Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ghormoon 5. 3. 2008 05:30

mno spis resim ze mi casto nejde otevrit moznosti co s objektem, blbe tocici se kamera atd ... inventar mi zas takove problemy nedela :)
aneb poradek je pro blbce, inteligent ovlada chaos ;)
Cas neexistuje, ale plyne doprava ...
Ghormoon
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 5. 3. 2008 06:26

Zkoušel jsem El Matadora :arrow: odpočinek od Hellgate.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Torham 5. 3. 2008 09:17

holubek002 píše:Na toho strazneho musis koupit nove delo a potom drzet spoust dokud ho nezameris...
Na ty zavody v jeskynich ti musi stacit ten tryskovy (mezernik). Pri nejhorsim pouzivej Boosty, ktere se daji taky koupit :wink:
Díky.... :wink:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod davee 5. 3. 2008 13:35

Torham: Ti pirati jsou spise o treninku... Stejne jako zavody.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Torham 5. 3. 2008 14:37

davee píše:Torham: Ti pirati jsou spise o treninku... Stejne jako zavody.
Ano, ale potřebuju 5 perel...na ten cannon...sice si je můžu koupit, ale proč utrácet prachy, když si ty perly můžu vyzávodit? Nebo získat za focení? :wink: Jinak Looteři mě serou...když se dostanu kousek dál, tak nevím, co mě čeká...takže padne x pokusů, než poznám celou trať. Oba závody ve městě jsem dal tvrdě do pohody --> 1. flek na první pokus 8) Se těším, až si nasyslím těch 5 perel na Neutralizing Cannon a dostanu se do fabriky...začíná to vypadat zajímavě :P
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Chemist 5. 3. 2008 14:58

Vyhrabal jsem ze sbírky her Master of Olympus: Zeus a Master of Atlantis: Poseidon, už se těším, až budu stavět ve vlaku cestou domů :-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 3. 2008 15:18

Torham: Az na jeden, ktery jsem delal snad petkrat, jsem dal vsechny na prvni pokus :shock: Puvodne jsem si chtel nechat ty zavody a vedlejsi "mise" nechat az na konec, ale potreboval jsem hooodne perel, tak uz skoro vsechno padlo (chybi mi 3 perly a mam vsechny). Uz jsem u konce (doufam), tak to snad brzy dorazim :)

edit: Ja toho zaverecneho bosse snad nikdy nedam :?
edit2: Mam chut vyhodit pocitac z okna :)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod K1LL 7. 3. 2008 17:25

holubek002: Hm, poslední boss je poněkud tuhý, to je pravda, ale na druhou stranu tvůrci nejsou tak hloupí, takže nemusíš hrát pořád od začátku. Jinak mě celkem naštvalo, že po dokončení se nedalo pokračovat ve sběru perel, takže mi jich chybělo celkem dost (a to jenom v tom kráteru jich je asi 18).
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 7. 3. 2008 17:26

Nechal jsem si na NB El Matador a chci ho dojet :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Darwel 7. 3. 2008 18:19

Pořád NWN2... Už mi z toho, jak mi do party lezou pořád noví a noví lidi začíná lehce hrabat...

At už je konec!!!
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 7. 3. 2008 21:44

Znovu jsem instalnul CSM, závislost je zpět... :)
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pilf4r 9. 3. 2008 10:55

Po dlouhé době sem se dostal k Soldier of Fortune 1 a Fallout 2...
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 3. 2008 12:19

Pročpak asi všichni hoblujeme Stařešinky?!...no po kontrole,,Novinek,,se již vůbec nedivím...,zatím ,,tesám,,...no i Blitzkríg s datadiskama láká neboť,,2,,byl votřes...Starej Pes+Starec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Ted 9. 3. 2008 23:57

Tak trošku z toho "staršího" proudu vybočím - začal jsem s Gears of War. Dost mě to chytlo, masakr jak má být, jen místy umírám víc, než by bylo zdrávo. Chtěl bych se ale zeptat těch co to už odehráli, jak jsem asi tak daleko? Zrovna padla noc a já se musím držet při světle kvůli těm můrám, či co to je. Nechci aby mě čekalo stejné nemilé překvapení jako při hraní Penumbry, kdy konec přišel mnohem dřív, než jsem doufal... Ď.
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Thowt1 10. 3. 2008 10:30

Ted: mrkni do navodu, ja to tak robim, da to cloveku pomerne dobru predstavu, kde asi je, napr. ja hram teraz Halo, vcera som mrkol, ze som dokoncil 5tu misiu, v hre ich je 10, tak som zhruba v polke :)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Předchozí stránkaDalší stránka