Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Pipin 14. 7. 2006 11:06

Dark_one píše:
Bastardik píše:Existuje Final Fantasy VIII na PC ?

Ano, FF VIII vyslo na PC a na rozdil od FF VII to dokonce neni az zas tak tragicka predelavka (rozumej vse funguje).


Mám dojem že v PC verzi FF VIII nejde dohrát karetní quest...
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 14. 7. 2006 11:34

Já hraju Viewtiful Joe 2 ...Celkem dobrá a slušná pařba..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 7. 2006 12:01

Stále Killer7 a jsem kousek před koncem. Občas to prokládám Chibi Robo.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 14. 7. 2006 12:29

LaughingMan píše:
Dark_one píše:jj, ovsem VYRAZNE doporucuju PC verzi nehrat...uz jen kvuli uzasne hudbe, kterou ta hra disponuje - PC verze ma veskerou hudbu v MIDI, coz za prve zni jinak na kazde zvukove karte a za druhe to ani na te nejlepsi nezni tak, jako original na PSX

To samý platí bohužel i pro FF VIII, podle mě je snad lepší hrát PSX verzi přes emulátor.m/quote]

imho je FF VIII pro PC malicko lepsi. Treba ta hudba alespon neni v midi, podporuje vic graf. karet, atd.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 14. 7. 2006 13:09

Dark_one píše:imho je FF VIII pro PC malicko lepsi. Treba ta hudba alespon neni v midi, podporuje vic graf. karet, atd.

Opravdu nemá PC verze FF VIII hudbu v midi? Když jsem hrál PC verzi tak mi ta hudba midi silně připomínala a zněla hodně jinak než u PSX verze. Přes emulátor to takovej (jestli vůbec nějakej) rozdíl nebyl.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 14. 7. 2006 14:57

Mám tady nedohranýho Killera 7 a Metroid Prime, dále hraju Pro Evolution Soccer 5. Chtěl bych ještě dát znova HL2: Ep. 1, zahrát Caesar 3 a Freedom Force vs Third Reich. Jo a dohrát Rome: TW.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 14. 7. 2006 15:49

LaughingMan píše:
Dark_one píše:imho je FF VIII pro PC malicko lepsi. Treba ta hudba alespon neni v midi, podporuje vic graf. karet, atd.

Opravdu nemá PC verze FF VIII hudbu v midi? Když jsem hrál PC verzi tak mi ta hudba midi silně připomínala a zněla hodně jinak než u PSX verze. Přes emulátor to takovej (jestli vůbec nějakej) rozdíl nebyl.r/quote]

U FF VIII jsem si tim 100% jisty...no, mozna jen na 90%...pockat, mrknu se na CD s FF VIII :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 7. 2006 22:16

Zkoušel jsem zrovna demo Timeshiftu.Vypadá pěkně,ale nějak divně se to hraje :roll:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 7. 2006 23:23

Vyhrabal sem Morrowind... Pár plug-inů a hned to vypadá líp :) Ta léta se na tom dost podepsala.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 15. 7. 2006 10:41

SCobra, Morrowind som dostal ako originalku od kamosa, ked mam pravdu povedat bavilo ma to 4 hodiny:)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 15. 7. 2006 12:22

Hraju Mario vs. Donkey Kong a už to začíná být docela těžké...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 7. 2006 19:40

AlienX píše:SCobra, Morrowind som dostal ako originalku od kamosa, ked mam pravdu povedat bavilo ma to 4 hodiny:)

Já už sem u toho strávil dýl, ono se toho za ty 4 hodiny totiž moc nestihne...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 7. 2006 20:11

No ja som dnes dohral Icewind Dale 1 s oboma datadiskami. Idem hrat F.E.A.R. Btw. ID hram a hram a 1/4 prazdnin v *****. NESTIHAM, NESTIHAM!!!!
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 16. 7. 2006 09:31

Já právě hraju UT 2004 a UT na odreagování dobré pecky, ale už se těším na UT 2007 a na Crysis to budou teprve pecky :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fridge 16. 7. 2006 20:14

K notebooku jsem dostal originálku (!) Dungeon Siege, takže jsem si to teda konečně dohrál...... Není to špatný, ale na Normal to není uplně med :)
Vždy možnost volby. Zvolit si nesvobodu je taky volba.
fridge
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků