Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 10. 2011 15:12

Skusal som, teda skor hral Quake 4 na generala.
Dostal som sa do tretiny hry priblizne, tusim tretia pasaz kde ovladate dopravny prostriedok a delo, neustale skapinam. Nemam rad taketo prvky v hrach..dela,vozitka atd su vacsinou poriadna otrava a pasaze s nimi su oproti hre ako takej o dost tazsie, otravne a na nervy. :D

Doom3 na hell je peklo, uzke chodby, slabe zbrane, malo nabojov a super ta zfacka ani nestihnes prebit/prehodit zbran. Chcelo by to poriadny alternativny utok na blizko s niecim rychlym.

Celkovo su tieto hry velmi podobne, laik by povedal ze je to to iste. Quake 4 je ale rozmanitejsi, lepsi celkovo pre mna. Hru som presiel 1x na NB a 2x na PC. Doom 3 so presiel 1x na Xboxe a 1x na PC. Datadisk na PC 1x.
Skoda ze Q4 nema datac.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 10. 2011 10:24

GTA 4 - dlha a komplikovana instalacia, budiz, zmakol som to 8-) detaily high, neskor medium, vzdialenost 35, neskor 25 zo 100, i tie dalsie parametre pod alebo okolo 50% = nehratelne, seka jak svina... negativne emocie, potom :idea: - patch. pomohol, co sa mi stalo 1x v zivote, ze patch mi spojazdnil inak nehratelnu hru, uz mi to fici na high, distance 35 a skusim zvysit... ako viem, ze ta hra je na PC hw narocna, ze fakt vyzaduje 4jadro (a ja mam nazvyme to ekonomicke 2jadro :-)) ), ale i tak som necakal tolko problemov...

teraz z druhej stranky: grafika je objektivne krajsia, fyzika, svet, rozlahlost atd. minimalne rovnako dobre ako v predchadzajucich dieloch, zrejme (o dost) lepsie a vacsie, ale prva hodinka hry ma skoro vobec nebavila... a to preto, lebo si pridem, akoby som pokracoval v jednej dlhej velkej stale rovnakej hre, ktoru som hral uz niekolkokrat (GTA3 skoro dohrate, Vice City, SA, Mafia 1 a 2 - mafie su trochu ine a lepsie ^^ , ale predsa... a chvilku i Scarface) ... ako objektivne tam vidim tu kvalitu, paradu, rozlahlost a hrat taku hru 1x, spadne mi sanka na zem, ale ked mna to tak akosi vobec nebavi uz :-( ... najviac ma z tejto sorty (ak neratam Mafie) bavilo GTA III, lebo to bolo tenkrat poprve a k srdcu mi prirastlo Vice City atmosferou a stylizaciou... ale IV ma nechava dost chladnym 8-S ... ale ako sa poznam, dam tomu este sancu :-]
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 10. 2011 14:27

tak som sa do toho GTA IV pustil s gamepadom, co nezvyknem... navyse mam Logitech Dual Action a nie xbox ovladac... vytlacil som si schemu xboxoveho ovladaca a este si tam z menu hry pripisem, co sa cim robi, celkom pôrod pre mna :lol: ... odohral som uz ale jednu misiu a snad to pojde, chce to len zvyknut si :shock: ... ta hra tym dostava novy a uplne iny rozmer :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 10. 2011 16:27

načal som HL2: EP1 a ten zaciatok je fantasticky 8-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 10. 2011 21:14

Uhh, ja som dnes rozohral HL2 na PC - druhe kolo, prve bolo pred 2.5r na PS3.
Mam HL anthology obsahujuce povodnu hru a prve dve epizody.
Je to kvalitna hra :)

Este som skusal Tomb Raider Underworld, toto mi nesedi, nebavilo ma to. Kedysi sa mi pacil TR1+2 a 4. Toto niee, pri Legend mi kusol X360 btw. Nemam na nu dobre spomienky.

Presiel som 15 zavodov v NFS HP. Ta hra nema atmosferu NFS3/4, nema dobre trate, nemam motivaciu to hrat. Nie som s nou spokojny.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 10. 2011 09:02

Zpracování GTA4 je špičkové, jen by ty mise mohly být chytlavější. Často jsem se nudil, ale o to hezčí bylo, když přišla nějaká zábavná mise.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 9. 10. 2011 19:58

Dead Space 2: Stále se k tomu vracím a stále to nemůžu dojet. 8 hodin/10 kapitol za mnou.. Vždycky si zahraju půl-celou hoďku a přestane mě to bavit. Což je ovšem hlavně zaviněno tím, že se mi přehřívá a následně podtaktovává laptop, takže se to nejenom jemně seká, ale hlavně nemůžu dělat víc věcí najednou, třeba nemůžu couvat s šipkou dozadu a doleva a přitom střílet, někdy musim úplně stát, abych mohl vystřelit... Přitom zezačátku to bez problémů zvládá i high detaily...
No musim si koupit nějakou tu chladící podložku...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 10. 10. 2011 14:06

Ta chladici podložka ti moc nepomuze .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 10. 2011 14:11

Nemáš to jen zahnojený? Těžko uvěřit, že někdo vypustí notebook, který se při zátěži kvůli teplotě podtaktuje :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 10. 10. 2011 16:09

Notebooky nejsou primárně na hry a časem se účinnost chlazení snižuje - i když je fakt, že vysát by to mohlo pomoct, ale těch faktorů může být spousta...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 10. 10. 2011 18:14

Jedná se o notebook Acer 4830tg.
O podtaktování (myslim, že tomu řikaj throttling nebo tak nějak) píšou i v recenzích, takže jsem s tim počítal... Podložka (s větrákama) by pomoct měla...

Jinak je to 2 měsíce starej kus a jelikož to mám primárně do školy, tak instaluju naprostý minimum věcí, Windowsi mám tudíž čistý, bug-free a rychlý...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 10. 2011 21:30

To je tedy těžko uvěřitelný. Na mým notesu se grafika nikdy nepodtaktovávala kvůli teplotě, a že když jsem to měl zahnojený, smažil jsem ji na 115°. Údajně při 120° se notes vypínal.

V létě jsem třeba notes podkládal, aby měl zespoda luft, ale to jaksi při hraní DS2 asi nepůjde, jestli hraješ na klávesnici notebooku...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 10. 10. 2011 22:14

Todle by mělo stačit: http://www.alza.cz/xigmatek-tituli-d161 ... 6.htm#foto

Jinak podtaktovávat se to udajně začíná při 85-90 stupních.
Popravdě mě to nijak netrápí DS2 je zatim jediná hra, u který se mi to stalo, co vim tak ještě při Crysis 2. Jinak na LAN párty na tom 8 hodin v kuse běželo WoW a CS:S oboje na vysoký detaily a k žádnýmu podtaktování nedocházelo, takže se to vyloženě děje jen u těch nejnáročnějších her.. (jinak řečeno BF3 si radši koupim na PS3 :D )

Ale znovu, ta podložka (doufám) problém odstraní a budu moct konečně dohrát DS2 i na vysoký detaily, což se mi zdá u tak malýho notebooku (ultra slim) s takovou výdrží (9 hodin) a za takovou cenu (17k) neuvěřitelný.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 10. 2011 17:34

Po celkem pozitivnich recenzich na Tiscali games, jsem vyzkousel noveho Drivera. Musim rict, ze me to celkem bavi. I kdyz jsem to preskakovani z auto do auta (lepe receno z tela do tela :-) ) povazoval za blbost, tak ve vysledku to neni vubec spatne. A tvurci taky konecne pochopili, ze v Driverovi o chozeni a strileni nikdo nestoji ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 10. 2011 21:01

Rozehrál jsem ve škole na notebooku Rally Championship (tu z roku 2000) a je to super záležitost. Pohled z kokpitu a nemá to chybu. Uvažuju, jestli bych to nehodil i do stolního a nehrál s volantem. Ale je to vcelku na dlouho, závod půl hodiny je běžná záležitost. A co mě točí je ten zvukovej bug, po čase se začne zvuk mršit, a to je u závodní hry docela problém, zejména když bych chtěl hrát s manuálem. Přitom mám origo.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků