Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 12. 2006 12:18

Marcel Kudlvasr píše:Copa Cobra i Ty Brute bloudíš v MORRO,a předtím?!A chceš s ním Pomoct?!..či o něm Pokecat?!...Marcela by to potěšilo...a Radost udělalo,že...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 29. 12. 2006 19:18

Torham píše:Já hraju krom FF IV taky FF V,VI,VIII...a všechny to jsou boží hry :P /quote]


heh a to je jako všechny střídáš? To bych v těch příbězích měl za chvíli asi pěknej guláš :) .
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 31. 12. 2006 00:35

counter strike 1.6
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 31. 12. 2006 08:38

LaughingMan píše:
Torham píše:Já hraju krom FF IV taky FF V,VI,VIII...a všechny to jsou boží hry :P /quote]

heh a to je jako všechny střídáš? To bych v těch příbězích měl za chvíli asi pěknej guláš :) .>/quote]


Dle nálady, ale teďka se věnuju VIII, jinak v tom guláš zase tolik nemám, ale pro všechny platí, že mě svými příběhy ohromily...
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 31. 12. 2006 13:25

Torham píše:Dle nálady, ale teďka se věnuju VIIII/quote]

yep to já taky, ale už se blížim ke konci :( . Zajímavý, že jí hraju podruhý a baví mě úplně stejně možná i o trocho víc než při prvnim hraní. Ale tak jsem to měl vlastně i u sedmičky, no jo jak já říkám, neni nad hry s příběhem. 8)
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 31. 12. 2006 15:12

Hm..ale já VII bohužel nemám..nevíš, kde bych ji sehnal? Myslím PC verzi. BTW: pokud je tohle OT, tak sorry
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 1. 1. 2007 12:43

No jo s PC verzí to máš těžký. Já osobně bych to řešil koupí PSX verze a hrál to přes emulátor, kupodivu hra vypadá lépe a nejsou takové problémy s kompatiblitou s dneštním hardwerem a softwerem, přeci jen už je to hodně stará hra. Ale jedno upozornění, může se stát, že po FFVII se ti všechny ostatní hry budou zdát naprosto nudné a o ničem, tak jako se to stalo mně :). (teda dokud jsem nepoznal další vynikající jap. série) :)
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 1. 1. 2007 21:45

Právě mám reinstalovaný Win, tak si asi jako první nainstaluju Top Spin 2 :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 1. 1. 2007 22:03

->Torham: PC verzi FF VII vrele nedoporucuju, je to extremne prasacky port. Hudba je tam v MIDI, zni otresne.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 1. 1. 2007 22:05

Dark_one:naprostá pra*árna......a já měl navíc problém že v jedné části mi to hodilo chybu a nedostal jsem se dál
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 2. 1. 2007 02:10

includes píše:Právě mám reinstalovaný Win, tak si asi jako první nainstaluju Top Spin 2 :))/quote]


Už to letí z PC :x ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 3. 1. 2007 07:41

Dark_one píše:->Torham: PC verzi FF VII vrele nedoporucuju, je to extremne prasacky port. Hudba je tam v MIDI, zni otresne.


FF VIII taky, ale já PSko nemám :? a nehodlám si ho kupovat...na druhou stranu VIII je skvělá (myslím příběh a hratelnost), bohužel to hatí technická stránka, ale ty skvělý filmečky platí i pro PC verzi :wink:
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 3. 1. 2007 07:43

LaughingMan píše:No jo s PC verzí to máš těžký. Já osobně bych to řešil koupí PSX verze a hrál to přes emulátor, kupodivu hra vypadá lépe a nejsou takové problémy s kompatiblitou s dneštním hardwerem a softwerem, přeci jen už je to hodně stará hra. Ale jedno upozornění, může se stát, že po FFVII se ti všechny ostatní hry budou zdát naprosto nudné a o ničem, tak jako se to stalo mně :). (teda dokud jsem nepoznal další vynikající jap. série) :)i/quote]


No...to není zase tak špatný, FF VII je stará, takže by mohla bejt celkem levná :wink: . Ale zase myslím, že bude celkem nedostupná :( ... a ten emulátor zase není tak blbej nápad, jenom to krkolomný ovládání. Co se týče kompatibility, PC verze VIII mě na WinXP Home SP2 (HW: Athlon XP 2000+, MB Asus A7V8X-X, RAM 256 MB, grafika ATI Radeon 9250 64 MB VRAM, HDD ExcelStor J360 60 GB,7200 RPM) beží jak po másle :)
PS: Ta tvoje věta "může se stát, že po FFVII se ti všechny ostatní hry budou zdát naprosto nudné a o ničem" u mě platí, akorát jde o FF VIII :D
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 3. 1. 2007 19:41

includes píše:
includes píše:Právě mám reinstalovaný Win, tak si asi jako první nainstaluju Top Spin 2 :))/quote]

Už to letí z PC :x ..../quote]


To byla asi zábavná hra co :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 3. 1. 2007 19:41

Warcraft 3:TFT
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků