý respawn apod a steam vracel prachy za hru...

// *Infestation: Survivor Stories nebo také známá jak War Z
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 1. 2014 21:10

Jste někdo v betě Steam Family Sharing?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod hhitmen 4. 1. 2014 07:42

Měl bych tam být.
hhitmen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 1. 2014 17:08

Používáte někdo Steam na Linuxu? Zatím tam moc her není, ale i tak je to dost zajímavé a později by to mělo být jen lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Bohm 4. 1. 2014 19:16

Tak ten linux ještě není moc zabehnutý je to "alfa" hodlám skočit až do druhé fáze, až to bude mít trošku tvar :)
Bohm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 1. 2014 19:19

Myslíš ten klient? Vůbec jsem to nesledoval, ale používám ho pár měsíců pro testy a teď jsem ho instaloval jinde a všechno šlape dobře.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 1. 2014 19:57

Jak vůbec mohou DX hry běhat na Linuxu?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 1. 2014 19:59

To je jednoduchý... Neběží :) Jen ty, které podporují OpenGL.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 1. 2014 20:03

Sasakr píše:Jak vůbec mohou DX hry běhat na Linuxu?

Úplně bez problémů. Probíhá tam překlad volání a občas někdo měřil, že je to lepší, ale obvykle je to o něco pomalejší. Třeba i to GTA IV je asi DX a šlapalo to, jen předpokládám, že o něco hůře.
tdjohn
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka