Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 5. 2015 10:54

To zní dobře. Na COD vzpomínám jako na jednu z nejlepších her, ale poslední dva díly jsem ještě nezkoušel. Jde to hrát na gamepadu stejně jako třeba GTA V?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 11. 5. 2015 17:51

momentalne Metro 2033
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 5. 2015 09:11

Deathtrap a prokládám to Van Vrenem a třetím Van Helsingem.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 13. 5. 2015 08:26

Před pár dny jsem dohrál GTA 5 (příběh plus většinu aktivit okolo) - teď k tomu ještě semtam sedám a blbnu..zvažuju rozjetí GTA Online

Mezitím jsem rozehrál Wolfenstein The New Order. Nic většího se mi už rozjíždět nechce, když v úterý vychází Zaklínač :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 16. 5. 2015 09:37

Konecne jsem dokoncil Blood dragon. Uprimne me normalni Far cry bavil vic, ale ty hlasky a celkovy styl to posouvaji na uplne jinou uroven. Kez by bylo vic takovych silenosti :-)

Zkousel jsem Tropico 3. Projel tutorial, par misi, jednu volnou hru a dojmy veskrze pozitivni. Ale je to hrozny zrout casu, tak na kaslu.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nmartina92 20. 5. 2015 19:46

já hraju v poslední době nejvíce tyto online hry: LEAGUE OF ANGELS, The Settlers a GoodGame Empire a spoustu dalsich, viz tady: http://nejlepsi-online-hry.unas.cz/
jsem tam pod stejným nickem jako tady, tak muzem spolupracovat ;-)
nmartina92
First Blood

Odeslat příspěvekod mentol999 23. 5. 2015 09:12

celkom ma chytilo heroes online. som si celý čas myslel, že to je heroes kingdoms. a celkom to ujde. troška zmenené princípy ale pre mňa ako veterána serie homam veľmi príjemné spestrenie.
mentol999
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 24. 5. 2015 09:54

Murdered: Soul suspect - to je teda zase sila. Jste duch a muzete tak prochazet cimkoliv. Krome domu. Tam ne, protoze se to tvurcum nehodi do kramu. Teda protoze jsou zacarovane, ehm. Takze ve vysledku prisny korigor popr. male oblasti. Muzete se vtelovat do lidi, cist jejich myslenky, videt svet jejich ocima nebo je castecne ovladnout. Ale opet pouze tehdy, kdyz vam to tvurci nahodou dovoli. Co krok, to sberatelsky predmet a achievement. Vysetrovani se sklada z bloudeni po okoli a hledani predmetu, na ktere jde kliknout (hledanim dukazu) a jejich naslednym spravnym pouzim. Na to je k dispozici nekonecny pocet pokusu, protoze kdyz se vybere spatny, nic se nestane.
Vzpominam si, ze me to tehdy na nejakem traileru zaujalo, ale vysledek je hrozny. Idealni hra pro cvicenou opici... Vlastne ani cvicena byt nemusi...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 25. 5. 2015 08:44

Celý minulý týden (respektive od úterý) Zaklínač 3 .. vzal jsem si na to dovolenou a včera večer mi počítadlo v GOG Galaxy ukazovalo něco málo přes 70 hodin :D . Nedá se od té zatracené hry odtrhnout.

Naštěstí už jsem v práci a od středy pak zase na pár dní v Jeseníkách, tak si od toho civění do monitoru odpočinu :)

edit:
ten Murdered: Soul suspect taky mám (asi z nějakého bundlu) a vůbec mě nechytnul. Měl jsem z toho podobné dojmy jako ty, ale vydržel jsem u něj snad jen hodinu-dvě. Celkem nuda
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 25. 5. 2015 09:09

To jsme na tom vazne podobne. 93 minut. Na vic nemam.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2015 12:14

A to mě zase Muredered docela baví. Hlavně to, když zjišťuji co se stalo jiným lidem, proč zemřeli a pomáhám jim to vysvětlit. Já v tom takový odpad zase nevidím. Ano, tvůrci nastavili mantinely, ale to je taky u spousty her, proč v některých FPS nemůžeš třeba střelit do flašky, aby se rozbila a ona se ani nepohne? Já chápu, že to procházení jako duch je tady více stěžejní, ale ani tak mi to nějak nevadilo.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 26. 5. 2015 10:12

Tak jsem se vcera do toho Zaklinace 3 taky pustil a stravil u neho poctivych 11 hodin, to se mi snad nestalo od teenagerovskych let :-) neskutecne chytlava hra. Na PS4 (vim, spatna sekce, ale navazuji na prispevky vyse) uz mi ovsem 3x spadnul a mam zabugovanou jednu vesnici na osvobozeni a podle internetovych reakci v tom nejsem vubec sam. Skoda, snad to brzo opravi, ale na zazitku mi to popravde neubralo.

Co me ovem vadi je ten obrovskej svet. U Zaklinace se mi libilo prave to zamereni na supr pribeh a minimum side questu, tady jsem po 12 hodinach ani poradne nezjistil vo co go. Je fakt, ze jsem puntickar a musel jsem objevit a vycistit vsechno na mape. Taky jsem po tech hodinach teprve na levelu 4. Dalsi co mi vadi, jsou questy nesmyslne vyskokych levelu, na ktery clovek normalne po pribehovy lince narazi a neni to nijak oznaceny, az kdyz se ten quest veme, treba jsem v hospode s pribehovym NPC sebral quest level 33...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 5. 2015 10:38

A mě se právě ten otevřený svět v zaklínači strašně líbí, připomíná mi to RDR. A za ty sidequesty jsem hrozně moc rád, protože jsou některé tak skvělé, že překonávají hlavní questy většiny otevřených světů v RPG hrách. A co že jsi vzal quest na lvl 33, však ho můžeš udělat, až na to budeš připravený ne? Nikdo tě nenutí jít tam hned s lvl 4. Tohle mi vůbec nevadí, něco vezmu a prostě se mrknu do úkolů, který mi zrovna vyhovuje na můj lvl.

edit: Jinak taky hraju na PS4 a hra mi ještě ani jednou nespadla. Ani žáden quest jsem neměl zabugovaný, tak snad se mi to nestane později.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 26. 5. 2015 11:47

Tak me to taky bavi, to ne ze ne, ale radsi bych uz pokracoval v ty story... Jinak prave jsem se propad zemi a padal ve vzduchoprazdnu... A ta hra mi spadla 2x pri hrani karet a 1x pri nacitani starsiho loadu.
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 27. 5. 2015 18:39

Tak jsem vcera u toho nechal dalsich 14 hodin :-P
Fakt jsem se na tu hru tesil uz od oznameni a koupi PS4 jsem si ospravedlnil hlavne tim, ze si na tom zahraju Witchera 3, az jsem se bal, ze jsem si tu hru prehypoval, ale ona je jeste po vsech smerech mnohem lepsi nez v co jsem vubec fanboyovsky doufal :-)
Tam jsou fakt questy ty blaho co by vydaly za hry samotny, grafika a detaily sveta jsou dechberouci, obsahu prehrsel...

Jen me tam neskutecne vytaci ta zabugovana vesnice, kterou proste nemuzu osvobodit... On to neni quest, jen jedna z "otaznikovych lokaci", ale proste me to tam vytaci safra... Se tam snazim splnit naprosto vsechno a z tyhle zasekly vesnice mi snad brzo praskne zilka :-P
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků