Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 7. 2016 15:04

To jsem vydrzel hrat asi hodinu...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 25. 7. 2016 19:18

preco,blbost?
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 7. 2016 19:50

holubek002 25.5.2015 píše:Murdered: Soul suspect - to je teda zase sila. Jste duch a muzete tak prochazet cimkoliv. Krome domu. Tam ne, protoze se to tvurcum nehodi do kramu. Teda protoze jsou zacarovane, ehm. Takze ve vysledku prisny korigor popr. male oblasti. Muzete se vtelovat do lidi, cist jejich myslenky, videt svet jejich ocima nebo je castecne ovladnout. Ale opet pouze tehdy, kdyz vam to tvurci nahodou dovoli. Co krok, to sberatelsky predmet a achievement. Vysetrovani se sklada z bloudeni po okoli a hledani predmetu, na ktere jde kliknout (hledanim dukazu) a jejich naslednym spravnym pouzim. Na to je k dispozici nekonecny pocet pokusu, protoze kdyz se vybere spatny, nic se nestane.
Vzpominam si, ze me to tehdy na nejakem traileru zaujalo, ale vysledek je hrozny. Idealni hra pro cvicenou opici... Vlastne ani cvicena byt nemusi...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 27. 7. 2016 05:37

cital som recenziu,dostala 6/10 takze som od toho moc neocakaval.Intro ma prekvapilo,tak preto :)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 7. 2016 18:25

Hai Doupáci, jap a po ukončení Ságy Gothic , je Tu nesmrtelný TES 3 Moroowind, sice to na W10 trochu blbne a občas padne, hehe. Ale dá se To vydejchat, tož po X- té: Tamriel, jen smutek z nekompaktibility TES 3 - 5, mi kazí radosť, ale co naděláš a stejně se kompletní Mapy nedočkáme, hehe. Avatar na Harda - Bojovej Mág ELF Ogden, se spešlem na vše Magic, Luk, jednoručka sekera a zbroj tentokrát těžká a Magic...no třeba bude i lehká Glaz, časem, zatím, Kdo uteče vyhraje. Syslím Bylinky a Houby(když nerostou v lese kolem Práglu...)a jiné špécie bude Alchymo na Veliko, kradenice, levitace, akrobacie...jak jinak. Je To tu taky o Chechťákách, hek. Tož jedeme dál...ve Stařešinkách. STarec Máca od Zvonu, Pod Modrou Oblohou, Dá si někdo také vzpomínku na Gold Epoche HER?
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 8. 2016 21:11

Neveme mne nekdo do tymu v Overwatch jako healera/Mercy? Vsichni mi znami jsou bud socky nebo hrajou na konzolich. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 8. 2016 10:02

Hai Lojzo, hraj Singly a máš po starostech, hej.pokračuji v Morro a Alfě Centauri...Máca.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 8. 2016 19:01

Jako jo, ale obcas si clovek frustraci musi nejak vybit. A na tohle boti moc dobry nejsou.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 7. 8. 2016 23:46

No Lo!Zzo, v Morro, Tam,...,,Boti,, jaksi nejsou, a Hajzlů k potrestání je tam dost hecht, Máca...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 8. 8. 2016 16:43

Lo!Zza píše:Jako jo, ale obcas si clovek frustraci musi nejak vybit. A na tohle boti moc dobry nejsou.

Na tohle jsem mel Battlefield P4F. Bud mu zeme lehka...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 8. 2016 18:08

Miluju, kdyz ma hra, ktera stala miliardy a prodalo se ji miliony kopii, bug, ktery znemoznuje dalsi hrani a ktery je znamy snad uz od pocatku.

A kdyz ho obejdete, tak ma vase postava z niceho nic na spolecenskem obleku potapecskou vystroj i s maskou...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 8. 2016 10:09

He? :) Co to je?
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 10. 8. 2016 16:06

GTA V
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 8. 2016 23:14

Asi špatná platforma :D Jsem to dohrál na X360, PS3 a PS4 a nic takového nepamatuju. Kde to tam je?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 8. 2016 16:41

:D

Tady

Na zacatku mel v cut scene "muj" Michael kyslikovou bombu a potapecskou masku. Bez neoprenu, na obleku. A predtim https://www.google.cz/search?q=gta+mission+disrupted
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků