Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 11. 2011 01:11

FUEL tu nemá téma, tak to napíšu sem. Zkusil jsem demo, na notebooku to kdysi nejelo ani na minimální, teď není problém na max s vynuceným Vsyncem a 60 FPS. Nicméně ta grafika je taková divná, zejména stromy, který jsou trochu v dálce. No po chvíli hraní jsem si zvykl. Není problém hrát na volantu, nicméně u motorky to není úplně ideální. Navíc tvůrci sice udělali druhý nejrozlehlejší svět v historii, ale už nemohli přidat nějakou kameru, třeba pohled za řidítky nebo volantem. Takže člověk jezdí s lítající kamerou, protože nic lepšího tam není. Každopádně docela mě to zaujalo (na rozdíl od Pure, kde jsem nebyl za boha schopný udělat trik, takže jsem neprolezl ani tutoriálem), akorát je to teď trochu zastíněno euforií z Dirta. Nevím ale, jak brzy by to začala být nuda a něco mi říká, že velmi brzy.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 11. 2011 01:01

Tak se mi v demu Dirta povedlo najít zapnutí manuálního řazení (v nastavení profilu, kde jinde :-D) a musím konstatovat, že o tolik lepší časy jsem nečekal. S automatem jsem jedno kolo na okruhu projel cca stejně rychle, jako oponent Colin, tzv. za 1:10. Teď jsem s manuálem po prvním kole ztrácel na Colina vteřinu (neboť jsem to mršil) a v druhém kole jsem vyhrál, a to o 7 vteřin, tzn. mezi koly zlepšení o 8 vteřin. To je na takhle krátký trati dost neuvěřitelný. Ale daní za to je, že ty průjezdy nejsou tak pěkný, prostě už je to moc činností soustavně a na té dráze je to znát.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 15. 11. 2011 14:58

Dota 2 , vcera sem dostal KONECNE invite do closed bety.

Co o ni rici :) Je dokonala
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 11. 2011 14:56

Ahoj Drtiči, Doupáci...zastesklo sa mi po,,Virtuálním Světu,, od Bethesďáku...V JRC To měli Komplet v Akci(TOHLE JEN V ENGLIŠU), no problema s češtinou, opět i s patchema...Takže bez cz. Bomba, Marcel ,,hraje,,předtím 2 x cz a 1x english, cestou Pokus - Omyl., Load, checht. A ňáko som temtokrát Zle)KDYŽ MA NĚKDO Vytočí, schytá To za First Rohem, básta, básta). Začal jsem v Hardu, ale nešlo To, Párty, klasik Bullettaime, opět. No snad To dohraju do Vánoc Komplet. a Dočista, hoblujem, herj. Tulák Marcel.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 27. 11. 2011 11:18

HL2: Episode 1 a musim povedat, ze je to kus pekelne dobre odvedenej prace :-))
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 11. 2011 12:28

Tak jsem zkusil to APB. Dojmy pozitivní, ovládání fajn, grafiku hnuj i na max, ale myslím, že to bude dobrý.

EDIT. Zas tak hnusný to není. Je tam strašně přehulený DOF a hnusný AO a mizerná vykreslovací vzdálenost, i na max to nehodilo žádný AA. Ale dá se to, na GTA 4 to nemá ale zase rozhodně lepší než Driver 4 nebo Andreas. Líbí se mi jízdní model, škoda, že nejsou různý pohledy kamery u řízení.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 11. 2011 01:10

Nešel byste někdo do APB? Hráli jsme to ve dvou se Skypem a bylo to fajn. Ve třech by bylo ještě lépe.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 2. 12. 2011 19:52

Začal jsem s L.A. Noire. Mam za sebou pár úvodních případů a zatím mě to dost baví.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 12. 2011 02:09

Tak jsem asi po roce konecne dohral Mass Effect 2. Vsechny side mise, planety na 100% a vsechna vylepseni.
Cirka 40 hodin a to nepocitam peknych par hodin navic, protoze jsem musel asi 6x hrat posledni misi nez mi vsichni prezili. (vcetne Kelly, ktera ma asi nejlepsi erotickou scenku :D ) Takze mam konecne hotovy save pro trojku.

http://steamcommunity.com/id/LojZza/scr ... tab=public
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 15. 12. 2011 22:05

Tak u LA Noire jsem zatim skončil vyšetřením první události v "pyromanským" oddělení.A dneska jsme začal Trine 2, tak snad ho dohraju rychleji než první díl, kterej mi díky přerušovanýmu hraní trval snad rok :mrgreen:
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 12. 2011 23:41

Koupil jsem na Steamu Limbo a Force Unleashed 2, takze tohle. No a v MP hraju Dotu 2 kterou prokladam Assassins Creed:Rev. Tam zabrousim obcas i do singlu.

Zjistuju, zze uz mne vubec nelaka hrat novy hry, protoze tu mam tolik restu, ze bych potreboval dvojnika aby to za mne vsechno hral, kdyz jsem v praci.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 16. 12. 2011 00:19

Tak Limbo neni záležitost na dlouho, dá se to určitě zvládnout za jeden večer ^^. Ikdyž....
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 12. 2011 00:24

To asi jo. Celkem jsem cumel, ze to ma jen 5MB. :D Ale vytvarne je to vazne perfektni, to musim uznat. Art v pohybu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 12. 2011 02:40

Mě konečně začíná trochu bavit l4d2.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 12. 2011 03:36

220 hodin v dote 2 . Mam dojem , ze sem posledni mesic nedelal nic jineho :O
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků