Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wint3r 17. 1. 2008 18:00

Normálně se mi podařilo rozjet Road Rash bez DOSboxu...paráda 8) .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 17. 1. 2008 22:40

Začal jsem Need For Speed: ProStreet. Teda...docela zklamání. Jízdní model je ala jiná novější NFS, poškození taky zatím žádný zázrak. Grip je prostě nudnej okruh, drag je jinej než třeba v Undergroundech. A celkově se mi moc nelíbí... Grafika je taková...rozhodně ne nextgen, to už FlatOut 2 vypadá líp.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 1. 2008 22:50

Flat Out je narozdíl od NFS:PS hra s velký H

EA jde s takovýmito výtvory pomalu, ale jistě do kytek, pokud s tím nehodlá něco začít dělat. Ale bohužel, serie NFS je už tak protřelá v herním světě, že ti neznalí pořád kupujou a kupujou a kupujou. To samé nechápu někoho, kdo hraje Sims a přikoupí si milion datadisků, když jeden stojí 999Kč a datadisk je prakticky o ničem :roll: ....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 17. 1. 2008 23:19

includes píše:Flat Out je narozdíl od NFS:PS hra s velký H

EA jde s takovýmito výtvory pomalu, ale jistě do kytek, pokud s tím nehodlá něco začít dělat. Ale bohužel, serie NFS je už tak protřelá v herním světě, že ti neznalí pořád kupujou a kupujou a kupujou. To samé nechápu někoho, kdo hraje Sims a přikoupí si milion datadisků, když jeden stojí 999Kč a datadisk je prakticky o ničem :roll: ....n/quote]
Tak tak. Prostě EA ze svých sérií udělali dojičky na $$$ a o samotné hry se moc nestarají :roll: Prostě vydání co nejdříve, napucovaná grafika, megahyper reklamní kampaň a nějaká ta hratelnost. Celé :? Vem si NFS - poslední alespoň slušnější díl jsou podle mne Underground 2 a nejlepší samozřejmě Porsche :P V dnešní době se mi zdá, že platíme ne za NFS hru, ale za NFS značku, EA značku a za licence automobilů. Protože samotná hra stojí minimálně v posledních třech dílech (Most Wanted, Carbon a ProStreet) leda tak za prd. FlatOut 2 je DALEKO levnější než NFS: PS (NE! OPRAVDU ZA TO, CO NFS:PS PŘEDVÁDÍ, 1300 DÁVAT NECHCI!!!) a hlavně je LEPŠÍ - a to po VŠECH směrech 8) Totálně mě dostalo, že FlatOut 2 drtí nejnovější NFSka i v grafice :lol: :lol: :lol: Myslím, že EA by měli vyslat lidi z NFS týmu do Finska k tvůrcům FlatOuta na školeníčko o tom, jak se má dělat POŘÁDNÁ a POCTIVÁ automobilová arkáda. :wink: 8) A to raději taktně mlčím o NAPROSTO ZHULENECKY provedeném menu v NFS: PS. Něco TAK nepřehledného jsem už DLOUHO neviděl :roll:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 1. 2008 00:28

S tím menu se ti to povedlo :D, ale souhlas. Já se v tom taky tak motal a byl zmatenej jak lesní včela v dešti ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 1. 2008 06:23

Drtím FO2,když už to vzpomínáte :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 18. 1. 2008 08:23

jezek píše:Drtím FO2,když už to vzpomínáte :wink::/quote]
Jseš můj člověk :twisted: Druhého FlatOuta mám také rozehraného spolu s nejnovějšími NFS. Verdikt: FO2 je zatím nejlepší automobilová arkáda na PC (a navíc OPRAVDU levná - 3 kilíčka v GOLDu s jedničkou :P 8) ), zatímco NFS jsou zombie-hra (já nevím, jak to pojmenovat :lol: ), která prostě těží z legendárního jména, ale s ohledem na svoji cenu (PŘEDRAŽENÝCH 1300 :blicí smajlík: ) nenabízí odpovídající kvalitu. Je hezké, že už má model poškození, ale není to ono. FO2 je ničivější a drsnější, o hodně. Prostě...pokud dobrou automobilovou PC arkádu, tak FO2 za tři stovky 8) NFS si koupí jen frajírek, co se chce vychloubávat před kámoši (a ne, on si je raději stáhne nebo smahne :twisted: ) nebo člověk, který ve hrách moc velký přehled nemá (NFS značka má OBROVSKÝ zvuk, ale kvalita už pár let notně kulhá). Nedivím se, že lidi mají ProStreet většinou obstarané "jinou cestou". Já osobně neznám ve svém okolí NIKOHO, kdo má JAKÝKOLIV díl NFS v originálce... v origu se vyplatí koupit jen staré díly do pětky a pak možná U2, tři poslední díly jsou totální břečka :roll:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 18. 1. 2008 09:17

Torham
Nahodou, MW sa im podaril :) Sice Porsche bolo najlepsie, ale u mna sa na druhom mieste drzi prave MW, za nim az U2...
DC20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 18. 1. 2008 10:04

DC20 píše:Torham
Nahodou, MW sa im podaril :) Sice Porsche bolo najlepsie, ale u mna sa na druhom mieste drzi prave MW, za nim az U2...
Bohužel nesouhlasím. MW jsou stupidní, jak to jen může být. Honičky s policajty? Na začátku super, na vyšším heat levelu máš problémy. To je OK. Tedy dokud nezjistíš, že těch honiček musíš udělat x, abys vůbec postoupil ve hře (jsou jednou z podmínek dalšího postupu v kariéře). A ruku na srdce - koho baví jet třeba 50 honiček, než se někam dál dostane? Taky musíš splňovat kritéria, jako třeba ujíždět po daný čas policii (ti jsou na nízkém heat levelu totálně tupí, během chvilky ti naskočí cooldown a kritérium nesplníš :? ). Prostě špatně vystavěná hra. Raději nemluvím o NAPROSTO stupidním pokusu o příběh - promiň, ale vychvalovat piráta silnic do nebe, dělat z něj hrdinu a policajty odsoudit do role šašků a cannon fodderu pro tvoje meganabušený auto je STUPIDITA! Grafika je celkem dobrá, lepší než u Carbonu. Akorát to HDR bije do očí absolutně nehorázným způsobem. Auta? Hezkej výběr, ano. Tuning? Oproti U2 slabota. Ale nejvíc mě vadí, že MW si hraje na drsnou závodní hru, kde drtíš vše i s policajty...ta hra NENÍ drsná. Model poškození 0, poškozování okolí je bídné (zahraj si FlatOut 2 a uvidíš, co je to chaos a destrukce! :twisted: ) - třeba zrušíš autobusovou zastávku a její trosky zmizí (!! :shock: :? :roll: ) ve vzduchu...na trati není znát, žes tam něco rozflákal (na trati nezůstavají trosky rozflákaných věcí, ve FlatOutu 2 naopak ano - a když se třeba obchodní čtvrtí prožene osmička aut, tak je to prostě znát...všude trosky, vysklené výlohy, atd :twisted: ). Prostě nedodělek...určenej k rejžování prachů. Nebudu ti brát názor. Pokud se ti MW libí, budiž. Já jen píšu svůj názor na tu hru :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 18. 1. 2008 11:26

tak dojel jsem ve volných chvílích CoD4ku a zkusil si i MP po netu... SP je nabušenej až po okraj - jen opět ta délka. Kdyby neměli vývojáři nápady, tak neřeknu, ale tam je milion nápadů, které by se dali rozpracovat - z černobylu by se dala udělat celá kampaň. Je tam 15 let časová propast. MP je perfektní a proto ta hra má tak vysoké hodnocení, protože pokud bych měl hodnotit SP, tak skrze tu až žalostně směšnou délku by hra, která je na pultech za 1200 (což je na PC hru v dnešní době moc a celkem mě to bolelo, když jsem jí kupoval), nejvíc 7,5/10. Ale i přesto se jedná o nejlepší díl série po stránce hratelnosti a nápadů. Jakožto fanouškovi série nesmí chybět. Teď si chci zkusit projet NDS verzi... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 18. 1. 2008 11:53

Logan007 píše:tak dojel jsem ve volných chvílích CoD4ku a zkusil si i MP po netu... SP je nabušenej až po okraj - jen opět ta délka. Kdyby neměli vývojáři nápady, tak neřeknu, ale tam je milion nápadů, které by se dali rozpracovat - z černobylu by se dala udělat celá kampaň. Je tam 15 let časová propast. MP je perfektní a proto ta hra má tak vysoké hodnocení, protože pokud bych měl hodnotit SP, tak skrze tu až žalostně směšnou délku by hra, která je na pultech za 1200 (což je na PC hru v dnešní době moc a celkem mě to bolelo, když jsem jí kupoval), nejvíc 7,5/10. Ale i přesto se jedná o nejlepší díl série po stránce hratelnosti a nápadů. Jakožto fanouškovi série nesmí chybět. Teď si chci zkusit projet NDS verzi... :)A/quote]
Naprostej souhlas. Já hru dohrál taky a fakt super. Krátký single je napěchovaný skvělými zážitky a zajímavými nápady (už ten posun o 15 let zpátky do Pripjati je zajímavý a ta mise je z celé SP hry asi nejlepší :wink: ). Škoda jen té krátkosti, jinak supa, supa. A cena by nemusela být tak vyšponovaná...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 18. 1. 2008 11:56

Torham
Jasne. Je tam niekolko neprilis dobre vyriesenych veci, ale mna ta hra bavila. A bavila ma viac ako U2. Preto sa mi zda lepsia. Ten Flatout2 ma az tak nebavi :P
DC20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 18. 1. 2008 12:08

DC20 píše:Torham
Jasne. Je tam niekolko neprilis dobre vyriesenych veci, ale mna ta hra bavila. A bavila ma viac ako U2. Preto sa mi zda lepsia. Ten Flatout2 ma az tak nebavi :P
Jo, každého baví něco jiného :wink: Mě baví FlatOut 2 a MW považuju za komerčáckej patos, kterej FlatOutu 2 nesahá ani po kotníky... 8)

Že tě FO2 nebaví? Není to tím, že v té hře musíš umět alespoň trochu řídit? :mrgreen: Narozdíl od MW tam nemáš SpeedBreaker a zatáčky nejde vyjíždět stylem "bum o mantinel/zeď a hoblovačka plechů :mrgreen: ", protože ve většině případů jsou mantinely zničitelné, takže tou zatáčkou proletíš rovně :mrgreen: 8). Nad to je FlatOut takovej živější, dynamičtější - nezlob se, ale nulovej model poškození a mizerná destruktibilita prostředi v MW působí NEHORÁZNĚ uměle - když to třeba narveš ve 250 do zdi a na autě není ani škrábaneček, tak něco NENÍ v pořádku...ve FlatOutu si můžeš auto oholit upe až na trubkovou konstrukci...každý náraz se na vzhledu auta projeví... A když už jsme u požitku z jízdy, tak jízdní model FlatOutu 2 je sice arkádový, ale DALEKO lepší než v MW. Soundtrack má lepší FlatOut 2 8)

BTW: MW považuju (a nejsem určitě sám) za NEJHORŠÍ díl NFS série :wink:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DC20 18. 1. 2008 12:40

Torham píše:Že tě
DC20
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 18. 1. 2008 15:11

DC20 píše:Myslis si ze po prejdeni NFS Porsche jazdim stylom "bum o mantinel/zeď a hoblovačka plechů :mrgreen: "? :roll: Proste ma ta hra nebavi no... A ci je MW najhorsi zo serie NFS alebo nie je mi jedno. Pretoze mna bavi a to mi staci 8)-/quote]
OK, beru zpět a omlouvám se :oops: To se stane, že něco někoho nebaví a jiného zase jo. Mě nebaví NFS protože mi připadají umělé a málo kvalitní vzhledem k hype a ceně. A naopak mě baví FlatOut 2, protože v něm se můžeš fantasticky vyřádit :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků