Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 12. 2014 19:25

Hodne mi to pripomina RE6. Tzn ze je tam spousta moznosti, ale ta hra ti je stejne nedovoli vsechny vyuzit.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 12. 2014 20:37

flash: Takze sprint mod (byt porad zadna hitparada), fake fullscreen mod (aby fungovalo alt+tab), nejaky mod proti zasekavani a propadum fps (pokud to neni placebo, tak to funguje), upravene animace a je to hned o dost lepsi :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod icotech852 4. 12. 2014 19:01

akurat som rozohral Sniper Ghost Warrior z roku 2010.ChromeEngine 4 potesil,kazdopadne na win8.1 ide "hore hlavou".Tato hra to mala pekne nasliapnute a mohla to byt epic sniperovka...skoda druhej misie,dobabrany cod ktory tuto hru pokazil a vobec do nej nepatril.Skoda nahovorenych postav,zleho spravania sa nepriatelov.Smiesne bolo aj ked som zo 150metrov v hustine odstrelil s tlmicom chlapika v čate a cela čata sa otocila proti mne a zacala palit ^^ bol som odhaleny :)

Neskorsie misie si celkom uzivam,ako chutovku vnimam hlavne reload pistole s tlmicom,taktiez spomaleny let gulky pri headshote je proste nenahraditelny...
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 5. 12. 2014 06:45

Hey Dude... F3 anofyschl pec ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 12. 2014 17:34

Kdyz mi se vsechny ty zmeny nechtely cist :D Ale dobre, taky zkusim.
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 12. 2014 19:45

Tak nakonec The Evil Within taky nedohraju. Uz dve hodiny delam dokolecka to same kde mne hra zavre do areny a pusti mne dal az vsechny zabiju. Jestli mam tohle absolvovat dalsich 8 kapitol tak na to radsi kaslu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod czechstory 7. 12. 2014 03:04

CZECH STORY | Nekonečná česká adventura
(testovací verze bez dabingu)
http://game.c2g.cz/games/czechstory/

prosím o komentáře..

Děkuji
czechstory
First Blood

Odeslat příspěvekod DoctorOculus 7. 12. 2014 11:03

Risk of Rain, prekvapive navykova
DoctorOculus
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 12. 2014 13:03

czechstory: Dal jsem tomu pet minut (dostal jsem se do auta) a pak to stejne spadlo.
Hned prvnich par slov: XY uvadi klasi(c)kou ceskou ... (co je na ni mimochodem klasickeho) a pak par dalsich preklepu, malo klikatelnych objektu (vlastne jenom dva, protoze jsou nezbytne pro prubeh hry a billboardy kvuli reklamam), prilisna linearita/lenost (i na adventurni pomery), ne vzdy beha, ne vzdy najde spravnou cestu, zvuky na infarkt a naslo by se toho vic...
To je frajer...

holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 12. 2014 08:56

Lo!Zza píše:Tak nakonec The Evil Within taky nedohraju. Uz dve hodiny delam dokolecka to same kde mne hra zavre do areny a pusti mne dal az vsechny zabiju. Jestli mam tohle absolvovat dalsich 8 kapitol tak na to radsi kaslu.

Párkrát se to ve hře objeví, ale pro mě to nebylo nějakou překážkou.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slash_luke 23. 12. 2014 21:38

Wolf Among Us .. včera koupeno, dnes dohráno a musím říct, že to byl zase skvělý interaktivní příběh :)
A konec byl fakt hodně na zamyšlení a než jsem se podíval na online fóra, tak mi vůbec nedošla souvislost mezi jistými dvěma osobami (nebudu spoilovat)..ale dává to smysl :)
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 25. 12. 2014 23:46

Skyrim. Furt.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 12. 2014 19:05

Dungeon Siege II ... tri dom a ctvrtej vzdalene.. desna sranda :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod icotech852 30. 12. 2014 14:49

tiez mam zakupeny Dungeon Siege 2 aj 3,dufam ze bude dobry.Legend of Arana ma prilis nebavil.

Odskusal som Remember me a pripomina mi Flashback.Zaciatok sa mi paci,tak hadam dejovo nesklame.
forsaken...
icotech852
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 1. 2015 15:40

Dojel jsem Fallout 3. Ale jen hlavni linku, nejake vedlejsi jeste zbyvaji a ani jsem se nepoustel do DLC, protoze jsem rad, ze uz to mam z krku.

Zacal jsem Saint row IV (nakonec jsem na zadnou dalsi hypermega edici necekal) a je to, stejne jako trojka, super (a opet velka pochvala za soundtrack). Jenom by se to spis hodilo jako velke rozsireni trojky, nez jako samostatny dil.
To je frajer...

holubek002
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka