Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 6. 2011 21:01

To je skoro jako se ptát na Facebooku, jestli náhodou nechce někdo začít psát smysluplné příspěvky :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 6. 2011 21:06

A proc se pta tady? Proc se nepta tech ci si ho pridali? Nebo tam nefunguje posilani zprav nebo invitovani?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 6. 2011 21:47

Možná nejsou online...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 6. 2011 23:21

Ne, tam nefunguje nic. Jak tam chceš posílat zprávy, to není Steam. V případě, že někdo hraje, můžeš se k němu připojit, to je vše. A ani nemáš zajištěno, že s ním budeš v týmu (zlatý MW2). Ale dobře no, už s tím nebudu prudit.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 8. 6. 2011 23:48

som rozohral Scarface, zatial som sa dostal k prvemu savepointu (co bola dobra polhodinka :shock: , vratane tutorialu...) a zatial velmi dobré 8-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 9. 6. 2011 01:10

no a aby som sa nenudil, rozohral som aj GUN :-D takze dohromady to robi Dragon Age, DOOM 3 Resurrection of Evil, Scarface a GUN :-]
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 6. 2011 08:25

Tak pak napiš, jak se ti GUN líbí (pochopitelně do správného tématu). Jsem dost zvědav, jestli budeš mít stejný názor jako já.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 6. 2011 10:16

Sasakr: Me mas v pratelich asi jako joudas, ale uz jsem to nejakou dobu nehral. Ostatni koho neznas neres. Me si tam taky furt nekdo pridava, ale nechapu proc, tak vsechny ignoruju :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 6. 2011 13:10

Sasakr píše:Ne, tam nefunguje nic. Jak tam chceš posílat zprávy, to není Steam. V případě, že někdo hraje, můžeš se k němu připojit, to je vše. A ani nemáš zajištěno, že s ním budeš v týmu (zlatý MW2). Ale dobře no, už s tím nebudu prudit.

Ja se jen ptal.

To to moc dobre vyreseny nemaji teda.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 10. 6. 2011 18:46

Hraju OFP Resistance a některý mise jsou teda slušnej úlet. Level designeři očividně mají rádi Ramba a odmítají akceptovat, že základní mechanismy hry jsou dimenzovaný na trochu jinej typ misí než "vezmi si pět vojáčků a běž dobýt plně obsazený město"... :-\

Malá ilustrace: Dvanáct minut, 34 mrtvejch nepřátel (a to jsou jen ti, který jsem zabil sám).
Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 10. 6. 2011 18:59

Já hraju singl...Diablo 2 s plugY - jsem se namlsal minulý týden betou Hellgate Global a čekám na další spuštění a přestalo mě bavit hrát asi všechno - Diablo 2 je pro mě dobrý čekání :).
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 12. 6. 2011 00:21

Red Faction Armaggedon... právě dohraný. Úžasná, kulervoucí jízda, které ta linearita vůbec nevadí - rozhodně tam máte vcelku pěknou várku možností, jak se vypořádat s protivníky. Magnet Gun a dělo na černé díry FTW :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 6. 2011 01:06

ROFL. Tak jsem v BF zažil svůj nejdokonalejší zápas. K/D 0:9, ale bodů jak hnoje...samý critical damage, ale poslední kulku dal vždycky někdo jinej. K tomu se přičte 3× spawnutí před nepřítele, párkrát dementní odezva na přiblížení a máme z toho konečný výsledek 4:14. Jdu blejt. Takhle nedopadl ani první zápas.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 12. 6. 2011 06:00

Sasakr: :) Buď rád, že nehraješ Black Ops. Proti tomu je to, co popisuješ, úplná pohádka... tam je totiž spawnování před hlavní nepřítele železným pravidlem (pokud nehraješ S&D či CTF - i TDM má relativně slušné spawny), navíc killstreaky jsou děsně OP a v kombinaci s totálně šáhlými spawny se dají snadno nahrabat :(
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 6. 2011 12:03

Ja jedu na PC multak v MW2, sem tam Dirt 3 a neustale Shoguna.

Na PS3 Dead Nation, coz je velmi povedeny klon L4D.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků