Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Slash_luke 25. 5. 2016 09:05

Zrovna dohrávám Doom, z kterého jsem podobně jako icotech852 nadšený - pro mě osobně zatím nejpříjemnější překvapení tohoto roku (původně jsem ho ani nechtěl kupovat a nebo zvažoval počkat na slevy).
Když bych chtěl být hodně přísný a nenchat se unést momentálním nadšením, tak bych hodnotil přinejhorším 8/10 .. za tuhle hru si id Software zaslouží (zkrvavený démonský) palec nahoru.

No a chystám se na Total War: Warhammer, který by mi snad měl dnes dorazit.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 5. 2016 09:30

Na ten DOOM se těším, ale asi až po celkovém upgrade.

Jinak jsem v mezičase učení na státnice rozjel Mad Maxe, kterého postupně dokončuju, teď v poslední době vždycky na chvilku pustím Darkest Dungeon.

A strašně se těším na O víně a krvi :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 25. 5. 2016 12:04

Já jsem si teď pustil nějaký to retro: Oddworld: Abe's Oddysee a musím říct, že nervy pěkně tečou :-)... Moc tyhle skákačky nehraji, tak se zeptám, to jsou všechny takhle těžké? :D Nebo je to jen o tom, se jim dostat na kloub?
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 5. 2016 12:42

Skákačky většinou těžké jsou, i když vypadají, že jsou pro děti :) Třeba takový Mario umí být očistec a Donkey Kong taky (i když mám něco nahráno, povedlo se mi vidět gameover během prvních dvou levelů) :) Člověk to ale postupně dostane do ruky, většinou je klíčem se nějak moc nezastavovat.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 25. 5. 2016 13:20

No, právě v tom Abeovi jde o to, zachránit co nejvíc těch maníků a oni jsou různě poschovávaní, kde by tě ani nenapadlo, že něco může být, takže v tomhle případě to nejde jen tak bez hlavě prolétnout, respektive jde, ale ten hlavní účel pak postrádá trochu smysl :D ... ale jako jo, baví to, ale někdy to hraji třeba hodinu a neposunu se ani o píď :D
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 25. 5. 2016 13:40

Já poprvé, když hra vyšla, Abbe's Exodus a ani Oddysey nedohrál. Neměl jsem na to.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 5. 2016 16:24

V Donkey Kongovi a vůbec skákačkách je to většinou dost podobné, ale je fakt, že třeba v nových Raymanech (které mimochodem doporučuju všemi deseti, klidně i ve dvou) jsou ta místa poměrně očividná (nebo už člověk získá zkušenosti, kde asi ty skrýše jsou :D)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 5. 2016 21:02

Abea je prave zrovna potreba hrat metodou pokus-omyl. Kdysi jsem to hral jak o zavod, a koupil jsem si i New n' Tasty ale uz mne to moc nechytlo.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 27. 5. 2016 20:43

Poriesil som Evolve za facku...tak uvidime :D
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 6. 6. 2016 11:07

DOOM - dohrán, závěrečná mapa + boss celkem zklamání, ale celkově mě DOOM vrchovatě bavil a za single-playerovou část bych dal s čistým svědomím 8/10

Total War: Warhammer - zatím dohrána 1x dlouhá kampaň za Empire (normální obtížnost) a mám rozehránu druhou za trpaslíky (tentokrát Hard). Prozatím spokojenost až na pár problémů s AI..a pár drobností mi zatím vyřešily modifikace (například pro volnější kameru v bitvách). Taktéž bych hodnotil okolo 8/10, s přimhouřením oka směrem k 9/10.

Zaklínač 3: Krev a Víno - rozehráno včera a jenom valím bulvy :shock: . Ani nepoužívám k přesunům na větší vzdálenosti Klepnu, protože si maximálně užívám kochání tou přesaturovaně krásnou krajinou :mrgreen: . Skvělá hratelnost, zajímavý příběh, staří přátelé a hromada easter eggů - zatím nejvíc pobavil ten z Asterixe a Obelixe :lol: (nebudu spoilovat o jakou konkrétní scénku jde)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 6. 2016 20:22

MGS V. Mam za sebou asi 10 hodin a 5 misi + par vedlejsich. Myslim, ze mam do konce leta co delat :-) Vypada to vyborne, hraje se to vyborne, obcas mi to dava i dost zabrat a volnost je neuveritelna. Skoda, ze v tomhle ohledu nejsem moc kreativni...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 6. 2016 21:00

Na BF4 uz asi kaslem,ma to hnusnu grafiku.Poriesil som Battlefront a pecka,graficky pokrok tu je znatelny.

Odskusal som Fallout 4,skvela hra.Naco tam sluzi ten workshop? Da sa to nejak vyuzit? opevnenia a tak.Stavat si v hre mestecko :-))

Vratil som sa vdaka xboxovemu gamepadu k Saint row 3... tam sa da vyblbnut.Ani sa necudujem na tu zmenu z dvojky na trojku.Trojka je na gamepade sialena :)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 6. 2016 22:13

icotech852 píše:Na BF4 uz asi kaslem,ma to hnusnu grafiku.
Lol.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 6. 2016 09:59

HA Sasakře, hehe, rozjel jsem opět ..Pitvu,, Gothica 2 Havran, a Sasakruji, jak za mlada, 2.7 cz a ňáko To blbne?! Nepotvrzujou se Questy a nezadávaj nové, uff rozjel jsem to po záseku u 3 dílu ornamentu podruhé a zasek se u dokončení Red Mága, za co Soudruzi, - bejvalo To blbovzdorný jako Morro, teď se To chová jak Oblík!? no pojedu od Save, znova, echt a uvidimo!? nabuzené STarec Máca od cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 28. 6. 2016 11:37

Na PC zrovna trávím čas s Overwatch a na PS4 jsem konečně po dohrání Uncharted Collection (mimochodem, nijak zvlášť odvařený jsem z žádného z těch 3 dílů nebyl :-) ) rozjel The Last of Us.

Poslední dobou ale začínám pociťovat chuť znovu projet Mass Effect trilogii (už je tomu minimálně rok, co jsem to udělal naposledy :D ), takže na něj asi brzy dojde. Sice mám v záloze ještě hodně přes 20 her, které jsem ještě ani nenainstaloval, ale já holt musím mít na danou hru náladu :-|
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků