Nejobtížnější hra vašeho života ?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alimak 23. 8. 2006 15:39

Nikopol: pak už jsou opravdu mega ultra těžké místnosti, někdy to svádí kouknout se do návodu, ale to by myslím byla neodpustitelná chyba :)
I want it now I want it now not
the promises of what tomorrow brings
I need to live in dreams today

PC, PS2, NDS LITE, XBOX 360
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 23. 8. 2006 15:55

Alimak: To ano, neodpustitelná, přesně jak říkáš. Je to výzva, jako byl kdysi Mt. Everest, než se stal turistickou atrakcí :wink:
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 23. 8. 2006 16:02

Nikopol píše:Fish Fillets jsou logickou hrou od Altaru. Loni ji uvolnili jako freeware (teda tuším, že loni, mám na tohle mizernou paměť :P ), takže shánět bys nemusel dlouho.l/quote]


1998 - vydáno
2002 - freeware
2004 - open source
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 3. 3. 2007 09:59

asi to bude The Thing na PS2 u ktereho nemuzu udelat predposledniho bosse... :? obcas se k teto hre vratim a zkousim to znovu, ale po chvilce me to tak vytoci, ze zase leti do police :lol: :evil:
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 3. 3. 2007 10:05

To jsem dohral cele a rozhodne to neni nijak obtizna hra :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 3. 3. 2007 10:10

ja proste nemuzu udelat toho bosse co vysi za nohy na strope... a uz me to vazne stve :-( njn nekomu jde ono jinemu zase neco jineho... ;-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 3. 3. 2007 22:28

a jeste mam obrovskej problem v datadisku Painkillera... nemuzu v jednom kole preskocit po sobe jdouci propasti :-( jsou moc daleko od sebe okraje. zkousel jsem vse, ale proste me to nejde... a to je to jinak super hra. ach jo
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 3. 2007 02:39

J8 v the thing nemohl udělat bosse co byl za ním el. proud tak jste to do něho mohli pouštět ale stejně nic nepomáhalo...vyprázdnil jsem do něho všechny zásobníky a nic...zkoušel jsem to asi 100x a pak se na to vy...
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 9. 3. 2007 10:20

http://www.abecedaher.cz/index.php?page ... 0000003986 ja uz se dokonce i kouknul do navodu, ale stejne me to je k nicemu. proste me vzdy zabije :-( a na toho bosse jak tady pises je navod na viz.odkaz. neco jsem cetl, ze vzdy kdyz dostane slupku, tak mu mas strilet do krku... ja uz si to nepamatuju, protoze jsem to nejakej cas nehral...
Naposledy upravil Daemon666 dne 9. 3. 2007 10:20, celkově upraveno 1
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 9. 3. 2007 10:20

Jednoznačně Fish Fillets...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 9. 3. 2007 15:09

Tak pro mě byla nejtěžší hra Far Cry
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 9. 3. 2007 15:37

Nejtěžší, na to si asi nevzpomenu, ale těžké byly - Fish fillets, Fallout 1, 2 - bez návodu ani prd, Ghost recon - nějak jsem si ani necucl, hrál jsem to ale hodně dávno.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 9. 3. 2007 15:38

bohemka píše:Tak pro mě byla nejtěžší hra Far Cryr/quote]

A na jakou obtížnost jsi to hrál???? Jinak, podle mně ani zas tak těžká není, jen musí člověka bavit, aby u ní vydržel a zkoušel a zkoušel úseky, přes které není jendoduché se dostat.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 10. 3. 2007 00:13

Určitě Fish Filets, ale FC taky nebyla zrovna nejlehčí. Holt tam nefunguje rambo styl...
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 10. 3. 2007 15:07

Lord of the Rings: Return of the King - úplně poslední souboj ve hře. Člověk musel shodit gluma z útesu, což se mi ani po několika hodinách urputného boje nepovedlo. A obtížnost mám takovej pocit snížit během hry nešla :?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků