Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 20. 6. 2006 16:05

no bug to není to sem napsal jen tak protože bug je něco s čím tvurci nepočítali ale asi si neměl tu smulu žes to musel hrát znovu nebo jo? já byl po tomto okamžiku plný hořkosti a tak sem Posla odinstaloval ale musím si ho někdy zahrát
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 6. 2006 16:31

Skinny píše:no bug to není to sem napsal jen tak protože bug je něco s čím tvurci nepočítali ale asi si neměl tu smulu žes to musel hrát znovu nebo jo? já byl po tomto okamžiku plný hořkosti a tak sem Posla odinstaloval ale musím si ho někdy zahráth/quote]

Tak si máš postupně dělat savy...já jsem v poslovi na konci a nějak nemůžu udělat tu hádanku v pyramidě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 6. 2006 16:55

ja to dohral, jestli chces pomoc tak to nejak popis a ja, pokud pamet dovoli, poradim
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 6. 2006 17:15

Ertefol píše:ja to dohral, jestli chces pomoc tak to nejak popis a ja, pokud pamet dovoli, poradim

Tam jde spíš o moji zručnost...protože musím složit v tom kameni ty barevné kuličky každou barvu do své řady....fuj :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 20. 6. 2006 18:50

Buchehe, teď jsem začal HoMaM III: Shadow of Death a neskutečně mě to chytlo, to budou zase jatka typu 150 archandělů vs. 1500 kostlivců. :twisted:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 20. 6. 2006 20:06

Já hraju FEAR je to bomba hra ale potřebuje bomba dělo :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 6. 2006 20:31

Ani ne

Athlon 64 3000+, 1 GB RAM a Ati Radeon9600Pro (460/320) = 800x600, medium :wink: Hlavne nad tou grafikou se divim... jinak brasin na Athlonu 2000+, 756 MB RAM a Ati Radeon 9550 :) (medium/low)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 6. 2006 20:54

Ertefol píše:Ani ne

Athlon 64 3000+, 1 GB RAM a Ati Radeon9600Pro (460/320) = 800x600, medium :wink: Hlavne nad tou grafikou se divim... jinak brasin na Athlonu 2000+, 756 MB RAM a Ati Radeon 9550 :) (medium/low)

Moje slova :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 20. 6. 2006 21:05

Ja ted Farcry... Docela dobry, ale hodil by se silnejsi comp...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 20. 6. 2006 21:41

teď jsem si nainstaloval Prince of Persia Warrior Within, jenomže mám anglickou verzi ( mám origo, aby si někdo nemyslel ), takže teď musím stahovat češtinu z rapidshare a vzhledem k tomu, že je to na 3 díly po 100 MB, tak bude chvíli trvat :? .... mezitím si vyzkouším Splinter Cell Chaos Theroy :twisted: ( taktéž origo :P ), ale na CZ bohužel není :(
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 6. 2006 22:39

Splintr 3 je dobrá fárka
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 21. 6. 2006 06:48

co se týče Splinter Cela tak jsem neudělal v 1.díle ani základní výcvik :arrow: :oops: nevím jestli tam byl ňákej BUG nebo co ale prostě to nešlo. A návody na hru začínaj až od misí a na výcvik se nevztahujou :evil:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 21. 6. 2006 07:15

Fuck8r píše:co se týče Splinter Cela tak jsem neudělal v 1.díle ani základní výcvik :arrow: :oops: nevím jestli tam byl ňákej BUG nebo co ale prostě to nešlo. A návody na hru začínaj až od misí a na výcvik se nevztahujou :evil:n/quote]

možná si měl vyzkoušet třeba patch/češtinu/ ??crack?? ( občas mi origa blbnou, tak zkusím i crack, ale to je spíš při spouštění hry - i když, teď je to vlastně taky protizakonný :? )
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 21. 6. 2006 12:02

Ertefol píše:Ani ne

Athlon 64 3000+, 1 GB RAM a Ati Radeon9600Pro (460/320) = 800x600, medium :wink: Hlavne nad tou grafikou se divim... jinak brasin na Athlonu 2000+, 756 MB RAM a Ati Radeon 9550 :) (medium/low)

Ale vlastně máš pravdu mně to jede v nastavení na PC a Operační paměť všechno na maximum a u grafické karty na medium ale stíny jsem si vypnul bylo to zbytečně pomalejší :mrgreen: :mrgreen:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 21. 6. 2006 15:15

Fuck8r píše:co se týče Splinter Cela tak jsem neudělal v 1.díle ani základní výcvik :arrow: :oops: nevím jestli tam byl ňákej BUG nebo co ale prostě to nešlo. A návody na hru začínaj až od misí a na výcvik se nevztahujou :evil:n/quote]


No a nemel jsi problem ze ses nemohl hybat? :)

Ja se ted chci pustit do KOTOTRa 2, ptze 1. díl byl skvělý. Tak se těším.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků