Kolik her jste dohráli ???

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 9. 2011 18:22

hlavne to nehraj na silu..... potom to bude bavit viac
ak sa ti teraz nechce, prevetraj hlavu a neskor pokracuj :)
hra ma urcite svoje kvality, vid gamerankings - aj ked jednotka je JEDNOTKA

sranda, ze radim nieco co sam nespravim (na druhu stranu a popravde, hlavna pricina preco som nehral invisible wars je ze som nato nemal a ani nemam chut, trojka sa este uvidi - este je to horuce a casu dost, raz nato pride chut mozno)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 10. 2011 21:24

Tak včera COD5, za mě tak 60%, jen o chlup lepší než COD2. Váhám, jestli se mám vůbec pokoušet hrát ty MW, jestli to má cenu...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 10. 2011 22:39

Prvni MW stoprocentne. Minimalne uz jen kvuli Pripjati ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 2. 10. 2011 23:24

MW1 sa mi zda z poslednych troch najlepsi, vlastne najlepsi v celej serii - takze skus urcite
/presiel som cod1 3 mw mw2 bo, plus psp road to victory
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 10. 2011 23:48

A je tam spawn dokud se nehnu k někýmu bodu? Protože to je to, co mě nejvíc s**e.
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 10. 2011 10:18

To je otázka. UO jsem kvůli tomu nedohrál. Ve trojce to myslím někde bylo. Tak jsem začal MW s tím, že to tam určitě je. Byla to příšerná blbost, protože jsem jen probíhal mezi checkpointy, abych se dostal dál. Možná to tam ale nebylo, což nevím. Pripjať je ale jediná dobrá mise z celé hry. U MW2 to bylo podobné, jen bylo více lepších misí. Ty hry nejsou úplně špatné, jen se hrajou nějak divně. Každopádně každé MW má své mise, které za to stojí a nemají vůbec konkurenci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 10. 2011 15:02

V UO to bylo, ale v mnohem, opravdu mnohem menší míře. Ne tak okatě, jako třeba ve dvojce, kdy byla bariéra z pytlů, za ní pět němců, já jednoho sundal a v tom okamžiku přiběhl zpoza rohu další. A když jsem tam teda vlítnul, tak tam ani nebylo nic, odkud by byl býval mohl přijít...
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 10. 2011 15:32

COD:UO i COD2 som dohral nedavno, a sice prislo mi to respawnovanie neprirodzene, ale nic hrozne ani neprekonatelne to nebolo :--
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 10. 2011 16:10

Sasakr píše:A je tam spawn dokud se nehnu k někýmu bodu? Protože to je to, co mě nejvíc s**e.
pozri youtube videa z kampane, nepamatam si to
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Thowt1 3. 10. 2011 18:59

Deus Ex: Invisible War dohratý 8-) 7,5/10 ;
vybral som si koniec za:
renegáda, pretoze celu hru so mnou vsetci vyjebavali, vyjebal som ku koncu ja s nimi... v konecnom dosledku podla finalnej animacky som ale neumyselne vyjebal s ludskym druhom ako takym :D ...ostatne konce sa mi nechcelo prechadzat znova, tak som ich skukol na youtube :-]

zo zaciatku sa mi to nepacilo, videl som to tak na 6,5/10, ale jadro hry a vacsinu herneho casu som sa dobre bavil 8/10, ale ku koncu som sa nudil a nabralo to moc fps (resp. u mna dragon blade + augmentacie na boj zblizka) a hrrrr akcia ráz 7/10, takze vyslednych 7,5/10 o<:)

mimochodom, podla zoznamu, ktory si vediem (na DH), je Deus Ex: Invisible War moja 99ta dohrata hra 8-D /ak som teda na nejaku nezabudol... inak dost mi tento pocet naboostovali DLCcka :mrgreen: /
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1

Odeslat příspěvekod .soul 21. 10. 2011 18:49

Včera Resistance 3 v co-opu - hlavně díky pestrému výběru zbraní a jejich levlování jsme se bavili docela dobře, jen ten konec stál za prd, kazí celej zážitek ze hry... 8/10

No a před chvilkou Dead Space 2 - Na týhle hře si dali opravdu záležet - výborná hratelnost, výborná atmosféra a spousty dobrejch nápadů. Mám rád hry, ve kterých každej nepřítel představuje obrovský riziko, člověk se pak necejtí jako Rambo a každýho moba musí poctivě sundat. Hratelný animace taky super. Skvělej příběh i grafika a i konec to mělo parádně promyšlenej a dotaženej. :tleskani A ty zprávy od vývojářu na konci titulků :D 9,5/10 :love:

Fuck you and fuck your marker
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 10. 2011 18:53

Mne se libila ta operace oka, tam jsem asi nejvickrat chcipl. :D

ja dojel jen prvni Force Uneashed - nic moc. Ovladani takovy o nicem, grafika neprekvapila, ale libil se mi ten pocit ultimatni jediovske nepremozitelnosti (o ktere jsem v poslednim levelu zacal pochybovat :D). Znovu to uz asi nikdy nerozjedu. 6/10
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 21. 10. 2011 19:09

jo, operace oka byla taky zajímavý zpestření. Trik byl v tom, že stačilo rychle přiblížit tu jehlu pár cm od oka, chvilku počkat, aby se Isaac uklidnil a pak kousek po kousíčku přibližovat a pokaždý počkat, až se zklidní.
Taky jsem tam ale chcípnul asi 4x :D
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Trey 22. 10. 2011 18:52

Včera jsme dojel novýho Drivera, těch 8/10si to rozhodně zaslouží. Ten nápad se Shiftem, kterej vypadal na papíře jako naprostá blbost, funguje skvěle, a fakt jsem to dojel s chutí, jenom mě na úplném konci přestali bavit vedlejší úkoly, tak uvidim jestli se k nim vrátim.
Trey
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 10. 2011 20:40

Na čem si hrál? Jak je to s těmi volanty? Už jdou?
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka