Nejobtížnější hra vašeho života ?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 29. 5. 2006 05:28

cha ty mise v Sa od Zera sem dělal na PC jednou ale potřeboval sem k tomu cca 4 ruce a tak když se mi to napoprvé nepodařilo (došel mi benzín ale chybělo mi tak 20 metru do konce) vzal sem si svuj gamepad a bylo to :D
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod visor(smazano) 29. 5. 2006 05:48

IN COLD BLOOD na ps byla opravdu "chladnokrevna".
visor(smazano)
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 29. 5. 2006 06:36

Ic Cold Blood ta hra mě hodně bavila, byla sice těžká ale hodně atmosférická...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 29. 5. 2006 08:36

No a já se teď trápím v pitomé misi Managment issues - doufám že ji zase nebudu hrát rok B-) Ono je dost těžké vrátit se do konvoje v pěti sekundách že jo.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 5. 2006 13:39

visor píše:IN COLD BLOOD na ps byla opravdu "chladnokrevna".

Jejku ted jsi mi připoměl tuhle skvělou hru...je to byly časy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod David Sláma 29. 5. 2006 13:48

Že bych taky přispěl? Když už všude tak ryju do PC, že neumí hrát GTA:SA, tak mu taky dám nějaký argument na mě :twisted: ...snad si tím moc nepodryju recenzentskou autoritu a budete mi ještě něco v článcích věřit :).

Banální mise "Čištění města" ve Warcraft 3. Napoprvé jsem bez problémů těch 100 civilistů zmátil dřív než démon, ale pak jsem nejak přišel o savy a od té doby mám z té mise tak trošku komplex, vůbec mi nejde.
Naposledy upravil David Sláma dne 29. 5. 2006 15:06, celkově upraveno 1
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PC 29. 5. 2006 14:41

Tahle mise mi šla, ale pak mě celý slavný warcraft 3 přestal bavit kvůli pitomému dabingu. GTA:SA jednou dohraju, akorát je pravda že savepointy by se hodily no ;)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 5. 2006 14:45

[quote="David Sláma";
Banální mise "Čištění města" ve Warcraft 3. Napoprvé jsem bez problémů těch 100 civilistů zmátil dřív než démon, ale pak jsem nejak přišel o savy a od té doby mám z té mise tak trošku komplex, vůbec mi nejde.o/quote]
Jo tuhle misi jsem dělal asi 50-krát (nekecám) Protože neumím moc anglicky a nepochopil jsem co mám dělat-tak jsem se jen bránil nahoře v základně čím dál tím větším útokům a nebo jsem se snažil zabít toho kozla :lol: Když mi kámoš poradil že mám umlátit 100 nevinných civilistů dřív než kozel přemění stejný počet lidí na démony tak jsem to dal asi napodruhý :mrgreen: (to jsem ale lama co ?)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod bourák 2. 6. 2006 19:28

"Je lepší shořet než vyhasnout."Kurt Cobain
bourák
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 6. 2006 20:20

Po dnešku už je to jednoznačně Fish Fillest, ta hra je výborná, ale když jsem zapoměl na quick save a tu samou věc dělal po 10. tak už to bylo lehce frustrující. :) Jinak další taková klasická "nervácká" záležitost je Captain Claw, malovaná plošinovka... To bylo vzteku. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Skinny 2. 6. 2006 22:12

[quote="bourák";http://www.matiz.cz/view.php?cisloclanku=2005030502 tohle je nejobtížnější hra :PP/quote]

zkoušel sem to a je to fakt těžký sice sem hrál 30 vteřin a pak mě to nebavilo ale je to těžký
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 6. 2006 22:34

Skinny píše:[quote="bourák";http://www.matiz.cz/view.php?cisloclanku=2005030502 tohle je nejobtížnější hra :PP/quote]

zkoušel sem to a je to fakt těžký sice sem hrál 30 vteřin a pak mě to nebavilo ale je to těžkýo/quote]

Jo tak to je fakt ulet...nemám na to nervy :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 6. 2006 22:35

To je blbost to je težké, to beztak ani nejde..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating

Odeslat příspěvekod 2Pix 3. 6. 2006 03:44

dfoupichslofa TOP TEN nocnich mur od detstvi (a skoro vsechny nedohrany) :

10) Manic Miner (po nekolika letech dohrano)
09) Saboteur 2 (stale posledni mise predemnou)
08) Jet Set Willy (dohrano po nekolika pocmaranejch papirech s mapkou)
07) Pyjamarama, Three Weeks in Paradise, Herberts Dummy Run (jen Herbert dohran)
06) Aliens versus Predator (Directors Cut je od slova "voe to je zahul")
05) Equinoxe (nekolik A4 pocmaranejch s mapou)
04) Dan Dare : Captain of the Future (pulka hry za mnou a hromada ctvereckovanyho papiru)
03) Antiriad (dohrano po nekolika -destitkach- stresujicich vecerech)
02) Flappy, Wooky, Moty (3x 200 levelu ... 15 let a stale nedohrano)
01) .... HLIPA !!!!!! tu hru sem dodneska nedohral a to je to skoro 10 let co ji pravidelne venuju nekolik hodin tejdne...

jinak tech her co mne dodneska deptaj je samozrejme vic, na PC sem nikdy nic tak slozityho (a na druhou stranu zabavnyho) nenasel .. mozna vyjma TIM, Toonz a jeste par logickejch hricek - tak do roku 95

hry na PC jsou oproti tomuhle brnkacka a daj se dohrat levou zadni :-)))
To ze nad nejakym mistem visim par hodin a porad quick save, quick load mne nebavi, takze to se neda brat ani jako "obtiznost" .. spis primitivnost. Vetsina her vyse popsanych jsou hry z dob osmibitu (takze defaultne zadnej save), u nekterejch her nejakej progress savuju (uz to hraju jen na emu), ale to jenom pro to, ze nemam cas to dal hrat - ale pres to dodrzuju pravidlo "umres - umrels a jedes znova"
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Ondřej Čada 3. 6. 2006 16:32

Splinter Cell.
V prvním díle jsem skončil v misi CIA HQ a v PT asi v páté misi.
"I carried a torch for you through the wind and rain,
I'll never forget you, but I won't see you again." - PHIL COLLINS
Ondřej Čada
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka