Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod supfor 2. 2. 2015 15:49

CoD Advanced Warfare.Dějově OK, graficky super.Osobně postrádám více děje v přírodě.Momentálně stojím,zasekl jsem se před koncem,kde mi nejde zabránit odstartování rakety(nemohu odstřelit motory).Pokud to někdo hrál,tak prosím Help!
supfor
Killing Spree

Odeslat příspěvekod possol 2. 2. 2015 17:19

Homam 3 HD :) A je to pecka! Resp. taka aka bola kedysi len to lepsie vyzera. :)
BONUSGAME- diskmag hlavne o PC hrách
possol
First Blood

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 2. 2015 14:43

Deus Ex: Human Revolution. je to pecka :D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 5. 2. 2015 16:17

mam to na steame,tak som zvedavy :)
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 2. 2015 14:42

Tak SRIV vcetne DLC za mnou a bylo to paradni. Neuveritelne rozmanite (bojim se, aby ted ostatni hry nevypadaly oproti tomu fadne), kdy jezdite/behate/skacete/litate po meste, pak date zavod ve stylu Tronu, pak 2D mlaticku, pak letecky/ufouni souboj, pak sprint po meste, pak prohodite par lidi/aut/vanocnich stromku/svicnu vyzancenymi kruhy pomoci telekineze, pak blbnete po meste v tanku/v robotovi/pomoci telekineze a velkych kouli, pak nekoho zmrazite/usmazite/odhodite/srazite/zmizite, pak si date textovou adventuru, pak nekoho sejmete pistoli/samopalem/dubstep zbrani/americkou zbrani (libila by se PCmu)/coltem z Firefly/svetelnym mecem/dildem/ufounim analnim napichovakem/kytarovym pouzdrem s raketometem, pak... myslim, ze uz je to jasne, kam tim mirim. A navic je to opravdu vtipne. Ne, ze bych tech cca 25 hodin neustale brecel smichy, ale kazdou chvilku se naslo neco, nad cim jsem se aspon usklibnul. Naprosta spokojenost :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 10. 2. 2015 17:57

poison fun
forsaken...
icotech852
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Efendri 12. 2. 2015 10:46

Teď hraju War Thunder a prokládám pohodovou MOBA hrou Shards of War :)

A ještě mám rozehraného Alana Wake
PC, Acer Aspire One D250, Samsung PS50C450, YAMAHA RX-V363, YAMAHA Cinema Set II, Philips BDP-2500, PS3 250GB.
Efendri
First Blood

Odeslat příspěvekod Slash_luke 12. 2. 2015 11:18

Dohráno Watch Dogs (hodnotil bych tak 8/10) a dnes se vrhnu na Far Cry 4
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 2. 2015 11:38

Far cry 3 a parada. Odstrelovacka a luk (no ten asi nikdy) uz dlouho nebyli u me tak oblibene :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 14. 2. 2015 23:54

Dragon Age Inquisition - Cim dyl to hraju, tim min me to bavi, zatim mam najeto cca 60 hodin cistyho casu a vubec nechapu, kde je schovany to "neco" na cem to bere tak kladny hodnoceni.
Nudnej stale se opakujic grind riftu, nekonecne sbirani vsemoznejch predmetu, vedlejsi questy na urovni "najdi mi ztracenej prsten", "zajdi tam a tam" ... Nic vic v tom nevidim. Story nejnudnejsi ze vsech her co Bioware za poslechnich 10 let vydalo, Companions to stejny - horsi uz byl snad jen DAO Awakening. Moznost dialogu tak duta (pokud srovnam s nedavno dojetou trilogii ME), ze by bylo pomalu lepsi, kdyby dialogy v cely hre vubec nebyly :-l
Velky zklamani, poslednich cca 15 hodin, uz to hraju jen z donuceni, abych v tom nasel alespon to "neco", bojim se, ze se to ve stejnym duchu povlece az do konce.

Na druhou stranu jsem si naistaloval Skyrim s ENB. Jednim slovem parada, asi to sjedu cely znova :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mentol999 15. 2. 2015 00:32

kúpil som BF4 a som sklamaný. Na BF3 sa to nachytá. Je to také nemastné neslané.

-- 15. 2. 2015 00:33 --

mentol999 píše:kúpil som BF4 a som sklamaný. Na BF3 sa to nachytá. Je to také nemastné neslané.
a začal som wolfíka new order a to celkom ujde.
mentol999
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 2. 2015 01:14

Jak nechytá? 4 je super.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mentol999 15. 2. 2015 14:19

3ka má lepšiu atmosféru vojnového konfliktu. Teda, nie, že by som ju zažil naozaj ale 4ka mi príde taká viac detská.
mentol999
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 2. 2015 17:07

Dyť to musí být stejné. Hlavně mapy z trojky máš i ve 4, takže i na nich je to úplně jiné?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 15. 2. 2015 17:24

som tesne pred dokoncenim Deus Ex: Human Revolution - The Missing Link, ak by to teda niekoho zaujimalo :nenapadne
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků