Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 2. 2013 00:12

Není to škoda?

Jinak já rozehrál prvního Maxe Payna a zatím takové nemastné neslané. Mám velkou obavu, že hustokrutopřísný bullet time, ze kterého byli v roce 2001 všichni hotoví, mě asi úplně nezaujal...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Ertefol 6. 2. 2013 03:06

Není, Freedom Fighters nebyla žádná pecka ani ve svojí době... Jako hra je to milá, ale taky bych ji dneska už nehrál.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 2. 2013 09:20

tiez myslim, ze neni, kebyze si kvoli Freedom Fighters nenajdem cas na ine hry, lepsie, tak by to napachalo omnoho vacsie skody :mrgreen:

ale tak mozno sa jej este pozrem na zubok, na normalnom PC a nie na fuj notase :-P
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 2. 2013 09:58

Je to lehce nadprůměrná záležitost, alespoň dle mě. A pokud člověk bude hrát jen skvělý hry, za chvíli mu dojdou a pak bude mít teprv problém s těmi průměrnými. Takže je dobré to hezky mixovat :-)
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 2. 2013 10:04

Jistě, pokud bude mít času na hraní tolik co ty, tak mu asi dojdou... Já mám doma ale tolik skvělých her, ke kterým se nemůžu dostat, že mi vydrží do důchodu, i kdybych nedělal nic jiného :)

Max Payne ale není jen o bullet timu... Je hlavně o atmosféře :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2013 10:15

A o tom, jak se člověk s bullet timem sžije. Poprvé jsem hrál Maxe bez využívání bt a bavilo mně to jako průměrná TPS, ale napodruhé jsem se to naučil využívat a najednou se to přesunulo úplně do jinýho rozměru.
Ale vůbec neupírám Maxovi jeho atmosféru, která je dokonalá.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 2. 2013 10:21

Asi tak no :) Když jsem hrál Maxe naposled, snažil jsem se, aby mi nikdy nedošly painkillery :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 2. 2013 10:23

SCobra píše:Jistě, pokud bude mít času na hraní tolik co ty, tak mu asi dojdou...
Pobavil :lol:

Nicméně vzhledem k tomu, že já se snažím hrát hry v sériích, tak chtě nechtě se dostanu k lepším i horším. A špatné hry, stejně jako špatné filmy, člověku rozšiřují obzory. :-D

No já nevím, atmosféra je to, co v hrách taky často velmi oceňuju a opravdu hodně ji vnímám, ale v MP to na mě nějak nepůsobí. Ale ono se to asi zlepší, ten začátek je jen takovej vlažnější. Ale i ta postava mi moc nesedí. Vypadá jak nějakej floutek, co by se měl toulat po diskotékách, než zhrzenej polda, co měl ženu a dítě.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 2. 2013 10:36

Taky hraju hry po sériích a vždycky než stihnu dohrát první díl, vyjdou další dva plus hromada DLC (to se mi stalo u Mass Effectu a Dead Space...) :D

Na logiku se vykašli ;-) Jednička je dobrá, ta se fakt potom trochu rozjede. Horší je dvojka, tam mi přišlo, že naopak někde kolem konce první třetiny dost zpomalila a až do konce už se nerozjela.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 6. 2. 2013 12:44

J8 to měl zase naopak. Mi sedla dvojka daleko víc než jednička.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 2. 2013 13:09

Koukal jsem na nějaký módy, přemýšlím, že bych si dvojku zahrál s tím Cinema 2.0 modem. Ale nedokážu odhadnout, jak moc to tu hru změní, abych nakonec nehrál úplně něco jiného. Ale dle všeho by to mělo upravovat jen grafiku a ta blbá muzika při bt snad půjde vypnout http://www.youtube.com/watch?v=421mfSH3xd4
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 2. 2013 13:18

Změní - neomezený BT zlikviduje velkou část atmosféry.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod christian 6. 2. 2013 13:23

Dead Island
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 2. 2013 14:03

jezek píše:A o tom, jak se člověk s bullet timem sžije. Poprvé jsem hrál Maxe bez využívání bt a bavilo mně to jako průměrná TPS, ale napodruhé jsem se to naučil využívat a najednou se to přesunulo úplně do jinýho rozměru.
Ale vůbec neupírám Maxovi jeho atmosféru, která je dokonalá.

To muselo byt docela tezke ne, vzhledem k tomu, ze je to delane na pouzivani bt

Jinak mam taky radsi dvojku, ale jenom o trochu. Sice uz nema tak deprimujici atmosferu, ale dohani to hratelnosti (a to to slovo nesnasim), grafikou a fyzikou :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 7. 2. 2013 09:08

No taky mě to poprvé celkem deprimovalo a pořád jsem umíral :D
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka