Nejobtížnější hra vašeho života ?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 21. 5. 2007 23:44

Berzeger píše:Ty blaho, Prince of Persia 1 byl hodne tezkej :) ne, nemyslim Sands of Time, myslim uplne ten prvni jeste pro DOS.
ano mi vieme ze taka hra je, inak to bola moja prva gameska a ako 9 rocny som nemal problemy :wink:
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 22. 5. 2007 07:20

Berzeger píše:Ty blaho, Prince of Persia 1 byl hodne tezkej :) ne, nemyslim Sands of Time, myslim uplne ten prvni jeste pro DOS.

Já tam nikdy neuměl udělat začítek 3 levelu (možná 4),když se mělo jít do prava,stoupnout na plošinku a pak rychle doleva a přeskočit ty tři díry za sebou.To za mě vždycky musel skákat někdo jiný :x
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 5. 2007 08:07

No z těch co jsem dohrál (a nerozšlapal :wink:) to byl asi WALKER (AMIGA]

3 životy / 3 energie / 8 levelů / na lékárny se nehraje / HC obtížnost
Obrázek

pak HIRED GUNS od téže firmy (PSYGNOSIS/DMA DESIGN) a z novějších asi DEVIL MAY CRY 3 v americké verzi, která byla bůhvíproč mnohem obtížnější, než ta japonská a evropská.

Taky třeba ALIEN BREED II, SUPERFROG, BUDOKAN, HEAD OVER HEELS, WOLFCHILD, CONAN THE CIMMERIAN, CADAVER I,II (u tohohle jsem rozštípal AMIGU500:-)), CHAOS ENGINE 1,2, PROJECTX - veskrze všechno z osmi-šestnácti bitů, kde v podstatě každá hra byla bez traineru PEKLO.
S příchodem PSX přišla do her zajímavá možnost a to, že se daj dohrát :-).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 22. 5. 2007 08:19

Cadaver bylo opravdu psycho. Ani jsem se ho nepokousel dohrat, protoze mam rad sve psychicke zdravi :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panCroup 22. 5. 2007 15:54

R-type, ten rozhodně patřil k tomu nejtěžšímu, co jsem v životě hrál. Ale bavil mě tak, že jsem si ho pořídil i na PS, i na GBC :) Strašná návykovka.
Didactic, Mega Drive II, PS, GameBoy, PS2, PSP
srdcovky: Final Fantasy, MGS, Little Big Adventure, The Longest Journey, Vandal Hearts, GTA, Half-Life 2
"Ti Římani jsou blázni." Obelix
panCroup
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mirdasl 22. 5. 2007 16:00

GTA-San Andreas(nedohráno do konce fakt mě štvala obtížnost)konkrétně u mise kdy sem musel lítat dvouplošníkem těsně nad zemí..poté sem hru odinstaloval,byla na starém skomírajícím PC,ted mám nové a ona hra mě nejede(už to neřeším :-D)
mirdasl
Rampage

Odeslat příspěvekod Darwel 22. 5. 2007 18:08

Když nad tím tak přemýšlím tak možná HardCore CS 1.5... Tam moc lamek jak v 1.6 není a když se na serveru shromáždilo pár skillerů na poměry 1.5 tak si člověk neškrtl ať se snažil jak chtěl... :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 5. 2007 10:52

K Čertu ,cokoliv ,,HC,,bez cz a cz Mana...po 5O-ce ,Neuroňi prchaj z šedous Headu,,v 5-stupech ,Hech...Tydýt Marcel od Zvonu...Ach jo...
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod OCELOTR 23. 5. 2007 13:05

Marcel Kudlvasr píše:K Čertu ,cokoliv ,,HC,,bez cz a cz Mana...po 5O-ce ,Neuroňi prchaj z šedous Headu,,v 5-stupech ,Hech..../quote]

Ty vogo Marceli to je to tak těžký hrát po padesátce ? :wink: Ale bez tý češtiny to chápu.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod martinns 7. 6. 2007 10:06

Tak pro me asi Systemshock 2 ani ne tak ze byli nepratele tezci (mimo tech na konci) ale spis jednotlivymi "rebusy" zejmena tan 6 nebo 7 level a bajit pristupove heslo v obrazech rozesetych po celem levelu lodi bez kouknuti do navodu bych to hral mozna jeste dneska.... a jeste zniceni Shodan v tom jeho paralelnim svete hlavne ty chobotnice nebo co to bylo jak ho chranili.
Co bylo taky docela mazec cela serie Rainbow six jedna ci dve rany a cau nebo jit znova celej level znova kdyz zabili teroriste ci ja:) na konci levelu rukojmiho.
Amiga 500 -> NES -> SNES -> PS1 -> GC ->GBA -> XBOX -> XBOX 360 -> Wii
Stale PC (Acer Aspire 3023)

Wii is small Revolution....
martinns
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rambo 7. 6. 2007 12:41

HALI32 píše:Nejde říct, nejtěžší hra, protože když hra chytne tak není problém ji zahrát. Ale některé přes svou obtížnost přestanou bavit, např. FarCry. Většinu lidí. co znám, tak v půlce hry je už to nebavilo. /quote]

Asi tak nějak
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage

Odeslat příspěvekod kurcatovium 10. 6. 2007 16:12

Nejobtížnější hra mého života: život
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod HALI32 10. 6. 2007 16:29

zatim jsem hral i narocnejsi :D
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Darwel 10. 6. 2007 20:05

kurcatovium píše:Nejobtížnější hra mého života: život:/quote]
Paradox je na tom to, že život není (neměl by být) hra. :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 11. 6. 2007 05:13

Ajajaj Darwele ,stárneš...nám Tuná...Život Hrou je ,i když s ,,omezeným počtem životů a bez SAVE/LOAD!,že,,....a docela záleží
,jak moc jsi si ,,na něj Hrál před Ním!,že,,....Je dobré si před vlastní ,,HROU,,...,přečíst co nejvíc Manuálů a INFA ,od Těch ,,co šli po Cestě,,...před Tebou...Hmmm-říká se TOMU ,,vymoženosti Civilizace,,...již od Janečkova ,,KYJE,,...,pak se Dá někdy ,,vydejchat i Ta Hardcore HRA,,....,,Kdo si Hraje - nezlobí ...a hech ...má Větší šance Přežít...někdy...Hráč a Tulák Marcel od Zvonu...Dodatok:Ocelovej Lotře
- byl To kolikrát i Probléma na ATARI a AMIZE ve ,,40.-ti.....,že...HE.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka