Nejobtížnější hra vašeho života ?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod salex 14. 8. 2006 21:20

Ace Combat: Belkan War ale to asi nebude úplne naj.
Čo nemôžeš urobi? dnes neodkladaj na zajtra,urob to pozajtra a máš dva dni volna.
Návody na všetko pre MOTO

Programy pre MOTO
salex
First Blood

Odeslat příspěvekod Jont 19. 8. 2006 12:52

Pro mě byla nejtěžší hra MGS 3, když jsem se snažil udělat titul Chameleon na získání neviditelnost. Nesmíte mít ani jeden alert a žádné continue. PO většinu hry to šlo, ale nejvíc časue jsem strávil u toho, jak se snake setká s evou v té červené továrně. Ráno se probudí a snake musí odstranit všechny vojáky. Je hrozně těžký nenechat se uvidět. Jsou prostě všude. Ale nakonec jsem to zvládl, ale musel jsem snad stokrát použít exit a pak load game. Ale co sem slyšel, tak takový DMC 1 a3 taky nejsou pro nešiky a jsou fakt těžký.
PS4ever
Jont
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 19. 8. 2006 13:46

Jo, DMC 3 na obtiznost Dante Must Die maji vsechny, i ty nejposlednejsi radove potvory nahozenou takovou "skoronesmrtelnost" :)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dark_one 19. 8. 2006 13:48

Chumbaba píše:Co jsem slyšel, tak hodně těžké je zabíjení nepovinných bossů ve Final Fantasy, zejména v desítce. Ale do toho jsem se ani nepouštěl, tak hardcore zase nejsem. /quote]

Kamos mi ukazoval, jak ve FF X serezal Omegu, celkem brnkacka :)
Nejhorsi je imho Ruby Weapon ve FF 7
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pipin 19. 8. 2006 19:42

Dark_one píše:
Chumbaba píše:Co jsem slyšel, tak hodně těžké je zabíjení nepovinných bossů ve Final Fantasy, zejména v desítce. Ale do toho jsem se ani nepouštěl, tak hardcore zase nejsem. /quote]

Už si to nepamatuju, ale nebyla Ruby weapon povinná?
Pipin
Rampage

Odeslat příspěvekod Xoddam 20. 8. 2006 01:11

RE ALL: Projek igi (pohoda, znam trik), W3 pohoda chce to len skusenosti, Oni - hral som len na normale a pohoda ..... ALE, najttazsia a najhorsia hra, ktoru som si kupil original a nikdy nevyhral voju sa vola IMPERIUM GALACTICA II,fuj fuj fuj .... cds sem dal kamosovi at je schova a nikdy mi je neda spet, 5 let sem hraval vojny, asi 9, reinstalovano, znicene klavesnice , podliate oci, pokazene misky, stresy doma A NE A NE TU VOJU VYHRAT, NA NEJLEHCI UROVNI!!!!! FUJ NIKDY TO UZ NECHCI VITET ..... Prosim nehrajte to ... znici vas to .....
Xoddam
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 20. 8. 2006 13:25

Pipin píše:
Dark_one píše:

Už si to nepamatuju, ale nebyla Ruby weapon povinná?
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 20. 8. 2006 14:08

Hry nejsou těžké-je jenom těžké najít spůsob jak to pochopit
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Wiskas 20. 8. 2006 14:18

Dark_one píše:Kamos mi ukazoval, jak ve FF X serezal Omegu, celkem brnkacka Smile

Ruby není těžká, je jen namunchkiněná. S partou 3 postav na 99 lvl a troškou kombinování MASTER materií ji dáš se zavřenýma očima, a vůbec celá FF7 je strašně jednoduchá, když věnuješ trochu času trénování. Řekl bych že taková Omega ve FF8 musí být mnohem těžší, jelikož leveluje s tebou.
For God doth know that the day ye eat thereof yer eyes shall be opened and ye shall be as gods, knowing good and evil.
Wiskas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 20. 8. 2006 14:30

Wiskas píše:
Dark_one píše:Kamos mi ukazoval, jak ve FF X serezal Omegu, celkem brnkacka Smile

Ruby není těžká, je jen namunchkiněná. S partou 3 postav na 99 lvl a troškou kombinování MASTER materií ji dáš se zavřenýma očima, a vůbec celá FF7 je strašně jednoduchá, když věnuješ trochu času trénování. Řekl bych že taková Omega ve FF8 musí být mnohem těžší, jelikož leveluje s tebou.t/quote]

No Emerald byl docela lehký, akorát ten čas byl trochu zákeřný, ale Ruby je těžký i když máš vše na max, problém je v tom, že ti vyhodí nějakou postavu a už bojuješ jenom ve dvou.
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Wiskas 20. 8. 2006 16:57

Majklbig píše:akorát ten čas byl trochu zákeřný
For God doth know that the day ye eat thereof yer eyes shall be opened and ye shall be as gods, knowing good and evil.
Wiskas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 20. 8. 2006 17:01

A kde si našel tu Underwater materii, já sem sice Emeralda porazil i bez ní, ale nikde se ji nenašel. prý měla být někde v té potopené ponorce nebo letadlu, ale já ji tam nenašel,. nebo pokud mám Emeralda už poraženého tak tam už není?
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Wiskas 20. 8. 2006 17:04

V průhledné rouře na cestě k Underwater reactoru v Junonu musíš morfovat Ghost Ship na Guidebook. A ten pak vyměníš u člověka v jednom domě v Kalmu za Underwater.

EDIT k tomu nahoře - když jsi sadista, tak si ještě můžeš vzít W-Summon a Quadra magic, ale to už vážně není ani férový ani zajimavý. To bys ji zabil za dvě kola :D
Naposledy upravil Wiskas dne 20. 8. 2006 17:09, celkově upraveno 1
Wiskas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 20. 8. 2006 17:09

Ten myslím už mám, tak to hned zítra zkusím vyměnit, tak to se vrátím k FF7 asi po 3 letech :)...díky
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 22. 8. 2006 13:09

Tak sem po více jak 3 letech zapl FF7 a vrátily se vzpomínky na tuhle skvělou hru. Zašel sem do Kalmu a dal tomu dědkovi co chtěl. První mi dal 3 Master materiie, pak si odemě vzal ten guide book a dal mi za to Underwater materii. Pak chtěl ještě nějakou Desert rose, ale tu sem neměl. neví kde ji sehnat a co za ni dostanu?
Majklbig
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka