Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 26. 8. 2010 06:21

Majorus píše:Borderlands - level 33, peněž asi 750k, nejvyšší upgrady ammo, zítra mě čeká úkol Final piece, což je asi poslední mise klasické hry. Uvidíme, těším se.

Jak to tady čtu, tak bych to hned dal znovu. Jinak konec je divný, ale mi ta jízda sedla!

Nezkoušeli jste někdo Burn zombie burn: http://store.steampowered.com/app/50510/ ?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod mirdasl 26. 8. 2010 16:25

suk píše:
mirdasl píše:Co ti nejde..chceš to řešit? s náma?
Prachy ti nikdo nevrátí

Vsechno mi jde/funguje. Akorat mi to rychle blika: http://www.youtube.com/watch?v=KXYcxij684o
neni to moc videt, nemam lepsi natacedlo. To co tam asi 2x nebo 3x problikne tak je plocha a to je v poradku (zmena rozliseni). Psal jsem na forum, ale tam na me serou....
A neco jako reklamace u nich nejde nebo co? Kdyz proste objednam neco a nakonec vyjde sra*ka ktera ani nefunguje, tak by snad prachy meli vratit ne?

Pozor.Sračka nevyšla.Lidem to funguje.Problém je u tebe.Reklamovat můžeš,takový ten blahý pocit si ulevit myslíš?ju madr fakr?to jde :D ale stejně ti nikdo prachy nevrátí.Kor ze steamu..
Zkus vývojáře Team17 Software Ltd. ale,že..házení hrachu na zeď?možná ne..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod suk 26. 8. 2010 16:51

mirdasl píše:Lidem to funguje.Problém je u tebe.
Polovine nejde/nesel zvuk, kupa lidi mela problem kvuli obnovovaci frekvenci, nekomu dela to samy co me. Ten problem, co je u me maj jenom wormy. Ostatni hry a jiny blbosti vyuzivajici DX fungujou. Minimalni pozadavky splnuju. Tudiz mam pravo a) reseni problemu b) vraceni penez.
a) jsem se nedockal, zkusim pockat na prvni patch kterej by mel nektery z tehlech problemu resit. Jenze kdyz budu cekat, tak uz me urcite nevyjde b). :-|
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 27. 8. 2010 11:01

Na Steamu Mount & Blade: Warband za 10.20 euro. Mám rád freeform RPG. Má cenu do toho jít, je to dobrá hra?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2010 11:07

Určitě jo ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 27. 8. 2010 11:09

A není to rozsahově nějak menší, když je to "jen" stand-alone datadisk?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2010 11:15

Ne, naopak je to větší :-) Větší mapa, o jednu frakci víc, víc úkolů, víc vybavení...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 27. 8. 2010 12:13

Dobrej datadisk. :D Sice nevim, kdy dohraju to ostatní (asi v důchodu), ale jdu do toho.
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2010 12:17

Datadisk je to v tom, že všechno přidává do původní hry jakoby... Takže si v jedný krabičce koupíš jak původní hru tak i datadisk... No zkrátka je to zvláštní přístup, ale mohli by ho používat všichni :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod kurcatovium 27. 8. 2010 21:29

Takže u toho M&B nemá cenu kupovat původní hru, ale jen datadisk, jo?
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2010 21:33

Přesně tak... Leda bys chtěl nonsteam verzi, případně využít spoustu modifikací...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod kurcatovium 27. 8. 2010 21:47

A ještě jedna steam related otázka: Když bych si koupil třeba Vampire: Bloodlines ze steamu, můžu na to pak hodit takový ty fanouškovský patche?
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 8. 2010 21:51

Spíš ne... Rozhodně ten fanpatch tam nepůjde...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod negr 28. 8. 2010 09:52

Ale co by to nešlo.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 3. 9. 2010 00:07

Na steamu právě naskočila 75% sleva na všechny tituly Company of Heroes. I když strategie moc nehraju, nejspíš vezmu Gold za 3,74€.
kurcatovium
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka