Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod icotech852 3. 3. 2016 05:38

mne sa zase nepacila arkadovost "questov",ktore su na ceste v style "traf sa do kruhu,pozbieraj 90 balickov"...keby to bolo presne ako TDU tak by to bola delovka.To by vsak nesmel byt Ubisoft Ubisoftom.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 3. 3. 2016 08:33

Právě hraju Splinter Cell: Blacklist a musím říct, že to je paráda, hlavně v co-opu s kámošem se člověk slušně pobaví. Ale je to dost o nervy, jelikož se snažím chodit stealth, takže mi jedna mise zabere celkem dost času :-).. U co-opu je to umocněné tím, že stačí, když to podělá jeden, to jsme takhle prošli celou misi, už jsme šli jen k úniku a kámoš tři metry před cílem šlápl na minu... Jinak hra má i moc pěknou grafiku, cena je parádní, takže určitě doporučuji každému, kdo aspoň trochu holduje tomuto stylu (já jsem byl spíš klasický FPSkář, ale tohle mě fakt chytlo)...
S4TW
First Blood

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 3. 2016 07:59

Presiel som COD Black Ops 2,moc sa mi nepacil,este ze to na konci Mendez zakoncil koncertom s Avenged Sevenfold.

Zaroven som presiel na COD Ghosts a musim povedat,ze zaciatok skvely,perfektny uvod vo vesmirnej stanici.Graficky sa uz da povedat,ze ta hra vyzera trosku k svetu.Zvuky zbrani su riadnym krokom vpred,najma odstrelovacka je delo.Hra sa tu sice i za psa,ale po Black Ops 2 spokojnost.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 3. 2016 15:22

holubek002 píše:SC Conviction - 1., 2., 3. spusteni - nedostanu se ani do menu http://www.youtube.com/watch?v=Uzm_L0Jl8Ng bug znamy jiz od roku 2010 a Ubisoft neprekvapive hraje mrtveho brouka...

holubek002 píše:Tak nakonec pomohla instalace na C. Hre z roku 2010 vadi instalace na jinem disku? Jsem zvedavy s cim prijdou za mesic z podpory :-)

Dalsi Splinter cell a stejny problem, stejne reseni (takze pekne 20GB nadvakrat). Clovek proste musi Ubisoft milovat...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 6. 3. 2016 16:13

To jsou ty počítače...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2016 20:16

Jak je to dnes s Windows 10? Používám 8.1 a jsem velmi spokojený, ale pokud MS dává DX12 jen na 10, tak bych přešel. Jdou na tom všechny hry a nebo to nikdo neřeší? Možná bych zkusil ty X1 exkluzivity a určitě BF 5.

-- 7. 3. 2016 20:24 --

icotech852 píše:Presiel som COD Black Ops 2,moc sa mi nepacil,este ze to na konci Mendez zakoncil koncertom s Avenged Sevenfold.


Po kombinaci MW3 a BO2 jsem už nikdy nové COD nekoupil :D BO2 bylo příšerné po skvělé jedničce. Ghost zkusím, zatím hraju jen MP.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 3. 2016 20:25

Nevím jak ve srovnání s 8, ale ve srovnání s 7 je to problematičtější. Samozřejmě mluvím o starých hrách. Ale když už je stejně všechny musíš předělávat na widescreen, tak ta aplikace nějakejch patchů, aby to jelo na W10, už to nevytrhne.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2016 20:37

Asi žádné staré hry nehraju, na to mám konzole. Pořád mám k dispozici PS3 a X360 s jejich remaky starých her :D

Na PC jsem hrál akorát BF4 a to ještě málo, ale chystám se na Zaklínače. Jinak asi nic, no. Možná HL2, když jsem tenkrát neviděl žádný příběh. Starcraft II je taky fajn, ale moc ho nehraju.

Takže asi nebudu mít problém, co?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 3. 2016 20:51

Asi ne, starý jsem myslel první Mafii. Nic jinýho jsem nezkoušel.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 3. 2016 21:05

tdjohn píše:Jak je to dnes s Windows 10? Používám 8.1 a jsem velmi spokojený, ale pokud MS dává DX12 jen na 10, tak bych přešel. Jdou na tom všechny hry a nebo to nikdo neřeší? Možná bych zkusil ty X1 exkluzivity a určitě BF 5.

ja som presiel hned ako som vedel,ze je to zdarma,takze som to vyuzil.Moje dojmy a zkusenosti s Win 10? Ide stabilne,parkrat som zaznamenal problem so spodnou listou,ktora proste zamrzne a pomoze iba restart.Hry idu absolutne vsetky,este sa mi nestalo,ze by niektora vyslovene nesla.

Pravdu povediac,keby som nemal DX12 kartu,tak by som ostal pri sedmicke (nemal by som dovod menit),ale tam myslim nebol Skydrive.Win 8.1 bola taka zlatanina tablet-windowsu.Win 10 uz to ma viac naklonene k Win7.Je pravdou,ze DX12 sa bude cim viac presadzovat.

Pokial neriesim kauzy o Win 10,tak za mna spokojnost.Je stabilny.
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 3. 2016 21:17

Super, dík za info. 8.1 mi přijdou stejné jako 2000, XP, 7 a další Windows :D Takže pro mě je to pořád stejné a hrát na tom jde. Dokonce pořád stejně jako od 95. Sice ne tak dobře jako na konzolích, ale některé hry je prostě lepší mít ve 144 FPS a některé tam nejsou vůbec.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2016 22:17

Za*ranej STEAM KU*VA! Po čase si chci zase trochu zahrát Deus Ex ve vylepšené verzi, kliknu na ikonku na ploše - pět minut stahování aktualizací STEAMU (nemám je zapnuté, protože na PC normálně nehraju) - další čas na rozbalování a najednou mi to hodí hlášku že "Failed to load steamui.dll" a hotovo! Jako fakt na*ere, když jsem si tu hru koupil a teď prostě nejde spustit, protože DRM! Hele jestli mi tu někdo začne žvanit hovadiny o uživatelské přívětivosti a bezproblémovém chodu her na PC, tak mu asi jebnu! >:-( PC kraviny řešit neumím a nemám na to ani chuť, ani náladu. Jednou jsem si koupil nějaký produkt, tak očekávám blbuvzdornou službu - a to evidentně STEAM není.

Sorry, musel jsem upustit páru.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 4. 2016 22:37

V pohodě, já v životě neměl problém :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 4. 2016 06:41

STEAM je totálně blbuvzdorný, nemáš zaplou třeba betu češtiny nebo podobnou věc? Na Steamu mám přes 300 her a neměl jsem s tím nikdy žádný problém (btw. tuhle hlášku to občas vyhodí, když se hra spustí vícekrát, neklepl jsi to omylem dvakrát?)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S4TW 18. 4. 2016 07:48

Ty jo, tak zrovna Steam je fakt hodně uživatelsky přívětivý. Zapneš, nainstaluješ a hraješ a nemusíš řešit nic. Já teda nikdy neměl problém, jo vlastně u Witchera 1 jsem musel něco řešit, páč to nebylo nějak kompatibilní s Windows 8, ale jinak i starší hry, které někdy jsou problém vůbec spustit, tak na steamu úplně cajk. Asi si měl zrovna pecháčka...
Jinak k tématu, zrovna jedu klasiku nejklasičtější, Half Life 2, hraju to vůbec poprvé (vím shame me), ale fakt je to pecka, hra, která má jednu z nejlepších atmosfér v rámci FPS žánru.
Teď jsem taky dohrál Splinter Cell: Blacklist - opět skvělá záležitost a doporučuji, pokud hledáte něco do Co Opu. Navíc se celkem zdařil i příběh, takže i singl stojí za to.
S4TW
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků