Kolik her jste dohráli ???

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Trey 22. 10. 2011 20:08

Hrál jsem na klávesnici, takže nevim.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 23. 10. 2011 13:48

Trey píše:Včera jsme dojel novýho Drivera, těch 8/10si to rozhodně zaslouží. Ten nápad se Shiftem, kterej vypadal na papíře jako naprostá blbost, funguje skvěle, a fakt jsem to dojel s chutí, jenom mě na úplném konci přestali bavit vedlejší úkoly, tak uvidim jestli se k nim vrátim.

Taky jsem si rikal, ze to "teleportovani" je blbost, ale ve hre to funguje vyborne. Osobne me to bavilo taky az do konce s tim, ze vedlejsi mise jsem pozdeji uz taky ani nedelal. Ve hre se mimochodem nachazi i, troufam si tvrdit dnes jiz legendarni, ridicsky test v garazi z jednicky :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 29. 10. 2011 00:11

Tak jsem dojel Dead Space 2- uff to finále bylo sakra hektický, celkově se mi hra dost líbí, těch 8 hodin uteklo jako voda, sem tam jsem sebou při momentkách škubl,hrál jsem na normál a už to bylo někde těžký, nevim jak bych zvládl hardcore :D , boje jsou velká výzva kde stačí podcenit 2 nepřátele a jste mrtvý, neustálé přemyšlení co se ti teď vezmu za zbraň abych přežil. Mam z toho teď po dohrání pocit odvedení těžké práce :mrgreen: do který bych se už asi znova nepouštěl, přesto 9/10
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 5. 11. 2011 17:45

Jo, Dead Space 2 je parádní zážitek, ten pocit dobře odvedené práce znám :)
Znovu si to taky nepustim, až trojku .. Jestli teda někdy bude .. A já doufám, že jo...

Za poslední dobu tedy Dead Space 2, Resistance 3, Battlefield 3 a dneska Dead Nation v co-opu... No škoda, ze to nebylo delší... A chybí tam nějakej survival co-op mód... Ale jinak super hra, ještě ke všemu zdarma :)
Teď hraju God of War 3 (luxus) a u souseda chvilku Gears of War 3, což je taky neskutečná hra...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 10. 12. 2011 16:51

Tak teď zrovna Longest Journey a musím říct že název je maximálně výstižný. Dohráno poprvé, GOG verze a rozhodně jedna z nejlepších adventur vůbec. Škoda, že dnes už má na tento žánr trpělivost minimum lidí..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 11. 12. 2011 13:30

Skoda to je, ale uz se jim moc nedivim. Ani me uz to nelaka tak, jako pred lety...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 11. 12. 2011 20:37

Náhodou pokud se člověk dostane do příběhu, tak to hraní jde tak nějak samo a docela to odsejpá. Ale prostě nikdy to nebude taková mela jako třeba DMC. :-)
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 10. 1. 2012 18:24

Tak, můj update za rok 2011:
Divinity 2: Dragon knight saga, Fallout: New Vegas, Crysis 2, Zaklínač 2, Portal 2, Deus Ex:Human Revolution + Missing link, Gemini Rue
Ještě mám odehráno asi 15 hodin v Borderlands, pár hodin v Far Cry 2 (to ani nestojí za řeč) a (k 31.12., teď už víc) asi 60 hodin Skyrimu, což se samozřejmě nepočítá..
Až mě to zaskočilo, na to jak málo mám času jsem toho myslím zmák´docela dost.
Jsem zvědav co zvládnu za rok 2012, určitě si z něj podstatnej kus ukousne Skyrim, v závěsu čeká novej Batman a LA Noire, vyjde Mass effect 3, to bude takovej standardní konzum asi...Ale jinak moc nevím co bude, Diablo mě až tak neoslovuje, na Bioshock se taky těším překvapivě málo, zato se celkem těším na novej Risen. GTA5 asi ještě nebude, stejně jako novej Thief. No, uvidíme...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DeadKillah033 14. 1. 2012 07:29

Jééé kéž bych si tak pamatoval kolik her sem přemačkal. Pařim na počítači od jedenácti let a to už je 13 let. Takže s čistým svědomím můžu říct.
HOOOOODNĚ!!!! :-)
DeadKillah033
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 14. 1. 2012 14:53

welcome to the club
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 1. 2012 02:15

Driver Parallel Lines dohrán. To prostě na víc jak dva dny není. Teď už jen pár desítek hodin, než najdu všechny kraviny a splním vedlejší úkoly.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 18. 1. 2012 16:21

minuly rok:

torchlight 5/10
duke nukem forever 5/10
fear 3 5/10
titan quest 6/10
metro 2033 6/10
rage 6/10
crysis 2 7/10
call of duty modern warfare 3 6/10

bez ps3 uz takmer rok a pol
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 3. 2012 18:53

Tak Turok za mnou. Je to pecka. Škoda, že nefunguje MP :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 1. 4. 2012 19:45

Mass Effect 3 - důstojný, epický zakončení serie, jenom je opravdu škoda toho konce, nebo spíš těch konců.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 3. 4. 2012 14:59

Prave som presiel Trine.Ta posledna pasaz so stupajucou lavou mi dala zabrat ale nakoniec som to zvladol.Kedze som v akcii na steame kupil aj 2 diel hned sa do neho pustim.Inak hra vyzera krasne a velmi dobre som sa pri nej bavil
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků