Kolik her jste dohráli ???

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 4. 2012 23:49

Dojel jsem pribeh v Assassins's Creed Revelations. Chybi mi vysbirat jen asi 40 diamantu a zkoupim nejaky pamatky, jinak to mam komplet. No sezralo to odhadem tak kolem 25-30 hodin.

Rek bych ze pribehove je ACR nejslabsi z Eziovy linie. Prvni tri ctvrtiny se nic moc nedeje(az na Altairovy vsuvky), ale posledni dve sekvence jsou super. Hlavne teda Altairova knihovna, tam nejaky ty emoce byly. Ale nejvic mne sere, ze po dvou dalsich hrach stejne nejsem o nic moc chytrejsi nez jsem byl na konci AC2. :D Tak snad ta trojka uz vsechno odhali.

Kdyz takhle zkazili MAss Effect, tak je AC moje jedinna nejoblibenejsi novodoba serie.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 4. 2012 10:18

A máš všechny ty přídavky? Konečně jsem začal hrát jedničku, ale přemýšlím, jestli jsou potřeba ty přídavky ke dvojce, ACB i ACR.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 4. 2012 10:57

Ne, ja hral jenom zakladni hry. Ty DLCcka (The Da Vinci's Disapperence a Lost Archive) jsem si nekoupil. Ono to stejne nema na pribeh zadnej zasadni vyznam a u toho posledniho sice asi neco navic bude, ale ty FPS sekvence mne moc nebavily.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 4. 2012 16:40

Botanicula - Machinarium se mi libilo sice vic, ale i tak hodne povedene :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 7. 5. 2012 16:59

Mass effect 2 + DLC za mnou. Splnene a prolezle snad uplne vsechno. Tentokrat prezili vsichni vcetne posadky a zabralo to 43 hodin, coz je skoro dvakrat tolik oproti jednicce :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 25. 5. 2012 21:27

tak Fallout 3 dohrán, jel jsem hlavně příběh a po nějakých 10 hodinkách to bylo za mnou..pocity celkem rozporuplný :D
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 12. 7. 2012 21:30

Spec Ops: The Line -
konec:
Řeknu vám takhle depresivní konce to jsem už dlouho neviděl, mam až chuť si to zahrát znovu abych si ujistil jak to do sebe všechno zapadá, ale říkam si proč na ně teda 33 útočila a kdo jim meitím velel
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 7. 2012 08:37

Zahraj si to znovu :) Nicméně kdo jim velel se asi nedozvíš, nejspíš měli svoje rozkazy dané předem. Proč na tebe a na všechny okolo 33. útočila si musíš domyslet sám, resp. v jednom intel balíčku je to naznačeno.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 27. 12. 2012 09:10

Protože už se ke compu letos nedostanu, můžu to uzavřít a napsat, co jsem letos dohrál: TES V: Skyrim, L.A. Noire, Batman: Arkham city, Diablo 3, Risen 2, Botanicula, Mass effect 3, Dishonored, Assassin´s creed 2 deluxe.

Myslím, že je to docela dobrá bilance, nato že mám dvě malý děti a chodím do práce...Botaniculu jsem hrál právě s dětmi a celkem se jim to líbilo.
Která z nich byla nejlepší? Váhal bych mezi Skyrimem a Batmanem...L.A. Noire bylo zklamání, Dishonored trochu taky. Risen 2 byl fajn, Mass effect taky moc dobrej, Diablo mě chvíli bavilo, ale je otázka,. jestli se k němu ještě vrátím...AC2 mě moc nebavilo, hru s tak paskvilním příběhem jsem už dlouho neviděl a ta hratelnost v době Batmana už není tak revoluční...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 12. 2012 10:23

V Botanicule jsem se zasekl a nevím jak dál - na jedné straně je taková černá potvora, co vypadá jako netopýr, na jiné mě zase zažene brouk a vypadá to, že je potřeba něco provést s hrajícími hruškami.

A akorát včera jsem dohrál Saints Row The Third - na 98 % (zbývá pár nepodstatných challenge jako skoky autem, na padáku, jízda na střeše auta a tak). Jak jsem GTA SA považoval za super hru, tak SR ji přeskočila o pěkný kousek - klidně si dovolím říct, že u téhle hry se nejde nudit. Když už jsem si myslel, že jsem všechno viděl, šoupla mi hra po splnění několika vedlejších misí zase něco nového, co přede mnou schovávala v rukávu. Jediný nedostatek vidím v tom, že maximální úroveň dosáhnete hrozně rychle (mně se to podařilo už v první polovině), pak během pár minut nakoupíte nejlepší upgrady a po zbytek hry jste prakticky nesmrtelní (jediný způsob, jak vás zabít, je pak zničit s vámi auto).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 27. 12. 2012 10:25

Cobra: Když já už si to tak nepamatuju..návod jsem nepotřeboval, nakonec to vždycky nějak šlo
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 12. 2012 12:14

A já včera dohrál Drivera na 100 % :-) Akorát ten MP si zkrátka asi nezahraju :-(

A jinak jsem letos dohrál:
Quantum of Solace
Tomorrow never dies
Portal 1 + 2
From Russia with love
CMR 2 + 3 + 4
Sonic and Sega All stars Racing
Tron 2.0
Tron Evolution
Turok
Mirror's Edge
Flatout UC
Driver: Parallel Lines
Driv3r

Rozehrál, ale vzdal:
Golden eye
The world is not enough
007 Racing
Everything or nothing - nešlo hrát
Agent under fire - nešlo hrát
Xpand Rally Xtreme

Uf...upřímně...jsem v šoku, měl jsem za to, že skoro nehraju :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 28. 12. 2012 09:15

Sakryš, koukám že mi ze seznamu nějak vypadl Grimrock!
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 21. 2. 2013 01:04

dohral som Mass Effect. ten prvý. tá hra bola dosť zlá, 7/10. nebyt finalnej casti hry, tak 6/10
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pilf4r 9. 9. 2013 20:56

tak tenhle rok mám za sebou circa tohle, hry hrány buď na PS3 nebo PC a jedna větší pecka jak druhá :-) až na ty NFS, ale ty byly dost krátký, takže se to dalo vydržet ^^

Dust: An Elysian Tail
Brothers: A Tale of Two Sons
Bastion
Hotline Miami
Batman: Arkham City
Limbo
Need for Speed: The Run
Dear Esther
To the Moon
Sleeping Dogs
Hitman: Absolution
Half-Life 2: Episode Two
God of War
Mafia 2
Spec Ops: The Line
Uncharted 3
Battlefield 3
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2
Half-Life

a Pokémon White na NDS
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků