Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 1. 2012 16:10

Tom: Treba nema jinou moznost...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 1. 2012 16:39

No pochopitelně, že nemám na výběr.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 26. 1. 2012 16:45

Demo The Darkness II. Hodně fajn hra, úplně jiná než většina ostatních stříleček. Jedničku jsem nehrál (console only :-\ :'( ), takže celé to demo bylo pro mne jedno velké WTF. Ale líbilo se mi to, sice to bylo hodně lineární s mnoha skripty (jednička prý taková není), ale fakt to bavilo. Hlavně je to něco jiného a kombinace zbraní s démonickou rukou (které vadí světlo) je prostě parádní :) Taky se mi líbí, že po získání démonické ruky a prvního upgradu nefunguje autoheal, je potřeba se léčit srdci z nepřátel... zajímavá hra :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 26. 1. 2012 18:24

Jak v dnešni dobe nemuzes mit na vyber?

A co treba o2 adsl? Levny , stabilni a bez FUPu
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 27. 1. 2012 11:38

Momentalne hravam Star wars:tor,Dungeon siege3 a poker.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 1. 2012 13:54

Tom: A mít dva megabity nebo ještě míň díky vzdálenosti od ústředny? To by nebyla moc výhra.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 28. 1. 2012 21:43

The Sims 3... :-[
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 28. 1. 2012 21:57

i ty kaciři :D

sasakr: v tom pripade me je te lito :(
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 1. 2012 22:04

No tak to uz si musi rozmyslet. Jestli mit rychlej net a nemoci z nej stahovat, nebo ho mit pomalej ale neomezenej...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 1. 2012 22:19

Co budu potřebovat stáhnout, stáhnu ve škole. Výjimkou je právě ten Steam. To holt budu stahovat po nocích, aby se náhodou nepos...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KulhavejĎábel 29. 1. 2012 12:35

mam otázečku, nejakou dobu sem žil v Kanadě a tam se ve video půčovnách pujčovali jak hry na ps3, x360 tak i se půjčovali Konzole.... Co si myslíte, má v ČR šanci na úspěch půčovna konzolí??
KulhavejĎábel
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 2. 2012 19:04

Mam pripraveny Mass effect 1, at si osvezim pamet pred trojkou (po jednicce mam v planu samozrejme jeste dvojku). Ale porad se nemuzu rozhodnout, jestli do toho jit...
Navic tu mam stale jeste nedohrany prvni dil Deus ex. Uz si ale ani nevzpominam, jak se to hraje :-))
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 27. 2. 2012 12:59

Tak Hellgate Global už mě konečně naštval tolik, že jsem od toho utekl - našel jsem " čekací " hru na Diablo 3 a další hry, který plánuju hrát : Kingdoms of Amalur: Reckoning , prej to je něco jako Skyrim - no já tyhle hry normálně nehraju, neumím se do toho dostat, ale KoA mě chytlo : super akční souboje a přesto to není jenom klikfest jako Diablo :) , ale musí člověk údery naplánovat, možná a funkční kombinace např. magie+bojovníka...baví to zatím . Je tomu vyčítáno kdeco , ale je fakt že je to velká hra - hrací doba je prý hodně vysoká...ale ano dost stupidních postranních úkolů, po čase může padat do stereotipu, dungeony se moc podabají, inventář a vše okolo - takhle já to prostě nerad...přesto je to dle mě dost dobrá hra a má šanci zabavit na dlouho.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 27. 2. 2012 19:07

Anno 1404, nečekal bych že mě zase někdy chytnou budovatelské strategie, ale je to tak.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 28. 2. 2012 11:03

KulhavejĎábel: Já myslím, že jsem kdysi googlil půjčovnu konzolí a někdo s tím obchoduje, ale moc jich není, žádná konkurence.. Já bych to třeba možná i využil, protože se mi nechce kupovat PS3, ale je na to jen pár her, co bych rád zkusil.
Sasakr: U rodičů je O2 ADSL 16Mbit a letí to nějakých 12-13 myslím, což je skoro 1,5MB/s, takže docela rychlé. Jako je to asi to nejlepší, co si ve 12k městě můžou dovolit narozdíl ode mě v Plzni. Sice tam jeden poskytovatel natahuje optiku 1000Mbit, ale není to zrovna dvakrát spolehlivej poskytovatel a jeho internet stojí za velké *****, takže jsou závislí hlavně na O2 a nebo na malých bezdrátových poskytovatelích z okolí, kteří maj rychlost mizernou i když levně samozřejmě, ale pořád je to WiFi a to jim tam dávat nechci, stačí blbé počasí a je po ptákách. Takže O2 to jistí, i když docela draze.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků