Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 7. 2012 09:36

Nic zajímavýho zatím :D Koupil jsem jen Penumbra Collection...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 7. 2012 09:41

A Batman neni zajimavej??
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 15. 7. 2012 09:46

Scobro,ty jsi ještě nevlastnil Penumbru? :shock: takový hráč..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 15. 7. 2012 09:50

On je konzolista, on nehraje hry. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 7. 2012 10:02

Batmana už mám... A ne, není zajímavej :)

Neměl jsem Penumbru, vystačil jsem si s Amnesií a čekal jsem na lepší cenu :)

Hry nehraju no :D Jen je kupuju :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 15. 7. 2012 10:13

To je nás víc, kdo kupuje a nehraje :-X Sice nevím, co s tím budu dělat, ale budiž :D Asi ve stáří jako když najdu :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 7. 2012 10:21

Nikde nepíšou, že je musíš i hrát. Můžeš je pořídit, doma někde vystavit a chodit se na ně dívat. I ten pocit, že máš doma takovou pecku, je dobrý :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 16. 7. 2012 09:18

No jo, ale to si potom můžu místo her koupit, já nevím, něco jinýho, třeba dům. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 16. 7. 2012 09:33

To jo a je z toho větší užitek :D Navíc, ze steamu si toho moc nevystavím :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 7. 2012 10:37

Jestli vám dům udělá tolikrát radost, tak proč ne :D Když to přinesu domů a rozbaluju. Když to prohlížím. Když pro ni hledám místo. Když ji instaluju. Když prohlížím manuál a těším se na ni. Ale u steamu nevím, no...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 16. 7. 2012 11:11

Z toho jsem díky digitální, často levnější v akcích, distribuci už vyrostl :) Beztak ty krabicovky bych neměl kam dávat :) Některé hry mám díky dd víckrát, jak v krabici, tak na steamu či originu :) Třeba v době Crysis 2 za 600 Kč jsem koupil za 250 na Originu :) Prostě ušetřím médium, dopravné, všechno a s připojením, co mám.. Tak je to do dvaceti minut nainstalované :-) Kolikrát jsem zjistil, že instalace z média trvala dýl, než z netu. Třeba u AvP :-)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 7. 2012 11:13

A mě to baví hlavně nakupovat a dívat se na to! :D Nějaká digitální distribuce mě moc nebere. Není to špatné, ale pokud existují krabice, je to jen chudý příbuzný. Také využívám DD, ale třeba jen na speciální kousky jako Metal gear solid, protože jinak ho už neseženu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2012 19:27

Nedal by nekdo AoE3? Jen tak zlehka proti CPU.. Premyslim ze ho vezmu. Sice je uz mam, ale nemam ty datadisky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 16. 7. 2012 21:45

metro za 60Kč dobré :-))
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 7. 2012 22:21

Zatím se držím. Snažím se uvažovat racionálně a říkám si... "dokud se ti doma válí věci, co jsi nehrál, tak nač pořizovat další? Tohle není poslední výprodej". Uvažoval jsem jen nad tou kolekcí Hitmana, jenže mi sakra vysvětlete, co to je za logiku dát tam první, druhý a čtvrtý díl. A třetí budu shánět kde, he?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků